Utorok, 25. február, 2020 | Meniny má Frederik(a)

Cenné úspechy Trenčiansko-teplanskej stolnotenisovej mlade

Trenčianska Teplá je už dlhé roky bohatou liahňou

stolnotenisových talentov. Odchovanci z klubu Cukrovaru a CTM sú roztrúsení krížom-krážom nielen po celom Slovensku, ale aj v susednom Česku. Aj v súčasnosti pôsobí v materskom klube niekoľko talentovaných jednotlivcov, ktorí šíria dobré meno teplanského stolného tenisu. Toto konštatovanie naplno potvrdzujú aj posledné úspechy mládežníkov na rôzných významných podujatiach.

Na M-SR mladšieho žiactva v Tvrdošíne zvíťazila v dvojhre Soňa Hudecová a vo štvorhre s Medříkovou z Nitry získala druhé miesto. Vo dvojhre ml. žiakov zvíťazil Filip Ježo z Tr. Teplej spolu s Kobesom z Bratislavy. Zmiešaná štvorhra sa stala korisťou reprezentantov CTM Tr. Teplá Hudecová - Ježo.

Na M-SR dorastencov a dorasteniek v Pov. Bystrici obsadil vo dvojhre Lukáš Hudec piatu priečku a druhý skončil spolu z Kovalíkom z Pov. Bystrice vo štvorhre. Pár Hudecová - Medřiková (Nitra) skončil vo štvorhre tretí.

Na kontrolnom turnaji reprezentácie Slovenska v kategórii kadetiek v Bratislave obsadila prvé miesto Hudecová a šiesta sa umiestnila Zuzana Suletyová (Cukrovar Tr. Teplá). Na kontrolnom turnaji reprezentácie SR kadetov v Ružomberku obsadil Ježo tretie miesto.

Na M-SR staršieho žiactva v Prešove v dvojhre st. žiačok získala Hudecová druhé miesto a takú istú priečku obsadila aj vo štvorhre spolu s Prnovou (CTM Tr. Teplá). Vo štvorhre patrí 2. miesto dvojici Ježo - Kobes (Bratislava). V zmiešanej štvorhre boli bronzové Hudecová - Pinďura (Ružomberok). Na majstrovstvách Trenčianskeho kraja bola Hudecová trikrát prvá. Zlato získala v dvojhre st. žiačok, druhá bola jej oddielová kolegyňa V. Prnová. Táto dvojica vyhrala štvorhru a v zmiešanej štvorhre bola Hudecová prvá s Bačíkom (Pov. Bystrica) a Prnová zo Sárincom (Pov. Bystrica) druhá. V dvojhre st. žiakov zvíťazil Ježo a úspešný bol aj vo štvorhre spolu s Bulíkom (St. Turá) keď skončili prví.

V bodovacom turnaji SR dorastencovpatrí 3. miesto Hudecovi a na majstrovstvách sveta stredných škôl v Senci za účasti 19 tímov obsadil L. Hudec 5. miesto a okre neho sa na tomto podujatí predstavili ešte Petra Urbanová a Veronika Prnová z Tr. Teplej.

Na bodovacom turnaji dorasteniek získala Hudecová ako mladšia žiačka druhé miesto, čo bolo obrovským prekvapením!

Na základe týchto vynikajúcich výsledkov a výkonov si súrodenci Soňa a Lukáš Hudecovci a Filip Ježo - študenti Osemročného športového gymnázia, ktorí výborne reprezentujú CTM v Trenč. Teplej, zabezpečili priamu účasť na majstrovstvách Európy v dňoch 15.- 30. júla v Moskve.

Karol Ďurina

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Stále verím v dobrý koniec, tvrdí Ondrej Janíček

Ondrej Janíček vstúpil do politiky ako aktívny bojovník za spravodlivosť. Rozhodnutie vyplynulo z udalostí posledných rokov, kedy zakúsil neobmedzenú moc najvplyvnejších tohto štátu.

Dvaja vodiči zaplatili za rýchlu jazdu vysoké pokuty

Ďalších dvoch cestných pirátov odhalili pri svojej práci dopravní policajti z Trenčianskeho kraja.

FOTO: Polícia oddelila obe verejné zhromaždenia

Široké okolie Mestského kultúrneho strediska na Hviezdoslavovej ulici kontrolovalo množstvo štátnych a mestských policajtov.

FOTO: Pochovávanie basy v Bošáci

Tradičnú fašiangovú zábavu pripravili miestni hasiči.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ o 15. h

Vietor sfúkol strechu v centre Nitry, poškodila dve autá

Plech visí až na zem. Pod ním je priechod pre chodcov.

Parkovaniu pri rieke Nitra je koniec, budú tam byty

Majiteľ pozemku nevylúčil, že ak mu mesto ponúkne ekvivalentný pozemok, bude rokovať.

Už ste čítali?

Voľby 2020