Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

FUTBAL / Majstrovstvá oblasti

Selec - Melčice-Lieskové 0:1 (0:0)

V sychravom počasí zohrali domáci smolný zápas, po celý čas boli lepším mužstvom, ale nedokázali využiť ani tie najvyloženejšie šance. Selčania kalich horkosti vypili do dna v 75. minúte, keď po ojedinelom útoku skóroval Ondrejíčka.

Gól: Ondrejíčka. ŽK: Zemanovič, Masár, Horňák, Peter Šišovský - Motyka, Biras, Mikušať. ČK: Motyka po druhej žltej. Rozhodoval Stračiak, 100 divákov.

Selec: Pavol Šišovský - Zemanovič, Vavruš, Masár, Horňák, Peter Šišovský, Sulo, Zajac, Fiala (St. Šišovský), Masaryk, Blaško. Mel.-Lieskové: Mizerák - Capák, Mikušať, Vlček, Motyka, Biras, Kusenda, Tuharský, Ondrejíčka, Horňák, Kozarec.

Ľuboš Masár

Dolná Poruba - Hrádok 4:1

Veľká Hradná - Trenčianske Stankovce 1:2 (0:1)

Domáci pokračujú v nedôraznej hre a v zahadzovaní gólových šancí. V priemernom zápase hostia využili prvé minúty oboch polčasov na strelenie dvoch gólov a rozhodli o svojom víťazstve. V kabíne domácich bola však spokojnosť s predvedenou hrou. Fanúšik sa však pýta hráčov hradnianského futbalu na ich výsledky.

Góly: Farkaš - Arbet, Panák. ŽK: Markech, Beňovič, Arbet (všetko Trenč. Stankovce). ČK: Beňovič. Rozhodoval Halász, 180 divákov.

Veľ. Hradná: Masár - Zradula, Peter Ježík, Beňo, Sýkora, Petrík, Lobotka, Országh, Peter Kováč, Jozef Ježík, Roman Ježík, striedali Martin Kováč, Farkaš. Trenč. Stankovce: Haško - Panák, Mutňanský, Bulko, Januška, Beňovič, Sedláček, Bogár, Arbet, Navrátil, Markech.

ŽIACI: Veľ. Hradná - Neporadza 0:4.

František Kováč

Trenčianske Teplice - Horná Súča

3:1 (3:0)

V prvom polčase domáci hráči predviedli vynikajúci výkon, ktorí okorenili hneď v 15. minúte nádherným gólom Margetiaka zo štyridsať metrov. Do polčasu domáci hráči pridali ešte dva góly po pekných akciách Mutňanského a Eliáška. Na začiatku druhého polčasu hostia znížili na 3:1 a okrem dvoch červených kariet sa už nič mimoriadne neudialo.

Góly: Margetiak, Mutňanský, Eliášek za domácich. ČK: Eliášek (po druhej žltej) za domácich. Stretnutie sledovalo 80 divákov.

Trenč. Teplice: Škrovánek - Marček, Šulek, Margetiak, Bližňák, Brandís (Majo), Eliášek, Mutňanský (Kašša), Mikušinec (Šebík), Belák, Janík.

DORAST: 1:1. ŽENY: Trenč. Teplice - Omšenie 5:0, Trenč. Teplice - Ilava 2:3.

Rudolf Mrázik

TTS Trenčín - Horné Srnie 1:1 (0:0)

V priemernom zápase so šancami na obidvoch stranách sa zrodila podľa predvedenej hry oboch mužstiev zaslúžená remíza. Domáci sa v závere zápasu síce snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale hostí podržal výbornými zákrokmi brankár Riečičiar.

Góly: Batelka (11 m) - Kebísek. ŽK: Mušuta, Seneši, Bernát za domácich. Rozhodoval Galko, 150 divákov.

TTS: Mičúch - Albrecht, Gajdošík (Bernát, Šlesár), Guga, Tehlárik, Seneši, Pavlík (Mušuta), Šteánek, Jakúbek, Batelka, Keňo. Hor. Srnie: Riečičiar - M. Vandžala, Kramárek, Šimko, Kubíček, Cíbik, Húserka, Malich, Kebísek, J. Vandžala, J. Šimko, striedali Turák, Zubo.

Ladislav Štefánek

Trenčianska Teplá - Brezová pod Bradlom 1:1 (1:0)

Prvý polčas v hodovom zápase na šmykľavom teréne sa musel prítomným divákom páčiť, pretože útoky sa striedali na obidvoch stranách a vďaka brankárom bol bezgólový stav do 42. minúty. V 43. minúte sa domáci ujali vedenia Šubertom z pokutového kopu. V druhom dejstve mali hostia územnú prevahu, čo vyústilo vyrovnávajúcim gólom v 79. minúte Kleinom a svojou tvrdosťou dokázali vybojovať zaslúžený bod.

ŽK: M. Košík, Pytlík - Obuch, Klein. Rozhodoval Felgr, 250 divákov.

Trenč. Teplá: Kováčik - M. Košík, Prno, Pytlík, Jakubec (Belák), Beňo (Líška), P. Košík, Hošták, Haviar (Malovec), Šubert, Vaský. Brezová p/Br: Kubinec - Minarčiny, Šido, A. Nemec, Kolárik (Nosko), Obuch, Szárka (Žabka), Šarudi, Svoboda, Š. Nemec, Klein.

MLADŠÍ ŽIACI: Nemšová -Trenč. Teplá 16:0.

STARŠÍ ŽIACI: Trenč. Teplá - Dubodiel 0:3. Trenč. Teplá - Čachtice 11:0 (4:0). Góly: Hudcovský 5, Blaho, Martinus a Hošták po 2. Ivan Dobiáš

Hôrka nad Váhom - Nová Ves nad Váhom 1:0 (0:0)

Zápas sa vyvíjal v réžii derby zápasu, kedy obe mužstvá nechecli urobiť chybu. V 65. minúte domáci Némethy perfektne vymietol po strele ľavý horný kút hosťujúcej brány, a tak celý zápas skončil 1:0.

ŽK: J. Sevald - Jančo. Rozhodoval Redaj, 350 divákov.

Hôrka: Turovský - Valík, Mikuška, T. Sevald, Sokol, Némethy, Feranec (Sedlák), Koritina (J. Sevald), Maťo (Bolech), Müller, Poruban. Nová Ves: Čaňo - Nešťák, Suchý, Andrášik, Kozák, Jančo, Adamčík (Bajzík), Koritina (Maco), Jambor (Tóth), Kukučka, Blaško.

Ján Kališ

Soblahov - Dubodiel 2:2 (2:2)

Na klzkom teréne sa hral rušný zápas. Hostia už v 10. minúte viedli 2:0, ale domácim sa ešte do prestávky podarilo vyrovnať. V druhom polčase sa útoky striedali na oboch stranách, gól však už nepadol.

Góly: Mičko, Jantošovič - M. Petrík, Hostačný. ČK: M. Malec (Dubodiel). Rozhodoval Mičko, 300 divákov.

Soblahov: Krátky - Košovič (Gomulec), Dvorský, P. Rehák, Markovský, Jantošovič, Halgoš, Mičko, T. Rehák, Barták, Lazar. Dubodiel: L. Petrík - B. Malec, Kyselica, Forgáč, M. Malec, D. Malec, Červený, V. Malec, M. Petrík, Doktor, Hostačný, striedal Knoll.

ŽIACI: Soblahov - Trenč. Teplice 8:0. DORAST: Soblahov - Záblatie 2:0.