Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

FUTBAL / III. trieda JUH

Lubina - Hrachovište 6:2 (3:1)

Zápas sa hral vo svižnom tempe. Najmä domáci hýrili aktivitiou, hrali veľmi dobre kombinačne. Výsledkom bolo poltucet presných zásahov do sieti svojho dnešného súpera.

Góly: Hargaš 2, Zámečník, Škulec, Guľan, Arbet vlastný - Benjan 2. Diváci: 50. Rozhodoval Čepček.. Dorast: Luborča - Lubina 0:0 (ej)

Košariská - Vrbovce 1:1 (1:1)

Na dobre pripravenom teréne po počiatočnom tlaku domácich sa zrodil prvý gól zásluhou Matušíka. Hostia využili nekoncentráciou domácich, ktorí už mysleli na prestávku a zásluhou Sukupčáka vyrovnali. V druhom polčase videli diváci tvrdý boj o každú loptu. O výsledku stretnutia mohli v 65. minúte rozhodnúť domáci, ktorí však nepremenili pokutový kop.

Góly: 13. Matušík - 45. Sukupčák. Žk.: 19. Menkina, Nadašský, Babka - Sukupčák. Diváci: 80. Rozhodoval Podmajerský. Plačko

Jablonka - Bukovec 4:1 (2:1)

V pomerne vyrovnanom zápase videlo 80 divákov behavý a obetavý výkon oboch mužstiev. Domáci si vypracovali viacero čistejších gólových šancí a keďže ich premenili zaslúžene si pripísali tri body za víťazstvo.

Góly: Serianec 2, Valúšek, Michalička za domácich. Diváci: 80. Rozhodoval Petrík. Marián Piešťanský

Chvojnica - Pobedim 1:2 (1:1)

Priemerný zápas divákov príliš nenadchol. Hostia prišli s cieľom vyhrať no domáci už chceli konečne zvýšiť svoje chudobné bodové konto. K tomu im nepomohlo ani vylúčenie hosťujúceho hráča v 70. minúte a tak na svoj druhý a ďalšie body budú musieť čakať prinajmenej do ďalšieho kola.

Góly: Nemeček za domácich. Diváci: 20. Rozhodoval Sloboda. Ján Saboda

Krajné - Polianka 1:2 (0:1)

Za pekného počasia podali domáci len priemerný výkon. už v druhej minúte po hrubej chybe obrany sa hostia ujali vedenia. Domáci vyrovnali v druhom polčase z pokutového kopu. Ale ku koncu stretnutia strhli víťazstvo na svoju stranu hostia. Góly: Lacho - Macák. Diváci 60. Rozhodoval Maráz.

Paškala

Vaďovce - Kostolné 4:1 (1:1)

Zápas sa začal vo svižnom tempe. Domáci prevzali taktiku, napádli protihráčov, pripravili si viacero sľubných šancí s koncovkou si však nepotykali. Hostia sa ujali vedenia, ešte do polčasu zásluhou Kucharoviča bolo vyrovnané. V druhom polčase boli domáci opäť lepší, predvádzali kombinačnú hru a po desiatich minútach sa zásluhou hlavičky Horáka ujali vedenia. Domáci ešte stihli do konca zápasu streliť dva góly a zaslúžene vyhrali.

Góly: Kucharovič, 56.Horák, Ďuriš, Barborík za domácich.

Diváci: 30.Rozhodoval Málek.