Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

FUTBAL / Majstrovstvá oblasti

Brezová pod Bradlom -

Melčice-Lieskové 4:2 (2:2)

Zápas bol kvalitný i napriek neustálemu dažďu, víťazstvo domácich bolo zaslúžené.

Góly: Klein 2, Šido, Š. Nemec - Horňák, Lipták.

Rozhodoval Bušo, 200 divákov.

Jar. Ciran

Nová Ves nad Váhom - Hrádok

2:2 (0:1)

Vo vyrovnanom a slušne hranom stretnutí mali domáci územnú prevahu, ale hostia sa ujali vedenia v 35. minúte zo štandardnej situácie gólom Sevalda. V druhom polčase domáci zvýšili tlak a po dobrých kombinačných akciách dali dva góly, v 70. minúte Jamborom a v 78. minúte Kukučkom. Hostia vyrovnali v 80. minúte po hrubej chybe domácej obrany Vladimírom Pavlovičom.

ŽK: Lintner, Hesko, Tulis. ČK: Hesko. Rozhodoval Barinka, 300 divákov.

Nová Ves: Čaňo - Nešťák, Suchý, Andrášik, Kozák, Jančo, Tóth (Blaško), Koritina, Kukučka, Jambor, Adamčík. Hrádok: Vojtech - Lintner, Macko, Peťovský, Tulis, Ľ. Pavlovič, Sevald, Janžo, Hesko, V. Pavlovič, Domin, striedali Augustín, Pánik, Jaroš.

(pp)

Dubodiel - Trenč. Stankovce

1:0 (1:0)

V stretnutí priemernej úrovne boli v prvom polčase lepší domáci, ktorí sa ujali v 14. minúte vedenia. V druhom polčase prevzali iniciatívu hostia, ale šance vďaka dobre hrajúcej domácej obrane nedokázali využiť.

Gól: Jozef Doktor. ŽK: V. Malec - Navrátil, Januška. Rozhodoval Majcher, 100 divákov.

Dubodiel: V. Petrík - J. Červený, Kyselica, S. Šťastný, M. Malec, D. Malec, M. Červený, V. Malec, Knoll, Doktor, Hostačný, striedali B. Malec, E. Šťastný, M. Petrík. Trenč. Stankovce: Haško - Panák, Mutňanský, Kuník, Bulko, Markech, Sedláček, Bogár, Navrátil, Minaroviech, Januška, striedal Arbet.

Stanislav Doktor

Selec - Horná Súča 2:0 (1:0)

V prvom polčase za neústalého dažďa mali domáci výraznú územnú prevahu, ktorú zúročili v 38. minúte, keď z priameho kopu trafil presne Hornák. V druhopm polčase domáci kopali niekoľko štandardných situácií a po jednej z nich v 86. minúte spečatil zaslúžené víťazstvo Fiala.

Góly: Hornák, Fiala. Rozhodoval Majtán, 80 divákov.

Selec: Pavol Šišovský - Masár, Vavruš, Letko, Hornák, Peter Šišovský, Stanislav Šišovský, Zajac, Sulo, Masaryk, Blaško. Horná Súča: Pekárek - Jozef Mrázik,Oliver Biras, Coník, Andrej Biras, Branislav Mrázik, Vladimír Jurica, Miroslav Jurica, Martin Bartek, Mikušinec, Kučerák.

Ľuboš Masár

Soblahov - Horné Srnie 3:0 (1:0)

Za stáleho dažďa na klzkom teréne sa hral nervózny zápas. Domáci sa ujali vedenia v závere polčasu. V druhom polčase hostia zatlačili domácich na vlastnú polovicu a vtedy domácich podržal brankár Krátky. Neskôr pridali domáci ešte dva góly a zaslúžene vyhrali.

Góly: Mičko, Barták, T. Rehák. Rozhodoval Galko, 200 divákov.

Soblahov: Krátky - Oravec, Dvorský, P. Rehák, Lazar (Gomulec), Jantošovič, Halgoš, Mičko, T. Rehák, Barták, Ďuďák. Horné Srnie: Riečičiar - Milan Vandžala, Zubo, Šimko, Marek Kebísek, M. Cíbik, B. Cíbik, Húserka (Martin Kebísek), Kubíček, Ján Vandžala, Jozef Šimko.

Pavol Juriga

Hôrka n. Váhom - TTS Trenčín

2:1 (1:1)

Góly: Koritina, Muller - Častulín. ŽK: Batelka. Rozhodoval Kotian, 120 divákov.

Hôrka: Turovský - Valík, Mikuška, Huna, Sokol (Kristín), Némethy, Feranec, Koritina, J. Sevald (Bolech), Muller (T. Sevald), Maťo. TTS: Mičúch - Tehlárik, Pavlík, Dorica, Markovský, Seneši, Mušuta (Štefánek), Častulín, Jakúbek, Batelka, Albrecht.

Ján Kališ

Trenč. Teplá - Trenč. Teplice

6:0 (2:0)

Po počiatočnom nápore hostí bez gólového efektu sa domáci dostali do tempa a dvoma gólmi Šuberta ukončili prvú štyridsaťpäťminútovku. Po treťom góle Malovca v 55. minúte hostia rezignovali a bolo len otázkou času, koľko narastie skóre. V 66. minúte Masár pridal na 4:0, v 70. minúte Jakubec a v 72. Beňo na konečných 6:0. Vďaka výborným zákrokom hosťujúcich hráčov hostia neodišli s debaklom.

Góly: L. Šubert 2, Malovec. ŽK: Belák, Šulek, Bosý. Rozhodoval Felgr, 300 divákov.

Trenč. Teplá: Kováčik - Košík, Prno (Belák), Pytlík, Jakubec, Beňo, Ďurech, Masár (Líška), Haviar, Šubert, Malovec (Vaský). Trenč. Teplice: Škrovánek - Ružička, Šebík (Majo), Margetiak (Miakiš), Červený, Bližňák, Janík, Belák, Mutňanský, Šulek (Bosý), Eliášek.

DORAST: 4:1 (2:1).Góly za domácich: Hudcovský 3, Lorenc - Krivda.

I. Dobiáš

Dolná Poruba - Veľká Hradná

4:1 (3:0)

Hra domáceho mužstva pôsobila lepším dojmom, využili svoje šance a zaslúžene zvíťazili. Hostia sa so súťažou ešte len zohrávajú a iste budú prínosom.

Góly: Martinák, Dorička, Kaukal, Peter Suchý- Orságh.