Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Ľuborča – Horňany 6:1 (5:1)

V úvodnom jarnom kole nastúpili domáci proti kolektívu zo spodných priečok tabuľky. Aj keď hrou neoslnili, zaknihovali si povinné vysoké domáce víťazstvo. Diváci boli nespokojní s predvedenou hrou najmä v druhom polčase.

Góly: Mihálik 2, Miloš Štefánek, Machara (11m), Patka, Milan Belko – Peter Kyselica. Pred 130 divákmi rozhodoval Zemko.

Ľuborča: Hál – Martin Štefánek, Patka, Miloš Štefánek, Zúbek, Schwandtner, Machara, Mihálik, Ďuriš, Milan Belko, Jozef Belko (Michalička, Janík, Korienek)

Horňany: Mičo – Peter Kyselica, Hanus, Marián Šmehíl, Rastislav Šmehíl, Trenčan, Podhorský, Szigety, Ježík, Guričan, Michal Šmehíl (Roman Kyselica, Graňačka)

Ľuborča dorast – St. Turá 1:1 (1:1). Matejka – Maroň.

MAREK KONÍČEK

Ivanovce – Neporadza 2:2 (1:1)

V prvom jarnom zápase hrali počas celého stretnutia domáci v hernom kŕči. Hostia sa lepšie pohybovali a vypracovávali si aj viac vyložených šancí, ktoré však nepremenili. Už v 9. minúte prekonal domáceho brankára hlavou Puna. Ivanovčania vyrovnali v 23. minúte po trestnom kope a následnej dorážke V.Fabiánom. V druhom polčase sa hralo zväčša na hosťujúcej polovici. Hostia v 76. minúte po rýchlom protiútoku sa opäť ujali vedenia Punom. Následný tlak domáci premenili na napokon zaslúženú remízu. Trestný kop z 35-metrov v 84. minúte skončil v sieti z kopačky Kudlu.

Góly: V. Fabián, Kudla - Puna 2. Pred 100 divákmi rozhodoval Barinka

Ivanovce: Peter Fabián – Hládek, Kudla, Breznický, Kopunec, Zvarík, Vladimír Fabián, Ťazim (Milan Šimlovič), Ján Šimlovič, Pavol Fabián, Kročil (Šimo)

Neporadza: Ševčík – Richtárek, Kopecký, Begáň, Puna, Rastislav Laššo, Dlábik, Kučerka, Chudý, Miloš Laššo, Jakal (Matúš)

VLADIMÍR FABIÁN ml.

Oscar Trenčín – Záblatie 3:2 (1:1)

Hostia boli síce lepším mužstvom v poli, ale gólovo výraznejšie sa presadili domáci, a to najmä po štandartných situáciách.

Góly za hostí: Vallo, Roman Múdry. Pred 50 divákmi rozhodoval Ondrušek

JÁN ŠŤASTNÝ

Veľké Bierovce/Opatovce –

Trenčianska Turná 1:1 (0:0)

V derby zápase domáci vinou červených kariet a zranení, oslabení o štyroch hráčov základnej zostavy, doplnení dorastencami podali dobrý výkon. V prvom polčase domáci nevyužili dve príležistosti v pokutovom území, začiatkom druhého polčasu sa však ujali vedenia gólom Nitschneidera. Hostia postupne hru vyrovnali, domáci nestačili kondične a perfektnou strelou vyrovnal Chorvát. Do konca stretnutia si mužstvá vytvorili niekoľko šancí, ale stretnutie sa skončilo spravodlivou deľbou bodov.

Góly: Nitschneider – Chorvát. Pred 100 divákmi rozhodoval Naď

V.Bierovce/Opat:: Hrušovský – V.Ondrášek, Sabadka, Makýš, Nitschneider, Zháňač, P.Barták, Fero, Oriešek (F.Vanko), Breznický, Gabriš

Tr. Turná: Bečka – D. Mikolášek, Santa, Martin Častulín, Michal Častulín, Beták (Hasenovič), Chorvát, R. Mikolášek, Beňo (Poruban), Chochlík, Lapšanský (Kozinka)

V.Bierovce/Opatovce dorast – Selec 4:3 (1:3). Góly za domácich: J.Gabriš 2, Oriešek 2.

PETER ORAVEC

LO Trenčín – Zamarovce 1:3 (1:2)

Góly: Ferényi (11m) - Bosý 2, Fraňo. Pred 150 divákmi rozhodoval Kotian

Mníchova Lehota – Kľúčové 1:1 (1:1)

Stretnutie sa hralo na veľmi dobrom teréne. Hostia boli ako druhý celok tabuľky proti poslednému mužstvu jasným favoritom. Domáci sa ho však nezľakli a celých 90 minút s ním hrali rovnocennú partiu. Hosťom, ktorí domácich podcenili, sa nič nedarilo, no napriek tomu sa ujali vedenia v 37.minúte Michalom Vavrušom. Po góle domáci rozohrali zo stredového kruhu, založili útočnú akciu, brankár hostí stiahol domáceho hráča na zem a nariadený pokutový kop premenil Ivan Goljer. Po zmene strán sa útočné akcie striedali na obidvoch stranách, no do konca zápasu sa na stave už nič nezmenilo. Domáci môžu byť s bodom spokojní.

Góly: Ivan Goljer (11m) – Michal Vavruš. ŽK: Roman Pavlík (Mn.Lehota). Pred 60 divákmi rozhodoval Poláček

Mn. Lehota: Cyril Balaj – Kuric (Miroslav Balaj), Červeňan, Bošanský, Richard Balaj, Ján Gomulec (Róbert Pavlík), Goljer, Roman Pavlík, Bulko, Šedivý.

Kľúčové: Vydrnák – P.Vavruš, M.Vavruš, Holeček (Blaško), Kendera, Kiačik (P.Vavruš), Sabatka, Chudý, P.Vavruš (Kudrík), Takáč, Koníček.

JÚLIUS HRNČÁR

Dolná Súča – Drietoma 1:2 (1:0)

Domáci nastúpili značne oslabení bez šiestich hráčov základnej zostavy. Prvý polčas mali územnú prevahu, ktorú zúžitkovali na strelenie jedného gólu. V druhom polčase hostia prevzali iniciatívu a zápas dvomi gólmi otočili vo svoj prospech.

Gól za domácich: Radomír Hlávek. Pred 120 divákmi rozhodoval Mrázik

Tr. Teplice dorast – Dolná Súča 0:0