Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. trieda juh

Očkov - Považany 4:2 (2:1)

Domáci nastúpili s odhodlaním bojovať naplno. Už v 3. minúte sa ujali vednia, po druhom góle sa však uspokojili, čo hostia využili a päť minút pred odchodom do kabín znížili na 1:2. Po zmene strán hostia vyrovnali, no domáci zlepšenou hrou strhli víťazstvo dvoma gólmi na svoju stranu.

Góly za domácich: Pavol Masár 2, Svetlík, Štepko. Pred 70 divákmi rozhodoval Ondrušek

Považany žiaci - Krajné 5:1. Góly za domácich: Peter Sedlák 2, Martin Jambor, Michalík, Bors.

Kočovce - Lubina kopanice 1:0 (1:0)

Úvod zápasu bol veľmi opatrný, hostia sa predviedli technickým

futbalom, no domáci ich predčili väčším nasadením a bojovnosťou. V 16. minúte Gajdošík sólom prešiel medzi troch hráčov hosťujúcej obrany, jeho strelu brankár neudržal a vyrazenú loptu pohodlne dorazil Peter Nedbal. V 32. minúte hostia nedovolene faulovali Petra Nedbala na hranici šestnástky a hráč hostí Bajcár uvidel červenú kartu. V druhom polčase nastúpili hostia v snahe zvrátiť výsledok, domáce mužstvo hrozilo po rýchlych brejkoch, keď v 83. minúte domáci Petro nastrelil tyčku.

Góly: Peter Nedbal. Pred 130 divákmi rozhodoval Majcher

Kočovce žiaci - Beckov 1:1 (0:1),Vlna - Úradníček. Kočovce dorast - Lubina kopanice 1:3 (0:1). Gól za domácich: Martinus.

PETER HRUŠÍK

Brestovec - Bošáca 6:1 (4:1)

Na ťažkom teréne sa hral veľmi pekný a bojovný futbal, hlavne v druhom polčase. Víťazstvo domácich sa zrodilo úplne zaslúžene.

Góly: Polák 2, Kováč, Korontály, Stančík, Karika, Polák - Malec. Pred 50 divákmi rozhodoval Obeda

ING. JÁN MAJTÁN

Beckov - Bzince pod Javorinou

5:0 (2:0)

Hralo sa na rozmočenom teréne, kde úvod patril hosťom, ktorý nepremenili tri šance. Prišiel trest a domáci Krištof v 11. minúte otvoril skóre. Do konca polčasu domáci diktovali tempo hry a gól do šatne delovkou zvýšil Neboháč. Druhý polčas bol v réžií domácich a v 52. minúte Krištof zvýšil na 3:0. V 65. minúte Sládek zvýšil na 4:0 a skóre uzavrel v 80. minúte Izakovič.

Góly: Krištof 2, Neboháč, Sládek, Izakovič. Pred 80 divákmi rozhodoval Mičko

Beckov dorast - Dolná Súča 3:2 (2:1). Rapčák 2, Pálka - Kramár, Podolák.

ŠKOLÁR

Čachtice - Myjava/Turá Lúka B

6:2 (3:1)

V korektnom zápase sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domácich. Hostia v posledných sekundách gólom na 2:6 zmiernili vysokú prehru..

Góly: Kožuch 3, Daniel Imriška, Mário Novotný, Bumbál - Pred 250 divákmi rozhodoval Kyška

Čachtice dorast - Tr. Teplice 3:5. Ľuborča st. žiaci - Čachtice 1:8.

MARIÁN GREGOROVIČ

Kálnica - Moravské Lieskové

2:0 (1:0)

Domáci sa ujali vedenia už vo 4. minúte gólom Slávika, čo mužstvu dodalo sebavedomie a ďalších dvadsať minút mali stálu prevahu, no bez gólového efektu. Hostia postupne hru vyrovnali a niekoľkokrát ohorzili domácu bránu. Začiatok druhého polčasu opäť vyšiel Kálničanom, keď striedajúci Bolech pri prvom dotyku s loptou v 47. minúte zvýšil na 2:0. V ďalšej časti síce domáci mali prevahu, ale výsledok sa nemenil ani po najvyloženejších šanciach.

Góly: Slávik, Bolech. Pred 60 divákmi rozhodoval Stračiak

Kálnica: Dovina - Krchnavý, Macejka, Pavlech, Vojtech, Vrba (Bolech), Lajzo (Dlhopolec), Hladký, Moravčík, Filip (Koreň), Slávik

Mor. Lieskové: Poláček - Kukuča, Drobný, Miloš Šimovec, Mašek, Praslička, Kušnierik, Švikruha, Roman Šimovec, Figura, Podhradský (Žákovic)

Kálnica dorast - Mor. Lieskové 3:3 (1:3). Vašek, Kolínek, Važan - Dzina, Bušo, Podhradský.