Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

FUTBAL / Majstrovstvá oblasti

Melčice-Lieskové - Horné Srnie 2:2 (1:1)

Úvod stretnutia patril prekvapivo snaživým hosťom, čo im prinieslo už v 16. min. jednogólové vedenie. Zvýšená snaha domácich priniesla vyrovnanie v 45. min., keď sa najlepšie v šestnástke zorientoval M. Ondrejíčka. V druhej časti hry domáci boli oveľa aktívnejší, ale rozvážnosť a šťastie im chýbali pri zakončení. Až v 72. min. najlepší strelec domácich M. Ondrejíčka zobral zodpovednosť na seba a po samostatnom prieniku pridal druhý gól. V 86. min. M. Cíbik uzavrel skóre zápasu.

Góly: Ondrejíčka 2 - Kebísek, M. Cíbik

ŽK: Húserka (H. Srnie). Pred 200 divákmi rozhodovali Bušo, Koprivňanský, Ďurech.

Dorast: Melčice-Lieskové - Horné Srnie 2:1 (1:0), góly za domácich Pribiš, Hodulík. Žiaci: Melčice-Lieskové - Horné Srnie 3:2 (2:0), góly za domácich Kadlečík 2, Matiáš.

(sm)

Selec - Soblahov 6:1 (2:1)

Na seleckom štadióne sa hostia predstavili ako odovzdaný súper. Domáci boli po celý zápas jednoznačné lepším mužstvom, paradoxne sa ale vedenia ujali Soblahovčania, keď v 19. minúte skóroval T. Rehák do prázdnej brány. Domáci však stihli ešte do polčase stav otočiť, v 35. minúte vyrovnal Peter Šišovský a o štyri minúty neskôr dal pekný gól hlavičkou Masaryk. V druhom polčase dominovali domáci hráči, ktorí strelili po pekných kombináciach ďalšie štyri góly. V 57. minúte skóroval Peter Šišovský, v 68. minúte Masaryk, v 76. minúte pridal piaty gól Stanislav Šišovský a v 80. minúte pečatil vysoké víťazstvo domácich svojím tretím gólom Peter Šišovský.

ŽK: Zajac - Ďuďák, Košovič, Dvorský, P. Rehák, Markovský. Rozhodoval Poláček, 120 divákov.

Ľuboš Masár

Horná Súča - TTS Trenčín 4:4 (2:2)

V súboji mužstiev z dna tabuľky sa nekvalitnom teréne hral futbal priemernej úrovne. Hosťujúce behavé mužstvo výborne konkurovalo domácim a v dôležitom súboji im dokázali uchmatnúť bod.

Góly: V. Jurica, M. Jurica, Coník (11 m), P. Častulín - Jakúbek 3, Keňo.

ŽK: Sivák. Rozhodoval Kyška, 150 divákov.

P. Mikušinec

Trenčianske Stankovce - Trenčianske Teplice 1:1 (0:1)

V stretnutí dobrej úrovne sa prví tešili hostia, keď v 22. minúte ich prvý gól strelil Mutňanský, ale po dlhom autovom vhadzovaní v 60. minúte anglickým gólom Navrátila domáci vyrovnali. V stretnutí sa viackrát vyznamenal domáci brankár Haško, ktorý chytil aj bombu Mutňanského do šibenice v 80. minúte.

ŽK: Panák, Minaroviech - Bosý,.

Rozhodoval Stračiak, 100 divákov.

(vič)

Hrádok - Veľká Hradná 2:2 (1:1)

Domáci sa ujali vedenia v 14. minúte gólom V. Pavloviča, hostia päť minút pred koncom polčasu vyrovnali. V 58. minúte sa hostia ujali vedenia, domáci však dvadsať minút pred koncom vyrovnali na konečných 2:2 Romanom Peťovským. Vyrovnaný zápas sa skončil deľbou bodov.

Góly: V. Pavlovič, R. Peťovský za domácich. Rozhodoval Redaj, 200 divákov.

ŽIACI: Hor. Streda - Hrádok 1:1.

DORAST: Trenč. Bohuslavice - Hrádok 1:4.

Ján Kováč

Brezová pod Bradlom - Dolná Poruba 3:0 (2:0)

Vo vyrovnanom zápase hostia predsa len zaostali za očakávaním, domáci hráči boli efektívnejší v zakončení. Hostia si vážnejšiu akciu počas celého zápasu nevypracovali. Víťazstvo o tri góly je pre domácich zaslúžené, pre hostí však možno trochu kruté.

Góly: Š. Nemec 2, Šarudi. ŽK: Obuch, Svobodu - Kopčan, Matúš. Stretnutie sledovalo 200 divákov.

Jar. Ciran

Nová Ves nad Váhom - Trenčianska Teplá 0:1 (0:1)

Úvod stretnutia patril domácim hráčom, ktorí z úvodného tlaku nepremenili niekoľko gólových príležitostí. Boli to naopak hostia, ktorí sa po strele Meňa a následnej teči ujali vedenia. Do konca zápasu sa domácim po sústavnom dobíjaní bránky hostí nepodarilo ani z vyložených gólových príležitostí streliť gól.

Gól: Meňo. ŽK: Andrášik, Kozák - Malovec, Belák. Rozhodoval Majcher, 150 divákov.

DORAST: Kočovce - Nová Ves 0:4.

ŽIACI: Nová Ves - Trenč. Bohuslavice 4:1.

(pp)

Dubodiel - Hôrka nad Váhom

2:1 (1:1)

V priemernom zápase s dramatickým záverem si domáci vypracovali viac šancí, a preto je víťazstvo zaslúžené.

Góly: M. Petrík, Hostačný - Poruban. ŽK: M. Petrík, L. Petrík, Kyselica - Huna, Poruban. Pred100 divákmi rozhodoval Neckář.

DORAST: Dubodiel -Trenč. Jastrabie 3:3 (0:3)

ŽIACI: Dubodiel -Horňany 14:1 (2:1)