Utorok, 22. jún, 2021 | Meniny má PaulínaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / Majstrovstvá oblasti

Nová Ves n/V - Melčice-Lieskové

1:1 (0:1)

Keď sa hostia ujali vedenia po kombinačnej akcii v 25. minúte stretnutia gólom Ondrejíčku, nemohli nájsť domáci cestu na prekonanie dobre organizovanej obrany hostí. Až v 89. minúte stretnutia po zahratí trestného kopu strelil vyrovnávajúci gól hlavou Jančo.

Góly: Jančo - Ondrejíčka. ŽK: Jančo, Tóth - Kotek. Rozhodoval Naď, 150 divákov.

Nová Ves: Čaňo - Nešták, Suchý, Andrášik, Kozák, Jančo, Tóth, Maco, Jambor, Kukučka, Bajzík, striedali Koritina, Ondrášek. Mel.-Lieskové: Mizerák - Capák, Kotek, J. Vlček, Motyka, Biras, Tuharský, Kusenda, Ondrejíčka, Hanták, D. Vlček, striedali Sáska.

(pp)

Dubodiel - Brezová p/B 1:0 (1:0)

V zápase dobrej úrovne sa ujali vedenia domáci v 37. minúte Jozefom Doktorom. Technicky lepší hostia nedokázali svoje šance využiť a preto víťazstvo domácich je zaslúžené.

Gól: Doktor. Rozhodoval Bušo, 100 divákov.

DORAST: Čachtice - Dubodiel 2:0.

ŽIACI: Dubodiel - Motešice 4:2.

(sd)

Selec - Hrádok n/V 1:1 (1:1)

V prvom polčase mali domáci miernu prevahu, ale hostia hrozili nebezpečnými protiútokmi a po jednom z nich sa v 27. minúte ujali vedenia. O desať minút neskôr vyrovnal peknou hlavičkou Masaryk. V druhom polčase domáci ešte viac pritlačili súpera, ale v hodovom zápase im nebolo súdené zvíťaziť. Rozhodoval Redaj, 250 divákov.

Selec: Pavol Šišovský - Masár, Vavruš, Letko, Horňák, Peter Šišovský, Komorovský, Zajac, Stan. Šišovský, Masaryk, Fiala. Hrádok: Vojtech - Lintner, Macko, Miloš Peťovský, Roman Peťovský, Ľ. Pavlovič, Sevald, Hesko, Korytina, Vl. Pavlovič, Janžo.

Ľuboš Masár

Soblahov - Trenč. Stankovce

1:2 (0:0)

Góly: I. Halgoš - Minaroviech, Navrátil. Rozhodoval Barinka.

Soblahov: Krátky - Oravec, Dvorský, P. Rehák, Balaj (Gomulec), Jantošovič, Halgoš, Mičko, T. Rehák (Lazar), Barták, Ďuďák.

Pavol Juriga

Hôrka nad Váhom - Horná Súča 3:1 (2:0)

Domáci sa ujali vedenia v druhej minúte zápasu Müllerom, ten istý hráč o desať minút upravoval na 2:0, a tak skončil prvý polčas. Do druhého polčasu domáci nastúpili s odhodlaním zvýšiť skóre, čo sa im i darilo, keď v 55. minúte Maťo po ideálnej prihrávke obišiel i hosťujúceho brankára a upravil na 3:0. Hostia z ojedinelého protiútoku päť minút pred koncom korigovali gólom M. Juricu. ŽK: Mikuška, Huna - O. Biras.Rozhodoval Halász, 120 divákov.

Hôrka n/V: Turovský - Valík, Mikuška (T. Sevald), Huna, Sokol, Némethy, Feranec, Koritina, J. Sevald (Bolech), Müller, Maťo. Hor. Súča: Holúbek - Mrázik, O. Biras, A. Biras (Coník), M. Jurica, V. Jurica, Fáry, P.Častulín, Bartek (Guga), Mikušinec (A. Častulín), Kučerák.

ŽIACI: Hôrka - Hor. Streda 2:1. Góly: J. Janega, M. Janega za domácich.

Ján Kališ

Trenč. Teplá - Horné Srnie

6:0 (4:0)

Domáci v úmornej horúčave začali vo vysokom tempe, čo hostí zaskočilo a do polčasu inkasovali v 5. a v 26. minúte Šubertom, v 7. minúte Jakubcom a v 18. minúte Haviarom štyri góly. Po štvrtom úspechu Teplanov sa prvý polčas už len dohrával V druhej štyrisdaťpäťminútovke domáci udržiavali územnú pravahu a postupne zvyšovali svoj náskok - v 50. minúte Malovcom a v 70. minúte Haviarom an konečných a zaslúžených 6:0.

ŽK: Marián Košík, Pytlík, Jakubec - Marek Cíbik. Rozhodoval Poláček, pred peknou návštevou 400 divákov.

Trenč. Teplá: Kováčik - Marián Košík, Prno (Líška), Pytlík, Jakubec, Beňo, Peter Košík, Masár (Belák), Haviar, Šubert, Malovec (Vaský). Hor. Srnie: Balaj (Riečičiar) - Milan Vandžala, Prosňanský (Malich), Šimko, Zubo, Marek Cíbik, Branislav Cíbik, Húserka, Martin Kebísek (Ivan Kebísek), Ján Vandžala, Kubíček.

DORAST: 2:1. Góly za domácich: Blaho a Martinus. ST. ŽIACI: Trenč. Teplá - Oscar Trenčín 3:1. ML. ŽIACI: Očkov - Trenč. Teplá 3:3.

I. Dobiáš

Dolná Poruba - TTS Trenčín 1:0

Veľká Hradná - Trenč. Teplice 3:1 (2:1)

Domáci po dvoch zápasoch na ihriskách súperov hrali po viac ako ročnom odstupe v MO svoj majstrovský zápas na domácom ihrisku. Elán domácich zmaril v 10. minúte hosťujúci Belák a hostia vyhrávali 1:0. O päť minút, najlepší hráč na ihrisku, domáci Lobotka vyrovnal na 1:1. V 20. minúte toho istého hráča po samostatnom úniku zastavili hostia faulom, ktorý rozhodca odmenil "iba" žltou kartou. Domáci túžbou po víťazstve pridali ďalšie dva góly a zaslúžene zvíťazili, i keď treba povedať, že hostia zahodili to, či si sami vypracovali.

Góly: Lobotka 2, Jozef Ježík - Belák.

ŽK: Bližňák, D. Ježík, Belák (všetko hostia). ČK: D. Ježík po dvoch žltých. Rozhodoval Galko, 200 divákov.

ŽIACI: Veľ. Hradná - Mních. Lehota 4:2.

1. Dolná Poruba 3 3 0 0 7:1 9 (+3)

2. Trenčianska Teplá 3 2 1 0 13:1 7 (+1)

3. Brezová p/B. 3 2 0 1 6:4 6 ( 0)

4. Dubodiel 3 2 0 1 3:2 6 ( 0)

Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 3:2 6 (+3)

6. Hôrka n/V. 3 2 0 1 5:4 6 ( 0)

7. Hrádok 3 1 2 0 5:4 5 (+2)