Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Ľuborča – Horňany 6:1 (5:1)

V úvodnom jarnom kole nastúpili domáci proti kolektívu zo spodných priečok tabuľky. Aj keď hrou neoslnili, zaknihovali si povinné vysoké domáce víťazstvo. Diváci boli nespokojní s predvedenou hrou najmä v druhom polčase.

Góly: Mihálik 2, Miloš Štefánek, Machara (11m), Patka, Milan Belko – Peter Kyselica. Pred 130 divákmi rozhodoval Zemko.

Ľuborča: Hál – Martin Štefánek, Patka, Miloš Štefánek, Zúbek, Schwandtner, Machara, Mihálik, Ďuriš, Milan Belko, Jozef Belko (Michalička, Janík, Korienek)

Horňany: Mičo – Peter Kyselica, Hanus, Marián Šmehíl, Rastislav Šmehíl, Trenčan, Podhorský, Szigety, Ježík, Guričan, Michal Šmehíl (Roman Kyselica, Graňačka)

Ľuborča dorast – St. Turá 1:1 (1:1). Matejka – Maroň.

MAREK KONÍČEK

Ivanovce – Neporadza 2:2 (1:1)

V prvom jarnom zápase hrali počas celého stretnutia domáci v hernom kŕči. Hostia sa lepšie pohybovali a vypracovávali si aj viac vyložených šancí, ktoré však nepremenili. Už v 9. minúte prekonal domáceho brankára hlavou Puna. Ivanovčania vyrovnali v 23. minúte po trestnom kope a následnej dorážke V.Fabiánom. V druhom polčase sa hralo zväčša na hosťujúcej polovici. Hostia v 76. minúte po rýchlom protiútoku sa opäť ujali vedenia Punom. Následný tlak domáci premenili na napokon zaslúženú remízu. Trestný kop z 35-metrov v 84. minúte skončil v sieti z kopačky Kudlu.

Góly: V. Fabián, Kudla - Puna 2. Pred 100 divákmi rozhodoval Barinka

Ivanovce: Peter Fabián – Hládek, Kudla, Breznický, Kopunec, Zvarík, Vladimír Fabián, Ťazim (Milan Šimlovič), Ján Šimlovič, Pavol Fabián, Kročil (Šimo)

Neporadza: Ševčík – Richtárek, Kopecký, Begáň, Puna, Rastislav Laššo, Dlábik, Kučerka, Chudý, Miloš Laššo, Jakal (Matúš)

VLADIMÍR FABIÁN ml.

Oscar Trenčín – Záblatie 3:2 (1:1)

Hostia boli síce lepším mužstvom v poli, ale gólovo výraznejšie sa presadili domáci, a to najmä po štandartných situáciách.

Góly za hostí: Vallo, Roman Múdry. Pred 50 divákmi rozhodoval Ondrušek

JÁN ŠŤASTNÝ

Veľké Bierovce/Opatovce –

Trenčianska Turná 1:1 (0:0)

V derby zápase domáci vinou červených kariet a zranení, oslabení o štyroch hráčov základnej zostavy, doplnení dorastencami podali dobrý výkon. V prvom polčase domáci nevyužili dve príležistosti v pokutovom území, začiatkom druhého polčasu sa však ujali vedenia gólom Nitschneidera. Hostia postupne hru vyrovnali, domáci nestačili kondične a perfektnou strelou vyrovnal Chorvát. Do konca stretnutia si mužstvá vytvorili niekoľko šancí, ale stretnutie sa skončilo spravodlivou deľbou bodov.

Góly: Nitschneider – Chorvát. Pred 100 divákmi rozhodoval Naď

V.Bierovce/Opat:: Hrušovský – V.Ondrášek, Sabadka, Makýš, Nitschneider, Zháňač, P.Barták, Fero, Oriešek (F.Vanko), Breznický, Gabriš

Tr. Turná: Bečka – D. Mikolášek, Santa, Martin Častulín, Michal Častulín, Beták (Hasenovič), Chorvát, R. Mikolášek, Beňo (Poruban), Chochlík, Lapšanský (Kozinka)

V.Bierovce/Opatovce dorast – Selec 4:3 (1:3). Góly za domácich: J.Gabriš 2, Oriešek 2.

PETER ORAVEC

LO Trenčín – Zamarovce 1:3 (1:2)

Góly: Ferényi (11m) - Bosý 2, Fraňo. Pred 150 divákmi rozhodoval Kotian

Mníchova Lehota – Kľúčové 1:1 (1:1)

Stretnutie sa hralo na veľmi dobrom teréne. Hostia boli ako druhý celok tabuľky proti poslednému mužstvu jasným favoritom. Domáci sa ho však nezľakli a celých 90 minút s ním hrali rovnocennú partiu. Hosťom, ktorí domácich podcenili, sa nič nedarilo, no napriek tomu sa ujali vedenia v 37.minúte Michalom Vavrušom. Po góle domáci rozohrali zo stredového kruhu, založili útočnú akciu, brankár hostí stiahol domáceho hráča na zem a nariadený pokutový kop premenil Ivan Goljer. Po zmene strán sa útočné akcie striedali na obidvoch stranách, no do konca zápasu sa na stave už nič nezmenilo. Domáci môžu byť s bodom spokojní.

Góly: Ivan Goljer (11m) – Michal Vavruš. ŽK: Roman Pavlík (Mn.Lehota). Pred 60 divákmi rozhodoval Poláček

Mn. Lehota: Cyril Balaj – Kuric (Miroslav Balaj), Červeňan, Bošanský, Richard Balaj, Ján Gomulec (Róbert Pavlík), Goljer, Roman Pavlík, Bulko, Šedivý.

Kľúčové: Vydrnák – P.Vavruš, M.Vavruš, Holeček (Blaško), Kendera, Kiačik (P.Vavruš), Sabatka, Chudý, P.Vavruš (Kudrík), Takáč, Koníček.

JÚLIUS HRNČÁR

Dolná Súča – Drietoma 1:2 (1:0)

Domáci nastúpili značne oslabení bez šiestich hráčov základnej zostavy. Prvý polčas mali územnú prevahu, ktorú zúžitkovali na strelenie jedného gólu. V druhom polčase hostia prevzali iniciatívu a zápas dvomi gólmi otočili vo svoj prospech.

10. Zamarovce 14 5 2 7 23:28 17 (-4)

11. V.Bierovce/Op. 14 4 4 6 21:27 16 (-5)

12. Oscar Trenčín 14 4 1 9 21:45 13 (-8)

13. Horňany 14 3 1 10 25:52 10 (-11)

14. Mn. Lehota 14 1 3 10 11:30 6(-15)

1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 088

Nadácia REDOX vyzýva na zodpovedné nakladanie s odpadom, v kontexte šírenia vírusu COVID-19

Manipulácia s bežným komunálnym odpadom v čase pandémie môže predstavovať riziko prenosu nákazy.