Góly: Vodecký 2, Kočiš, Briadka, Melišík, Macko (11 m) - Slamka, Mucha.

Vo vyrovnanom stretnutí dvoch rozdielnych polčasov sa zrodila zaslúžená remíza.

Góly: Einetter, M. Ďuračka - Mikulovský, Jozef Adamovič.

Stretnutie sledovalo 250 divákov.

(ja)

Čereňanay - Prečín 6:0 (3:0)

V úvode stretnutia hostia nastrelili žrď, ale to bolo všetko, čo v prvom polčase dokázali. Domáci potom už len útočili a postupne strieľali góly a o zápase rozhodli už v prvom polčase. V druhom polčase nenechali domáci nič na náhodu a ďalšími gólmi zvyšovali svoje vedenie. Domáci mohli zvíťaziť i dvojciferným výsledkom, od toho ich však odradila nepresná muška. Hostia si za bojovnosť i napriek prehre zaslúžia pochvalu.

Góly: R. Kočiš 3, Marek Gogora, Cifrík, Chromek. ŽK: Briadka - Ligaz. Rozhodoval Karnay, 100 divákov.

Čereňany: Pročka - Kyselica (Macek), Ondruš, Briadka, Žiak (Marek Gogora), Krajčík, Chromek, Želízka, Zaťko (Samaradžia), Cifrík, Kočiš. Prečín: Turčányi - Andel (Krištof), Melicherík, Faciník, Birošík, Ligaz, Raček, Mojžišík (Kopač), Blaško, Micheľ, Šarlay.

Vladimír Kováčik

Kanianka - Horná Streda

1:3 (1:2)

V stretnutí za neustáleho dažďa sa hralo na pomerne dobrej hracej ploche. Hostia sa v štvrtej minúte ujali vedenia po nedorozumení domácej obrany. Domáce mužstvo malo optickú hernú prevahu, ale ich hra končila pred šestnástkou hostí. Hostia mali rýchlejší štart na loptu a ich čiperní útočníci sa dostávali do viacerých gólových šancí, ktoré premenili a týmto víťazstvom si upevnili vedúce postavenie v 5. lige.

Góly: Hvolka - Zelenay, Varga, Majerský. ŽK: Richter, Pekár - Chebeň, Talajka. Rozhodoval Viktor, 150 divákov.

Kanianka: M. Kurbel - Kriko, P. Kurbel, Richter, Perniš, Píš, Mečiar, Hvolka, Lacko, Pekár, Drahňovský. Horná Streda: Kukučka - Chebeň, Zelenay, Majerský, R. Havrlent, Feranec, Talajka, G. Havrlent, Polák, Krajčo, Varga, striedal Marek.

Florián Lajtman

Krásno - Trenčianske Jastrabie 2:0 (1:0)

V obojstranne vyrovnanom futbale začali domáci náporom, vypracovali si viacero dobrých príležitostí, ale gól sa im podarilo streliť až v 38. minúte. Autorom bol Kopčo, ktorý sa pri tom zranil a bol prevezený do nemocnice. V druhom polčase sa strhol obrovský lejak a po ňom i hra upadla a zápas sa dohrával v nevýraznom tempe. Domáci poistili výsledok v poslednej minúte stretnutia.

Góly: Kopčo, Blaho. Rozhodoval Caňo, 100 divákov.

Krásno: Bohunský - Adamus, R. Žiak, S. Záhradný, J. Školka, Maťavka, P. Záhradný, Šesták, L. Domček, J. Žiak, R. Kopčo, striedali Blaho, Hyrošš. Trenč. Jastrabie: Tretinár - Rad. Glasa, M. Glasa, Fischer, Bročka, Cintula, Raček, Pavlo, Šebáň, Koreň, Kyselica.

Juraj Gašparík

Častkovce - Podolie 2:0 (0:0)

V susedskom derby za občasného dažďa sa v prvom polčase hral priemerný futbal. Divákov zaujal len trestný kop domáceho Matulju, ktorý sa odrazil od brvna hosťujúcej brány. V druhom polčase domáci pridali na bojovnosti a v rozohrávkach na jeden dotyk, čoho výsledkom boli dve nastrelené tyče a dva vsietené góly. V 76. minúte Zmeko hlavou z rohového kopu otvoril skóre zápasu, v 88. minúte Gažo po vyšachovaní hosťujúcej obrany uzavrel skóre zápasu na 2:0.

Góly: Zmeko, Gažo.

ŽK: Zmeko, M. Madro - Janiš, Valo. Rozhodoval Komžík, 450 divákov.

Častkovce: Ležák - Vlado, Matulja, D. Madro, Zmeko, Gažo, Vrábel, Vojtek, M. Madro, Kuník (Brezuľa), Trebatický. Podolie: Vajaš - R. Hrušovský, Ščepko (Cibulka), Janiš, M. Hrušovský, Matyáš, Červeňanský, Vanek, Valo, Guriš (Klčo), Kubica.

DORAST: Častkovce - Kočovce 6:1. Peter Uhlík

Handlová - Považská Teplá

nehralo sa pre nespôsobilý terén.

Veľké Uherce - Zemianske Kostoľany 3:0 (1:0)

Domáci sa ujali vedenia v 37. minúte, keď po výbornej akcii na jeden dotyk skóroval Urík. V druhom polčase domáci ovládli hru a gólmi R. Kováča a Kopála poistili svoje zaslúžené víťazstvo. Stretnutie sledovalo 200 divákov.

Góly: Urík, R. Kováč, Kopál.

ŽK: E. Štálnik - Duda, Mokoš, Chlpek, V. Oršula. ČK: Mokoš po druhej žltej.

Veľ. Uherce: Radosa (Malec) - E. Štálnik, Gubka (Foltán), M. Kováč, M. Štálnik, Offertaler, Mojto, Kopál, Urík, R. Kováč, Stanček (Vlčko). Zem. Kostoľany: Hurtiš (Harák) - Duda, Hulényi, J. Oršula, Záhon, Mokoš, Rolinec (Mokrý), Chlpek, Cmarko, V. Oršula, Bajgar.

(bedo)

Košeca/Dubnica "B" -

Malé Lednice 3:1 (1:0)

Po dohode mužstiev sa zápas odohral v Košeci, a nie v M. Ledniciach ako bolo pôvodne naplánované. Terén, ktorý bol zo začiatku v dobrom stave s pribudajúcim časom, keď začalo pršať, sa zhoršoval. Domácim to však neprekážalo, od úvodu zatlačili svojho súpera a už v 14. minúte sa ujali vedenia gólom Batlu. Zostávajúce góly padali až v závere zápasu, kedy najskôr domáci Gajdoš zvýšil na 2:0, potom hosťujúci J. Čelko znížil peknou strelou z priameho kopu a v samom závere opäť Gajdoš zavŕšil domáce víťazstvo na 3:1.

Góly: Gajdoš 2, Batla - J. Čelko. ŽK: Decký, Tomša - Dudák, P. Lednický. Rozhodoval Pánis, 100 divákov.

Koš./Dub."B": Poštrk - Šupka, Decký, Rýdzi, Brtáň (Mojto), Kováč, Jurčák, Tomša, Batla (Gajdoš), Filo, Závodný. M. Lednice: Jasenovský - P. Lednický, Ľ. Vančo, M. Vančo, P. Vančo (Morávik), M. Čelko, M. Lednický, J. Čelko, Dudák (Bubela), T. Čelko, J. Lednický.

8. Krásno 12 5 2 5 15:18 17 (-1)

9. Košeca/Dubnica B 12 5 1 6 18:13 16 (-5)

2. Zvolenská mliekareň posiela slovenským hrdinom super nápoj
  3. Originálne ochranné rúško pre každého!