Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. tr. sever

Záblatie - Ľuborča 2:3 (0:1)

V hodovom zápase videlo 150 divákov krutú prehru domáceho mužstva. Vyrovnaný prvý polčas vyhrali hostia gólom Macharu 1:0. V druhom polčase domáci pritlačili hostí a po sérií šancí vyrovnal v 73. minúte Vallo. Keď dal v 85. minúte Kopún z jedenástky na 2:1, nikto neveril, že zakríknutí hostia dokážu niečo urobiť s výsledkom. Po zranení domáceho stopéra Galbavého však hostia gólmi Ďurišku a Ďuriša v nadstavenom čase otočili výsledok.

Góly: Vallo, Kopúň:- Machara, Ďuriška, Ďuriš. Pred 150 divákmi rozhodoval Stračiak. ŽK: P. Samák - Belko.

Záblatie dorast - Omšenie B 1:1.

JÁN ŠŤASTNÝ

Trenčianska Turná - Neporadza

3:0 (1:0)

Domáci nastúpi s odhodlaním potvrdiť dobrú výkonnosť. Od začiatku zápasu ditovali tempo hry, čo potvrdili úvodným gólom Petra Lapšanského v 30. minúte. Hostia nedokázali odpovedať kompaktnejším výkonom rozbehnutým domácim. V druhom polčase domáci potvrdili prevahu a ďalšími dvomi gólmi prikrášlili výsledok.

Góly: Lapšanský 2, Rastislav Santa. Pred 200 divákmi rozhodoval Felgr

Trenč. Turná: Bečka - Beták, Santa, Dušan Mikolášek, Častulín, Poruban, Chorvát, Roman Mikolášek, Beňo, Chochlík, Lapšanský (Zdenko Mikolášek, Letko)

Neporadza: Ševčík - Uher, Kopecký, Laco, Rastislav Laššo, Begáň, Matúš, Kučerka, Sypták, Miloš Laššo, Dlábik (Chudý)

Tr. Turná dorast - Beckov 9:0. Tr. Turná st. žiaci - Nová Dubnica 3:0. Nemšová ml. žiaci - Tr. Turná 0:8.

MARTIN LIPTÁK

Zamarovce - Horňany 2:1 (0:0)

Po vyrovnanom prvom polčase sa hostia ujali vedenia v 52. minúte. Domáci zvýšili iniciatívu, čoho výsledkom bol vyrovnávajúci gól a päť minút pred koncom rozhodol o najtesnejšom a šťastnom víťazstve domácich Cobori.

Góly: Fraňo, Cobori - Ježík. Pred 150 divákmi rozhodoval Galko

Zamarovce: Juras - Bitto, Andrej Balaj, Kadlečík, Bočák, Fraňo, Valachovič, Drienka, Igaz, Cobori, Jeleň (Vlk, Michal Balaj)

Horňany: Graňačka - Kyselica, Hanus, Marián Šmehíl, Tvarožek, Trenčan, Gizel, Szigety, Ježík, Baričan, Michal Šmehíl, Kapša

Zamarovce ml. žiaci - Tr. Teplice 14:0. Zamarovce st. žiaci - Horná Súča 3:0.

MILAN SKOVAJSA

Kľúčové - Ivanovce 4:1 (1:0)

Domáci začali ofenzívnym štýlom, zahodili množstvo vyložených gólových príležitostí a až v 20. minúte sa presadili aj gólovo, keď po úniku Michala Vavruša skóroval Holeček. Druhý polčas domáci súpera ešte viac pritlačili, z čoho vyplynuli aj ďalšie góly. V 55. minúte ideálne prihral Holeček Kiačikovi, ten prihral pred bránu Michalovi Vavrušovi, ktorý už nemal problém dopraviť loptu do siete. V 75. minúte Patrik Kiačik prevzal loptu desať metrov od šestnástky súpera, cez obranu hostí sa dostal až pred brankára a pohodlne skóroval. O minútu domáci zvýšili Petrom Kiačikom na 4:0. Hosťom sa podarilo skórovať päť minút pred koncom Vandžalom. Tieňom stretnutia bolo zranenie domáceho brankára v 13. minúte.

Góly: Holeček, Michal Vavruš, Patrik Kiačik, Peter Kiačik - Vandžala. ŽK: Peter Vavruš - Kopunec, Pavol Fabián, Ondreička, Zvarík. Pred 120 divákmi rozhodoval Ježík

Kľúčové: Dušan Vavruš (Vydrnák) - Peter Vavruš, Michal Vavruš, Holeček, Chudý, Patrik Kiačik, Sabadka, Ladislav Vavruš, Koníček, Kudlík, Peter Kiačik (Takáč, Blaško)

Ivanovce: Peter Fabián - Breznický, Kudla, Kopunec, Kročil, Vandžala, Zvarík, Kuchta, Ťazim, Lukáčik, Pavol Fabián (Struhár, Hládek, Ondreička)

PATRIK KIAČIK

Drietoma - Oscar Trenčín 4:0 (2:0)

Zápas bol jednostranu záležitosťou lídra tabuľky. Rozhodca rozdal viac žltých kariet, než býva zvykom, pričom padlo na obidvoch stranách po jednej červenej karte..

Góly: Cingel 3, Michalec. Pred 120 divákmi rozhodoval Mičko

Drietoma: Zdeno Tunega - Chmelina, Ovšonka, Norbert Cingel, Špaček, Margetin, kolačanský, Kotrha, Sulo, Ladislav Cingel, Laco, Múdry-Šebík (Michalec, Vetrák, Bariš)

STANISLAV ŽILA

Dolná Súča -

Veľké Bierovce/Opatovce 3:3

Mníchova Lehota - LO Trenčín

0:2 (0:1)

Hostia boli počas celého zápasu jepším celkom a zaslúžene zvíťazili.

Góly: Daško, Ferenčík (11m). Pred 200 divákmi rozhodoval Poláček

Mníchova Lehota dorast - Hrádok 4:3 (2:1). Mníchova Lehota žiaci - Soblahov 0:10 (0:5).