Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / Majstrovstvá oblasti

Melčice-Lieskové -

Trenčianske Teplice 5:1 (2:0)

Obe mužstvá hrali od úvodu zápasu ofenzívny futbal. Domáci vyrážali do rýchlych protiútokov, čo prinieslo vedenie po góloch Motyku (14. min) a Ondrejičku (40. min). Hostia dokázali znížiť v úvode druhej časti hry gólom Eliášika, ale za domácich po únikoch zvýšili Ondrejička a Tuharský. Potom hrali domáci exhibíciu a Ondrejička z jedenástky po faule na Horňáka dosiahol hetrik. Vyše 150 divákov videlo obojstranne výborný futbal.

Góly: Ondrejička 3, Motyka, Tuharský. Rozhodoval Poláček, Horňák, Ševčík. ŽK: Motyka - Bližňák. ČK: Bližňák (Tr. Teplice)

Melčice-Lieskové: Mizerák (Dubec)-Capák, P. Vlček, Motyka, J. Vlček (Lipták), Mikušať (Kotek), Horňák, Tuharský, Ondrejička, Kusenda, Biras

Trenčianske Teplice: Škrovánek, Šebík (Margetín), Belák, Červený, Bližňák, Janík, Mičega (Horňáček), Mutňanský (Bosý), Brandís, Eliašik

Dorast: Melčice-Lieskové - Tr. Teplice 8:1 (2:1)

Góly: Pavlík 2, Hodulík 2, Zbudila 2, Hanták, Ďuriš za domácich

Stanislav Malec

TTS Trenčín - Veľká Hradná 0:0

Mladé, ale technické mužstvo TTS hralo od prvej minúty útočný futbal. Hostia kontrovali protiútokmi, ale ich útoky, ako i útoky domácich končili na dobre hrajúcich obranách oboch mužstiev podporenými vynikajúcimi brankármi. Čakalo sa, ktoré mužstvo urobí chybu, no keďže obrany fungovali aj naďalej výborne, v slušnom zápase sa zrodila bezgólová remíza..

Rozhodoval Stračiak, 300 divákov.

Tibor Grofik

Horné Srnie - Dolná Poruba

1:2 (1:1)

Pred zápasom odovzdal zástupca KM ObFZ mladším žiakom Horného Srnia bronzové medaily za 3. miesto v predchádzajúcom ročníku. Skóre otvorili domáci v 31. minúte zápasu Jozefom Šimkom po ideálnej prihrávke od M. Cíbika. Ihneď po tomto góle mali domáci ďalšiu veľkú šancu, ktorú však Pavol Šimko nedokázal premeniť. Hostia postupne zvyšovali obrátky a výsledkom bolo vyrovnanie už v nadstavenom čase prvého polčasu, keď autorom gólu bol Miroslav Galko. Po zmene strán hostia pokračovali v nápore a v 48. minúte na 2:1 pre hostí upravil Jozef Kaukal. Po tomto góle sa domáci snažili vyrovnať, mali aj šance, ktoré brankár hostí zlikvidoval. ŽK: Pavol Šimko, Marek Cíbik - Kopčan, Dorička. Rozhodoval Otiepka, 250 divákov.

Hor. Srnie: Riečičiar - Milan Vandžala (Kubíček), Zubo, Pavol Šimko, Malich, Marek Cíbik (Ivan Kebísek), B. Cíbik, Húserka, Martin Kebísek, Ján Vandžala, Jozef Šimko. Dol. Poruba: Repiščák - Peter Suchý, Kopčan, Uhlárik, Dorička, Kapko, Jozef Suchý (Matúš), Martinák (Ivan Suchý), Šlesiarik, Galko, Kaukal.

DORAST: Hor. Srnie - Omšenie 1:0. Gól: Šimko.

ŽIACI: Mel.-Lieskové - Horné Srnie 1:7. Góly za hostí: Papiernik 3, Majtán, Švajlenin, Švančárek, Hladík.

STARÍ PÁNI: Ilava - Horné Srnie 3:4.

Peter Štefánek

Horná Súča - Trenčianska Teplá 4:4 (2:1)

Domáci v existenčnom zápase viedli 2:0 a 3:1, ale hostia vždy dokázali odpovedať.

Góly: Bartek 2, Mikušinec, V. Jurica (11 m) - Šubert 2 (oba z 11 m), Malovec, Líška.

ŽK: A. Biras - Prno. ČK: Prno. Rozhodoval Bušo, 100 divákov.

Hor. Súča: Holúbek - A. Biras, O. Biras, Žáček, Fary, M. Jurica, V. Jurica, Coník, Bartek, Mikušinec, P. Častulín, striedali Sádecký, Guga. Trenč. Teplá: Kováčik - Košík, Prno, Pytlík, Jakubec, Beňo, Ďurech, Masár, Haviar, Šubert, Vaský, striedali Malovec, Líška.

Pavol Mikušinec

Hrádok - Soblahov 2:1 (1:1)

Góly: J. Sevald, Hesko za domácich. Rozhodoval Poláček, 200 divákov.

Hrádok: Vojtech - Lintner, Jaroš, Tulis, Augustín, Peťovský, J. Sevald, Tomášik, Hesko, V. Pavlovič, A. Domin, striedali Janžo, Opet.

Soblahov: Krátky - Oravec, Košovic, P. Rehák, Balaj, Jantošovič, Lazar, Halgoš, T. Rehák, Barták, Dudák.

Ján Kováč

Brezová pod Bradlom - Selec

3:0 (2:0)

Domáci po zodpovednom výkone zaslúžene vyhrali a získali 3 body.

Rozhodoval Mičko, 100 divákov.

Selec: Kosec - Vavruš, Horňák, Zemanovič, Peter Šišovský, Komorovský, Sulo, Zajac, Fiala, Masaryk, Letko, striedali P. Puna.

DORAST: Veľ. Hradná - Selec 6:1.

(pv)

Nová Ves nad Váhom - Dubodiel

3:1 (1:1)

Domáci hráči si od začiatku zápasu vytvorili stály tlak. Boli to ale hostia, ktorí sa v 41. minúte ujali vedenia gólom Šťastného. O minútu vyrovnal za domácich po kombinačnej akcii Nešťák. V druhom polčase to bola jednoznačná záležitosť domáceho mužstva, ktoré z niekoľko gólových príležitostí využilo dve, strelcami boli Suchý a Jambor.

Góly: Nešťák, Suchý, Jambor - Šťastný. ŽK: Adamčík - Hostačný, V. Malec, M. Malec, Kyselica. Rozhodoval Neckář, 200 divákov.

Nová Ves: Čaňo - Nešťák, Suchý, Andrášik, Kozák, Jančo, Maco, Koritina, Jambor, Kukučka, Ondrášek, striedali Bajzík, Tóth, Adamčík. Dubodiel: L. Petrík - B. Malec, Kyselica, Stopka, M. Malec, Knoll, Červený, V. Malec, M. Petrík, Šťastný, Hostačný, striedali Blobeň, Hromník.

(pp)

Trenčianske Stankovce - Hôrka nad Váhom 2:1 (1:1)

V stretnutí veľmi dobrej úrovne hrali obe mužstvá dobrý futbal so šťastlivými pokusmi na oboch stranách. Skóre otvoril v 23. minúte Minaroviech, hostia však zaznamenali gól do šatne, ktorý strelil bývalý hráč Trenč. Stankoviec Bolech. Keď sa zdalo, že stretnutie skončí deľbou bodov rozjasal domácich fanúšikov i kolektív 2 minúty pred koncom opäť Minaroviech.

ŽK: T. Sevald. ČK: T. Sevald po druhej žltej. Rozhodoval Majtán, 200 divákov.

Trenč. Stankovce: Jaško - Panák, Mutňanský, Bulko, Kuník, Beňovič, Sedláček, Bogár (Poruban), Navrátil, Minaroviech, Makiš (Markech). Hôrka n/V: Turovský - Valík, T. Sevald, Huna, Sokol, Némethy, Bolech (J. Sevald), Koritina, Feranec, Müller, Mikuška.

(vič)

(zápas sa predohrával 29. 08. 2002)

Predohrávka 14. kola:

Nová Ves nad Váhom - Horná Súča 7:3 (3:1)

Za krásneho slnečného počasia hrali domáci útočný futbal, čo sa prejavovalo aj strelecky. Keďže hostia sa nezamerali len na obranu, mohli diváci vidieť viacero krásnych akcií a gólov na obidvoch stranách.

Góly: Jančo 2, Jambor 2, Maco, Tóth, Suchý - Mikušinec 3.

ŽK: Bartek, M. Jurica, J. Mrázik, A. Častulín (Hor. Súča). ČK: Kučerák (Hor. Súča). Rozhodoval Otiepka, 200 divákov.

Nová Ves: Čaňo - Nešťák, Suchý, Andrášik, Kozák, Jančo, Maco, Koritina, Jambor, Kukučka, Ondrášek, striedali Tóth, Bajzík. Horná Súča: Holúbek - B. Mrázik, Biras, M. Jurica, P. Častulín, A. Častulín, V. Jurica, Coník, Bartek, Mikušinec, Kučerák, striedali Guga, J. Mrázik.

5. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  6. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  7. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  8. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  9. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  10. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 885

Slovensko sa podľa premiéra˙z˙hľadiska epidemiologickej situácie nachádza˙v˙pasci

"Testy nemáme zabezpečené a som zvedavý, kto sem príde pred Vianocami a povie, že bude lockdown," pýtal sa premiér.

Predseda vlády SR Igor Matovič prichádza na zasadnutie Ústredného krízového štábu 25. novembra 2020 v Bratislave.

Matovič: Niektoré školy sa otvoria, testovanie preberám do vlastných rúk

Premiér SR Igor Matovič preberá pilotné testovanie žiakov na ochorenie COVID-19 do vlastných rúk.

Predseda vlády SR Igor Matovič.

Radnica má záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta

Dubnická samospráva už niekoľko rokov deklaruje svoj záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta.