Nedeľa, 14. august, 2022 | Meniny má Mojmír

FUTBAL / Majstrovstvá oblasti

Melčice-Lieskové - TTS Trenčín

4:0 (2:0)

Stretnutie sa začalo za silného dažďa, čo viac vyhovovalo mladým trenčianskym hráčom. S pribúdajúcim časom sa počasie i hra domácich zlepšovala, čo potvrdili i gólovo. Najskôr striedajúci Ľ. Hanták v 33. min. hlavou otvoril skóre zápasu. V 40. min. V. Biras nechytateľnou strelou upokojil domácich. Po zmene strán domáci zo zabezpečenej obrany vyrážali do rýchlych protiútokov, čo prinieslo v 75 ,min. zásluhou M. Kozarca a v 80. min. V. Birasa výrazné víťazstvo. Snaživí mladí hostia nestačili na domáce osobnosti R. Horňáka a V. Birasa.

Góly: Biras 2, Hanták, Kozarec. ŽK: Capák - Tehlárik, Sivák. Pred 150 divákmi rozhodovali Poláček, Podmajerský a Ďurech.

Melčice-Lieskové: Dobec (Mizerák) - Capák, Kotek (Sáska), J. Vlček, Motka, Biras, Kusenda, Kozarec, Ondrejíčka, Horňák, P. Vlček (Hanták).

TTS: Mičúch - Albrecht, Guga, Tehlárik, Pavlík, Seneši, Tomík, Sivák, Jakubek, Batelka, Keňo.

Dorast: Melčice-Lieskové - LO Trenčín 2:4 (1:0)

S. Malec

Hrádok n/Váhom -

Trenčianska Teplá 1:0 (1:0)

Domáci mali počas celého zápasu miernu prevahu, pomohlo im aj vylúčenie hosťujúceho hráča.

ČK: Jakubec (Trenč. Teplá). Rozhodoval Galko.

(id)

Trenčianska Stankovce -

Dolná Poruba 1:2 (0:0)

V stretnutí veľmi dobrej úrovne zvíťazili šťastnejší hostia, aj keď remíza by bola spravodlivejšia, ale to by domáci futbalisti museli premeniť pokutový kop, pri ktorom sa vyznamenal brankár hostí Zápotočný.

Góly: Bulko - Dorička, Kapko (11 m). ŽK: Panák, Minaroviech - Dorička, Kapko. Rozhodoval Bušo, 150 divákov.

Trenč. Stankovce: Krajčovič - Panák, Mutňanský, Bulko, Kuník (Hrbas, Poruban), Bogár, Beňovič, Raček, Navrátil (Sedláček), Minaroviech, Markech. Dol. Poruba: Zápotočný - Peter Suchý, Kopčan, Galko, Dorička (Koteš), Kapko, Uhlárik, Šlesárik, Rast. Suchý (Jozef Suchý), Martinák, Kaukal.

(vič)

Horná Súča - Veľká Hradná

6:1 (2:1)

Domáci po niekoľkých nepresvedčivých výsledkoch konečne zabojovali a po zodpovednom výkone si pripísali dôležité 3 body. Bolo to prvé víťazstvo v tejto sezóne.

Góly: V. Jurica 2, Mikušinec, Kučerák, Bariš, Coník (11 m) - Peter Kováč (11 m).

ŽK: M. Jurica, V. Jurica - P. Ježík. Rozhodoval Naď, 100 divákov.

Hor. Súča: Poláček - Mrázik, Biras, M. Jurica, Lukšo, Bartek, V. Jurica, Coník, Bariš, Mikušinec, Kučerák, striedali Bulejko, A. Častulín, P. Častulín. Veľ. Hradná: I. Ježík - Zradula, P. Ježík, Farkaš, Sýkora, Petrík, Lobotka, Behúl, P. Kováč, J. Ježík, Országh, striedali J. Kováč, M. Kováč.

Pavol Mikušinec

Horné Srnie - Trenčianske Teplice 2:1 (1:1)

Vo veľmi dobrom susedskom stretnutí začali domáci hráči vedomí si svojej situácii v tabuľke vo svižnom tempe a už v 6. minúte Jozef Šimko trafil len padajúceho brankára hostí. Domáci sa viac venovali útočnej hre jako obrannej činnnosti, čoho výsledkom bol gól hostí v 14. minúte, keď ich do vedenia dostal Husár. V 20. minúte opäť Jozef Šimko v čistej gólovej šanci napálil ľavačkou len do brankára hostí. V 29. minúte začala akcia znova u Jozef Šimka, ktorý ideálne uvoľnil Martina Kebíska, ktorý vyrovnal na 1:1. V 80. minúte podržal domáci brankár Juraj Riečičiar svoje mužstvo, keď sólový únik Eliáška na dvakrát zlikvidoval. V 86. minúte, keď sa zdalo, že body sa rozdelia po samostatnej akcii Martin Kebísek trafil pravačkou do kúta súperovej brány a rozhodol o tom, že tri body tentokrát zostanú doma.

ŽK: P. Šimko - M. Šebík. Rozhodoval Jančo, 150 divákov.

Hor. Srnie: Riečičiar - M. Vandžala, Kresánek, P. Šimko, Kubíček (J. Húserka), M. Cíbik, B. Cíbik, Rad. Húserka, M. Kebísek, Ján Vandžala, Jozef Šimko. Trenč. Teplice: Škrovánek - Belák, Marček, Šulek, Červený, Bližňák, Janík (Kašša), Mičega (Šebík), Mutňanský, Husár, Eliášek.

DORAST: 2:0. Góly: Marek Šimko, Horný.

ŽIACI: Podolie -Hor. Srnie 2:5. Papiernik 3, Švančárek, Hladík.

ST. PÁNI: Bolešov - Horné Srnie 1:2. P. Štefánek, Ondík.

Peter Štefánek

Brezová p/Bradlom -

Hôrka nad Váhom 3:0 (1:0)

Nová Ves nad Váhom - Soblahov

2:0 (2:0)

Hostia sa predstavili ako rýchle a technické mužstvo, ale za celý zápas sa im nepodarilo zakončiť žiadnu akciu. Domáci najskôr v 15. minúte po rýchlej a kombinačnej akcii strelili gól, ktorého autorom bol Suchý a v 35. minúte z trestného kopu pridal druhý gól Koritina.

ŽK: Kukučka, Suchý - Mičko, Krátky, Halgoš, Oravec. Rozhodoval Kyška, 150 divákov.

Nová Ves: Čaňo - Nešťák, Suchý, Andrášik, Kozák, Jančo, Tóth, Koritina, Jambor, Kukučka, Blaško, striedali Adamčík, Maco, Bajzík. Soblahov: Krátky - Oravec, Dvorský, Rehák, Balaj, Jantošovič, Halgoš, Mičko, Rehák, Barták, Ďuďák, striedal Lazar.

DORAST: Lubina kop.- Nová Ves n/V 2:2. Góly za hostí: Pavlík, Pristaš.

ŽIACI: Nová Ves n/V - Dolné Srnie 1:0. Gól: Stano.

Pavol Pristaš

Dubodiel - Selec 2:2 (2:1)

V prvom polčase mali domáci niekoľko čistých šancí, ale ich realizácia bola nízka. V 15. minúte využil nedorozumenie v obrane hostí Stopka a v 22. minúte Petrík. Z náhodného protiútoku znížil Sulo. V druhom polčase sa hostia snažili o zmenu výsledku, čo sa im v 56. minúte podarilo Masarykom.

Góly: Stopka, Petrík - Sulo, Masaryk.

ŽK: Sulo, Letko. Rozhodoval Stračiak, 100 divákov.

Dubodiel: M. Doktor - B. Malec, Kyselica, Stopka, Miroslav Malec, Červený, V. Malec, M. Petrík (L. Petrík), J. Doktor, Hosačný. Selec: Kosec - Masár, Komorovský, Letko, Horňák, Šičovský, Sulo, Zajac, Fiala, Masaryk, Blaško.