Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

V. liga sever

Zemianske Kostoľany – Dežerice

2:0 (1:0)

Domáci mali po celý zápas jednoznačne hru vo svojich rukách, vypracovali si niekoľko sľubných príležitostí, z ktorých dve využili a zaslúžene vyhrali. Neveľmi sa v zápase vyznamenali exekútori pokutových kopov, keď zahodili na každej strane po jednom nepremenenom kope.

Góly: Duda, Bajgar. Rozhodoval Szmuda, 100 divákov.

Juraj Záhon

Krásno – Handlová

2:0 (1:0)

Domáci sa ujali vedenia gólom J. Žiaka už v 7. minúte. Hostia sa prezentovali najmä ojedinelými brejkami, snažili sa viac brániť ako útočiť. V 73. minúte vystrelil z hranice šestnástky Gašparík a prestrelil brankára. Hostia sa zbytočne vybíjali v protestoch u rozhodcu, čím si vyslúžili i niekoľko žltých kariet. Domáci vyhrali zaslúžene, keď nepremenili i ďalšie šance.

Góly: J. Žiak, Gašparík. Rozhodoval Majerík, 170 divákov.

Krásno: Bohunský – Adamus, J. Školka, S. Záhradný, Hyrošš, Gašparík, Blaho, Šesták, L. Domček, J. Žiak, Kopčo, striedali J. Školka, M. Dragula, A. Domček. Handlová: Konopásek – Kečkeš, Hudec, Pavlík, Srnka, Tran, Jonas, Ondrejka, Žitnik, Horvay, Juríček, striedali Hrúz, Althap, Kováčik.

Juraj Gašparík

Čereňany – Rybany

1:0 (0:0)

V prvom polčase sa odohrával futbal medzi šestnástkami s minimálnym množstvo gólových šancí. Najväčšiu šancu mal v 18. minúte Géci ale trafil len hosťujúceho brankára. V druhom polčase domáci viac zrýchlili hru vypracovali si i gólové šance, ale Melišík a Papranec ich nevyužili. Hostia sa pozorne počas celého zápasu bránili a vychádzali do rýchlych protiútokov. Šance, ktoré mali v druhom polčase Kikuš a Reis nevyužili, i keď nastrelili bočnú žrď. Rozhodujúci gól padol v 84. minúte zápasu, keď sa v pokutovom území najlepšie zorientoval Melišík a zabezpečil domácim víťazstvo.

Gól: Melišík.

ŽK: Oravec, P. Stolárik, M. Stolárik. Rozhodoval Šašo, 200 divákov.

Čereňany: Pročka – Pánis, Marek Gogora (Vrtieľ, Samaradžia), Briadka, Kyselica, Žiak, Papranec, Géci, Melišík, Cifrík, Ján Gogora. Rybany: Šimuni – Oravec, P. Stolárik, Kikuš, M. Stolárik, Daniš, Tretinár (Bobuš), Marcel Beňačka, Mário Beňačka, Reis, Ďuračka.

Vladimír Kováčik

Podolie – Dubnica B/Košeca

0:2 (0:1)

Aj do tohto stretnutia domáci nastupovali s obavami, nakoľko ich už dosť úzky káder je preplietaný so zraneniami. Hostia už v 5. minúte po spornom momente v šestnástke domácich kopali pokutový kop a získali tak skoré vedenie. V druhom polčase predsa len lepšie trénované mužstvo hostí doplnené o mnohých hráčov „A“ mužstva zvýšilo v 85. minúte na 2:0 a odrazilo tak márnu snahu domáceho mužstva o lepší výsledok.

Góly: Bellák 2 (1 z 11 m).

Vít Ščepko

Považská Teplá – Horná Streda

1:1 (1:1)

Domáci sa ujali v 7. minúte gólom Muchu, potom hostia prevzali iniciatívu a po chybe obrany vyrovnali. Domáci nevyužili ďalšie svoje šance a keďže sa strelecky nepresadili ani hostia, zápas sa skončil zaslúženou deľbou bodov.

Góly: Mucha – Marek.

(mk)

Prečín – Malé Lednice

4:0 (0:0)

Na ihrisku domácich sa hral derby zápas, hostia sa predstavili ako skúsený celok. V druhom polčase sa šťastena priklonila na domácu stranu a hostia si za predvedený výkon takú krutú prehru nezaslúžili.

Góly: Zvak 2, I. Birošík, R. Birošík.

ŽK: Gardian. Rozhodoval Bencsik, 350 divákov.

Prečín: Zábojník – T. Andel (R. Birošík), Pavol Melicherík, Raček, Mojžišík (Peter Melicherík), Švec, Repáč, Zvak, P. Blaško, Orávik, I. Birošík (Ľ. Pavlík). M. Lednice – Jasenovský (Kardoš) – Pavol Lednický, Ľ. Vančo, J. Vančo, Milan Lednický, M. Čelko, Gardian, J. Čelko, Bielik, M. Vančo (Moravík), Ján Lednický.

Jozef Mamis

Častkovce – Veľ. Uherce

3:2 (0:1)

Hostia sa ujali vedenia už v 2. minúte. Potom domáci prebrali iniciatívu na svoje kopačky, ale bez gólového efektu. Hostia v 70. minúte zvýšili na 2:0. Domáci futbalisti pridali a dočkali sa úspechu a od vyššej prehry hostí zachránil najlepší hráč na ihrisku brankár Radosa.

Góly: Madera, Ostrenka, Vrábel - Duchovič, Stanček. ŽK: Ostrenka – Radosa. Rozhodoval Žigo, 100 divákov.

Častkovce: Ležák – Vlado, Madera, D. Madro, Vrábel, Trebatický (Masár), Gažo, Ostrenka, Ondrejička, M. Madro, Blaško (Matulja). Veľ. Uherce: Radosa – Jančich, Uhlár, E. Štálnik, M. Štálnik, Rosák, Mojto, Svrček, Stanček, Kováč, Duchovič.

Peter Uhlík

Trenčianske Jastrabie –

Kanianka 3:1 (3:0)

Domáci svojím rozhodným nástupom v úvode zápasu rozhodli o víťazstve už v úvode zápsu, keď v 5. minúte po góloch Piláthyho viedli 2:0. Hostia svojím futbalovým prejavom zanechali dobrý dojem, ale ich slabé zakončenie v závere polčasu potrestal strelecky disponovaný Piláthy na 3:0, a tým rozhodol o vývoji a stave zápasu. Hostia prestriedaním v druhom polčase získali prevahu v poli, ktorú dokázali zúžitkovať gólom M. Mečiara, ale naviac proti spoľahlivej obrane domácich už viac nedokázali.

Góly: Piláthy 3 – M. Mečiar. ŽK: Mihalička, M. Mečiar. Rozhodoval A. Štrba, 200 divákov.-

Trenč. Jastrabie: Tretinár – R. Glasa, Fischer, Peťovský, Bročko (Šebáň), Cintula, Raček, Tomáš, Pavlo (M. Glasa), M. Koreň, Piláthy (Kyselica). Kanianka: Oulehle – Komoš (Píš), Kriko, Marko (Kormöczy), Richter, P. Mečiar, M. Mečiar, Hvolka, Záhora (Bršťák), Drahňovský, Michalička.

Drahoš Koreň

1. Horná Streda 18 13 3 2 49:12 42 (+15)

15. Handlová 17 4 3 10 24:46 15 (-9)

16. Zem. Kostoľany 18 3 3 12 17:46 12(-15)

1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 9 480

Kto sa dostal do ideálnej jedenástky jesennej časti VII. ligy Juh?

Vybrali sme ideálnu jedenástku VII. ligy Juh.

Za útok na verejného činiteľa hrozí až doživotie

Policajti z Trenčína obvinili 21-ročnú ženu z okresu Trenčín za obzvlášť závažný zločin útoku na verejného činiteľa.

Obyvateľov ulice K nemocnici v Bánovciach nad Bebravou začali v utorok ráno plošne testovať na nový koronavírus.

Testovanie na nový koronavírus v Bánovciach nad Bebravou.