Streda, 8. apríl, 2020 | Meniny má Albert

V uplynulom týždni dve víťazstvá Dubničanov

UTOROK - 29.10. (15. kolo):

HK 99 RUŽINOV - HK SPARTAK DUBNICA 1:8 (1:1, 0:2, 0:5) Domáci hokejisti sú až na samom dne ligovej tabuľke a po 15. kolách sa doteraz iba raz tešili z víťazstva v súťaži. Bolo od nich veľmi sympatické, že proti favorizovanému súperovi začali pomerne odvážne a dokonca v 4. min aj vyhrávali - 1:0. Dubničania však v záverečnej minúte prvej tretiny vyrovnali gólom do šatne. V strednej časti duelu neboli už domáci takí iniciatívní a taktovku hry prevzali do svojích rúk ambiciózní hostia. Čoskoro strhli vedenie na svoju stranu a v záverečnom dejstve už predvádzali doslova exhibíciu nielen peknou kombinačnou hrou, ale aj streleckým koncertom. Domáci kondične „odišli“ a neraz sa iba prizerali hokejovému kumštu svojho vyspelého súpera, ktorí jednoznačne dominoval a potvrdil svoje kvality.

Góly: 4. Funta - 20. 42. a 48. Ižvolt, 41. a 45. Strapko, 36. Potáč, 40. Trokan, 51. Jakubík. Vylúčení 4:4 na 2 min, presilovky 0:1, oslabenia 0:0. Pred 250 divákmi rozhodovali Kundráčik - Otrubčák, Junek.

Zostava Spartaka: Sivý - Strapko, Rešetka, Baráth, Potáč, Jakab, Hajas - Kolínek, Kuric, Tatar - Trokan, Žitňanský, Šimko - Jakubík, Kiška, Ižvolt - Betka, Mil. Pažitka. Tréner: P. Bohunický.

PIATOK - 1.11. (16.kolo):

HK SPARTAK DUBNICA - HK VTJ FARMAKOL PREŠOV 5:2 (4:1, 0:1, 1:0) Domáci hokejisti mali raketový nástup a v priebehu siedmich minút viedli už 2:0. Možno práve tento moment rozhodol o ich cennom víťazstve nad húževnatým súperom z východu SR. Potom už spartakovci nehrali s takým nasadením a elánom ako v prvej tretine, lebo boli si dobre vedomí výrazneho vedenia. V ďalšom priebehu zápasu si udržiavali svoj sľubný náskok a duel dotiahli do víťazného konca.

Góly: 5. a 7. Tatar, 19. Kuric, 19. Trokan, 60. Žitňanský - 14. Caban, 26. Bochňa. Vylúčení 3:6 na 2 min, P. Hruška na 5 min + DKZ, presilovky 1:0, oslabenia 0:0. Pred 400 divákmi rozhodovali F. Mihálik - Mračka, Ondek.

Zostava Dubnice: Sivý - Strapko, Rešetka, Baráth, Potáč, Konta, Jakab, Hajas - Kolínek, Kuric, Tatar - Šimko, Žitňanský, Trokan - Ižvolt, Jakubík, Matejka - Betka, M. Pažitka, Kiška.

Program 17. kola (utorok 12. novembra o 17,00h):

Banská Bystrica - Trebišov, Nitra - Topoľčany, Michalovce - Prievidza, Považská Bystrica - Senica, Detva - DUBNICA, Ružinov - Prešov.

7. Garancia účtov zadarmo a milión eur na boj s koronavírusom
  8. Vláda biznismenov: Ako podnikali Matovič, Kollár a ďalší?
  9. 5 rád, ako si ochrániť úspory, keď padajú trhy
  10. Čistili koberce, pestovali uhorky. Prerazili až s tekvicami
  1. Prečo by ste mali prestať kosiť? Lebo budete mať krajší trávnik
  2. Krížovky nielen na veľkonočné lúštenie
  5. Pri kúpe klimatizácie sa oplatí poznať aj druhý názor
  6. Vo VÚB si odložíte splátky až na 9 mesiacov
  7. Aby nám Veľká noc nezostala ležať v žalúdku...
  8. Hlas Schwarzeneggera v autokameře Mio MiVue J85 WiFi vás ochrání
  9. Aké železo máte užívať, aby vaša imunita zostala silná?

Na koronavírus testovali ľudí v Trenčíne v dvoch stanoch

Hasiči dnes postavili v Trenčíne dva stany, v ktorých testovali ľudí na koronavírus.

#MYtozvladneme

Ako ďalej v Oblastnom futbalovom zväze Prievidza? Pozrite si video z diskusie #MYtozvladneme

Pozrite si prenos z diskusnej relácie #MYtozvladneme na tému futbalu v Oblastnom futbalovom zväze Prievidza.

Od stredy budú zatvorené všetky tri zberné dvory, dva otvoria v utorok

Všetky tri zberné dvory v Trenčíne budú zatvorené od stredy do pondelka vrátane. Informovala o tom hovorkyňa Trenčína Erika Ságová.

Ilustračná foto.

Vybrali sme jedenástku sezóny VII. ligy Juh. Kto sa do nej dostal?

V 7. lige Juh sa stihla odohrať iba jesennú časť súťažného ročníka. Vybrali sme pre vás 11 mien, ktoré nás v nej najviac zaujali.