Góly: Žákovic, Vladimír Kušnierik - Valo. Pred 90 divákmi rozhodoval Kyška

Mor. Lieskové: Poláček - Kukuča, Drobný, Miloš Šimovec (Struhár - Žákovic), Mašek, Praslička, Radoš, Vladimír Kušnierik, Černý, Figura, Roman Šimovec

Mor. Lieskové dorast - Častkovce 1:2 (0:2). Góly za domácich: Jozef Dedík

JAROSLAV HERÍNEK

Myjava/Turá Lúka B - Hrašné

5:0 (1:0)

Zápas sa odohral na ťažkom teréne. Domáci zúžitkovali výraznú prevahu hlavne v druhom polčase, boli výrazne lepším mužstvom a zaslúžene zvíťazili.

Góly: Koník, Duga, Koníček, Halabrín, Mozolák. Pred 100 divákmi rozhodoval Tobiáš. ČK: Mockovčiak - Škodáček, Makíš.

Myjava/T.Lúka B: Oravec - Marek, Halabrín, Mockovčiak, Málek, Koník, Mareček, Jurča, Koníček, Buček, Mozolák

Hrašné: Pribiš - Kuruc, Mocko, Makíš, Hučko, Marônek, Farbaš, Svinkásek, Bies, Zvonček, Škodáček

MILAN MAJTÁN

Bzince pod Javorinou - Stará Turá 1:1 (0:0)

Góly: Abrahám - Slovák. Pred 80 divákmi rozhodoval Kováč

Bošáca - Kálnica 3:3 (0:1)

Zápasy týchto súperov boli vždy prestížne a bojovné, čo dokázali pred tristo divákmi aj v tomto súboji. Hostia boli futbalovejší a efektívnejší v koncovke, keď z minima šancí využili takmer všetky na strelenie gólov. Domáci síce bojovali, ale ich náhodné akcie väčšinou končili na súperových kopačkách a preto nerozhodný výsledok je spravodlivý.

Góly: Malec, Roman Helík, Sádecký - Koreň, Slávik, Hladký. ŽK: Kopunec, M. Janega - Krchnavý. Pred 300 divákmi rozhodoval Repka

Bošáca: T. Helík - Kaššovic, I. Janega, M. Janega, Kopunec, Tinka, Benko, Sádecký, Malec, R. Helík, Pospíšil

Kálnica: Dovina - Krchnavý, Macejka, Guláš, Vojtech, Bolech, Lajzo, Hladký, Slávik, Moravčík, Koreň (Valovič, Bušo)

Bošáca dorast - Kálnica 8:1 (4:0). Kostelán 4, Kochan 2, Kubo 2 - Kotula

VLADIMÍR KOZÁČEK

Lubina kopanice - Čachtice

1:2 (1:1)

Už od úvodného hvizdu rozhodcu bolo vidieť, že hrajú mužstvá z čela tabuľky, čomu nasvedčovalo, že pôjde o dobrý futbal. Po priamom kope hostí si nabehol do šestnástky Markech a prekonal domáceho gólmana. Netrvalo však dlho a domáci o dve minúty zo skrumáže vyrovnali, keď pohotový Durnek vyrovnal. V druhom polčase domáci hostí zatlačili, ale dobré šance Maďaru a Bajcara zostali nevyužité. V 60. minúte sa rútil na bránu hostí práve Bajcar, ktorý bol v šestnástke faulovaný, ale píšťalka rozhodcu zostala nemá (išlo o evidentný faul, čo po zápase povedali i hosťujúci fanúšikovia, podľa ktorých im rozhodca daroval penaltu). To však nebola iba jedna, keď o päť minút bol v šestnástke opäť faulovaný domáci Durnek, ale píšťalka sa opäť neozvala. Boli to práve hostia, ktorí z ojedinelého protiútoku v 68. minúte po priamom kope skórovali z kopačky Imrišku na 1:2. Domáci chceli vyrovnať, ale to sa im nepodarilo. Hostia ako vedúce mužstvo sa vôbec domácim nevyrovnali, ale svojimi faulami znepríjemnili domácemu mužstvu dve zranenia Idesa a Urbánka. Výkon rozhodcu, ktorý predviedol počas celých 90 minút, jasne nasvedčoval tomu, že hostia musia v tomto zápase zvíťaziť.

Góly: Durnek - Markech, Imriška. Pred 150 divákmi rozhodoval Neckář

Lubina kop. dorast - Potvorice 2:1

MILAN DUNAJČÍK

Považany - Beckov 0:3 (0:0)

V zápase, v ktorom ukázali obidve mužstvá pekný futbal, rozhodla väčšia vôľa po víťazstve zo strany hostí.

Góly: Fabián, Izakovič, Kobida. Pred 100 divákmi rozhodoval Kotian

JÁN MIKLOVIČ

Kočovce - Brestovec 3:1 (0:0)

Na ťažkom, ale kvalitne upravenom teréne začalo domáce mužstvo predvádzať nátlakovú hru a v 24. minúte Gajdošík trafil brvno. V týchto momentoch mali domáci výraznú prevahu. V druhom polčase tlak ešte zvýšili a v 50. minúte Sevald odvážne prenikol do šestnástky, kde bol faulovaný. Pokutový kop s prehľadom premenil najlepší hráč na ihrisku Ján Briška. V 67. minúte domáci zvýšili stav po centri Motolu a krásnej hlavičke Ján Brišku. V 73. minúte po samostatnom úniku dal Motola tretí gól Kočoviec, hosťom sa podarilo znížiť v 87. minúte.

Góly: Ján Briška 2, Radoslav Motola - Karika. Pred 120 divákmi rozhodoval Baláž

Kočovce: Ondreička - Mihál, Sevald, Moravčík, Gajdošík, Orsava, Lahvička, Martin Briška, Motola, Trgo, Ján Briška (Kopas, Minárik)

JÁN MINÁRIK

1. Čachtice 12 10 0 2 37:17 30 (+9)

2. Beckov 12 7 2 3 22:8 23 (+2)

3. Brestovec 12 7 1 4 34:17 22 (+1)

4. Myjava/T. Lúka B 12 7 1 4 27:16 22 (+7)

7. Garancia účtov zadarmo a milión eur na boj s koronavírusom
  8. Vláda biznismenov: Ako podnikali Matovič, Kollár a ďalší?
  9. 5 rád, ako si ochrániť úspory, keď padajú trhy
  10. Čistili koberce, pestovali uhorky. Prerazili až s tekvicami
  1. Prečo by ste mali prestať kosiť? Lebo budete mať krajší trávnik
  2. Krížovky nielen na veľkonočné lúštenie
  5. Pri kúpe klimatizácie sa oplatí poznať aj druhý názor
  6. Vo VÚB si odložíte splátky až na 9 mesiacov
  7. Aby nám Veľká noc nezostala ležať v žalúdku...
  8. Hlas Schwarzeneggera v autokameře Mio MiVue J85 WiFi vás ochrání
  9. Aké železo máte užívať, aby vaša imunita zostala silná?

Na koronavírus testovali ľudí v Trenčíne v dvoch stanoch

Hasiči dnes postavili v Trenčíne dva stany, v ktorých testovali ľudí na koronavírus.

#MYtozvladneme

Ako ďalej v Oblastnom futbalovom zväze Prievidza? Pozrite si video z diskusie #MYtozvladneme

Pozrite si prenos z diskusnej relácie #MYtozvladneme na tému futbalu v Oblastnom futbalovom zväze Prievidza.

Od stredy budú zatvorené všetky tri zberné dvory, dva otvoria v utorok

Všetky tri zberné dvory v Trenčíne budú zatvorené od stredy do pondelka vrátane. Informovala o tom hovorkyňa Trenčína Erika Ságová.

Ilustračná foto.

Vybrali sme jedenástku sezóny VII. ligy Juh. Kto sa do nej dostal?

V 7. lige Juh sa stihla odohrať iba jesennú časť súťažného ročníka. Vybrali sme pre vás 11 mien, ktoré nás v nej najviac zaujali.