Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

FUTBAL / III. trieda sever

Opatová – Motešice

1:0 (1:0)

Prekvapujúce víťazstvo v zápase si pripísali domáci hráči. Nemali to však jednoduché, pretože po celý zápas boli lepší hostia. Domácim k víťazstvu pomohli aj tri vylúčenia hosťujúcich hráčov, ktorý zápas dohrávali v ôsmich. Napriek tomu domáci nedokázali využiť lepšie presilovku a vyhrali rozdielom gólu.

ČK.: traja hosťujúci hráči. Diváci: 30. Rozhodoval Rožník.

Závodský

Stará Lehota – Trenč.

Teplá “B“ 4:2 (2:0)

Domáci hráči boli lepším mužstvom. Od začiatku zápasu mali iniciatívu na svojich kopačkách. Keď už vyhrávali o tri góly prestriedali hráčov, kotrí sa nestihli rýchlo adaptovať a hostia vsietili dva góly. Lenže domáci stihli ešte výsledok poistiť jedným gólom a zaslúžene vyhrali.

Góly: Ondreička T., Hrebík, Kobelár, Jažo. Diváci: 30. Rozhodoval Valápka. Petruš

Bobot – Omšenie 1:5 (0:1)

Zápas ovplyvnila prvá minúta, keď po chybe domácej obrany vsietili hostia vedúci gól. Domáci aj napriek inkasovanému gólu nezložili zbrane a zatlačili súpera pred svoju šestnástku no ani z vyložených šancí útočníci neskórovali. Druhý polčas sa odvíjal podobne. Hostia z ojedinelých útokov využívali odkrytú domácu obranu a strielali góly.

Góly: Šinský – Marienka 3, Homoľa 2. Diváci: 100. Rozhodoval Kyška. Ľuboš Hlôza

Nová Bošáca – Potvorice 2:1 (1:0)

Aj keď sa stretli mužstva z dolnej tabuľky na priebehu hry to zpočiatku nebolo patrné. Hostia bojovali o svoj tretí bod v tejto sezóne do poslednej chvíle, ale dve minúty pred koncom domáci rozhodli, že si pripísali víťazstvo.

Čk.: Kotleba M za hostí. Diváci: 50. Rozhodoval Halász.

Luščík

Lúka – Zem. Podhradie

5:0 (3:0)

Domáci boli už v prvom polčase jednoznačne lepším mužstvom čoho výsledkom boli tri góly v sieti súpera. V druhom polčase tempo opadlo, ale v záveru domáci opäť pridali a rozholi o jednoznačom víťazstve.

Góly: Kušovský Peter 2, Otrubný J., Martinek (11m), Godál. Žk.: Kušovský Peter. Diváci: 80. Rozhodoval Klement.

LÚKA: Komadeľ – Čuvala, Buška, Štipanitz, Beseda, Kusovský Pavol, Otrubný Ľ. (Janžo), Kusovský Peter, Martinek, Otrubný J. (Godál), Julíny (Žiška).

ZEM. PODHRADIE: Prosjeta – Švancara, Zámečník, Mitana, Lobík S., Juráček J., Juráček P., Kosa, Brezovák, Janušík, Podhorský, Lobík V., Ochotnický, Dzurák, Konopa.

Vlastimil Otrubný

Trenč. Bohuslavice –

Dolné Srnie 2:0 (1:0)

Domáci súpera predčili jednoznačne veľmi dobrou technickou hrou. Hralo sa väčšinou na polovičke hostí. Znova sa prejavil u domácich starý problém a to premieňanie šancí. Zápas sa hral veľmi slušne a čisto, aj keď išlo o susedské i územné derby.

Góly: Krištofovič Miloš 2. Žk.: Behúľ za hostí. Diváci: 100. Rozhodoval Bušo, Sloboda.

TR.BOHUSLAVICE: Vavro – Zámečník, Kopunec, Helík, Hujík, Pagáč, Vavro M., Vavro P., Peťovský, Krištofovič, Drahoš.

DOLNÉ SRNIE: Radoš – Blažek, Uher, Školík, Petkov, Skovajsa, Radoš M., Behúľ, Matlák, Bušo, Chropovský. (ss)

Dohrávka 11.kola:

Svinná – Horná Streda “B“ 0:4 (0:3)

V prvom polčase do 30. minúty sa hral vyrovnaný futbal. Domáci však doplatili na nekoncentrovanosť v závere polčasu, keď za hostí najskôr v 32. minúte Polák, v 37. minúte Mráz zvýšil a 40. minúte Mitošinka excelentnými strelami do šibenice uzavreli polčasový účet na tri nula. V druhom polčase hostia opäť pritlačili súpera no využili už len jednu šancu Mitošinkom.

Góly: Mitošinka 2, Polák, Mráz. Diváci: 200. Rozhodoval Stračiak. DORAST:Horná Streda-Kočovce 8:1 (6:0) Roman Markech

Skalka – Chocholná-

Velčice 4:0 (3:0)

V priemernom stretnutí mali domáci v prvom polčase jasnú prevahu. Divákom ukázali pekný kombinačný futbal s množstvom šančí a o výsledku prakticky rozhodli ešte v prvom polčase, keď svojmu súperovi strelili tri góly. Po zmene strán sa domáci už toľko netlačili do útoku vedomí si, že víťazstvo im nemôže utiecť.

Góly: Trška, Landžala, Zemanovič M., Mikušinec. Žk.: Švančárek – Krajčovič. Diváci: 60. Rozhodoval Jančo.

SKALKA: Balaj – Zemanovič J., Švančárek, Sedláček, Smolka, Cibík, Košút, Trška, Landžala, Bartok, Zemanovič M. (Mikušinec, Danek ).

CHOCHOLNÁ: Neumann – Šotník, Krajčovič T., Škriečka, Horňák, Holba, Tuharský, Špaček, Lobík, Šotník, Krajčovič (Madový, Kiláček, Fabián). Mitáš

1. Skalka 15 10 3 2 34:14 33 (+9)

2. Tr. Bohuslavice 15 10 1 4 45:21 31 (+7)

3. Hor. Streda B 15 9 3 3 36:23 30 (+12)

4. Omšenie 14 9 2 3 45:18 29 (+11)

5. Dol. Srnie 15 8 5 2 37:24 29 (+5)

6. St. Lehota 15 9 1 5 42:18 28 (+7)

7. Choch.-Velčice 15 8 3 4 38:33 27 (+3)