Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Dolná Súča – Ľuborča 2:1 (0:0)

Prvý polčas bola hra vyrovnaná, niesla sa medzi šestnástkami. V druhom polčase domáci v priebehu štyroch minút rozhodli o výsledku. Hostia svojim výkonom sklamali.

Góly: Radoslav Pleva, Krajčo – Belko. Pred 170 divákmi rozhodoval Neckář

D. Súča: Foldeši – Radomír Hlávek, Kotrpčík, Psota, Masteš, Radoslav Pleva, Slezák, Horňák, Krajčo, Straka, Panák (Cintula, Sedláček, Peter Pleva)

Ľuborča: Hál – Chudo, Patka, Vavruš, Zúbek, Mihálik, Ďuriška, Machara, Ďuriš, Belko, Korienek (Švantner, Belko, Miloš Štefánek)

ANTON HLÁVEK

Neporadza – Horňany 4:1 (2:1)

Za pekného slnečného počasia začali domáci nervózne, upokojil ich až prvý gól. Hostia potom hru vyrovnali, ale domáci ešte do polčasu strelili druhý gól. V druhom polčase predviedli odmáci výbornú kombinačnú hru, hrali umne hlavne po krídelných priestoroch. Pridali ďalšie dva góly a mohli ešte aj viac. Hostí už nepustili do žiadnej vážnejšej šance. Zaslúžené víťazstvo domácich odmenili diváci potleskom.

Góly: Dlábik, Jakal, Chudý, P: Matúš – Gizel. Pred 60 divákmi rozhodoval Kotian

Neporadza dorast – Veľká Hradná 0:2.

ROMAN DLÁBIK

Záblatie – Ivanovce 1:2 (0:1)

V prvom polčase domáci nevyužili svoje šance, zahodili aj pokutový kop a hostia sa z ojedinelého protiútoku ujali vedenia. Po prestávke sa hralo prevažne na polovici hostí, avšak domáci hrali veľmi nepresne a po chybe v obrane hostia zvýšili na 2:0. Domáci zvýšili svoje úsilie, ale podarilo sa im streliť len jeden gól.

Góly: Kallo - Pavol Fabián, Kročil. Pred 100 divákmi rozhodoval Bulko

Záblatie: Zverbík – Bulko, Galbavý, Minárik, Samák, Múdry, Seriš, Vallo, Kallo, Šťastný, Kopúň (Adamkovič, Kováčik, Makíš)

Ivanovce: Peter Fabián – Breznický, Hládek, Kudla, Zvarík, Kopunec, Kročil, Kuchta, Ťazim, Šimlovič, Pavol Fabián (Marcel Fabián, Šimo, Sulo)

JÁN ŠŤASTNÝ

Trenčianska Turná – Oscar Trenčín

2:1 (1:0)

Prvý polčas bol vyrovnaný, s dvoma vyloženými gólovými šancami na jednej i druhej strane, ktoré však zostali nevyužité. Záver polčasu využili domáci na otvorenie skóre po skrumáži pred bránou hostí. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, hostia po vyrovnávajúcom góle chceli zvrátiť stav stretnutia na svoju stranu, no domáci v závere potvrdili výhodu domácej pôdy druhým gólom.

Góly za domácich: Martin Častulín, Michal Častulín. Pred 80 divákmi rozhodoval Otiepka.

Tr. Turná dorast – Čachtice 3:2. Góly za domácich: Peter Chochlík 2, Michal Oravec. Tr. Turná starí páni – Soblahov 2:1. Góly za domácich: Martin Santa, Ivan Santa.

MARTIN LIPTÁK

Zamarovce – Veľké Bierovce/Opatovce 0:0

Hral sa futbal od šestnástky po šestnástku, hostia sa zamerali len na bránenie, čoho výsledkom je bezgólová remíza.

Pred 200 divákmi rozhodoval Stračiak

Zamarovce: Ďuras – Šedivý, Jaššo, Kadlečík, Bližňák, Bočák, Fraňo, Mojžiš, Valachovič, Drienka, Bosý (Igaz)

V. Bierovce/Opat.: Hrušovský – Ondrášek, Sabadka, Makýš, Fero, Zháňač, Nitschneider, Kurtiš, Bulko, Breznický, Barták (Vachánek).

RASTISLAV DRIENKA

Kľúčové – LO Trenčín 4:1 (2:0)

Domáci po minulotýždňovom výkone podali oveľa lepší výkon, čo sa prejavilo hlavne na strelených góloch. Rozdiel skóre nemusel byť taký vysoký, nakoľko hostia tri razy nevyužili čisté gólové šance. Naopak, domácich podržal brankár Peter Vavruš.

Góly za domácich: : Blaško 2, Peter Vavruš, Pavol Vavruš. Pred 250 divákmi rozhodoval Kyška

Kľúčové: Peter Vavruš – Peter Vavruš, Michal Vavruš, Koníček, Kendera, Kiačik, Sabadka, Chudý, Ladislav Vavruš, Takáč, Blaško (Kudlík, Pavol Vavruš, Holeček)

LO Trenčín: Autošík – Repka, Chudý, Lobotka, Švikruha, Vitko, Ferényi, Čemez, Daško, Dušák, Hlavatý (Dúžek, Kuric)

PATRIK KIAČIK

Drietoma – Mníchova Lehota 1:1 (1:1)

Vo vyrovnanom stretnutí, kedy najmä v druhom polčase bolí lepší hostia, sa nakoniec zrodila spravodlivá remíza.

10. Zamarovce 15 5 3 7 23:28 18 (-6)

11. V.Bierovce/Op. 15 4 5 6 21:27 17 (-4)

12. Oscar Trenčín 15 4 1 10 22:47 13 (-8)

13. Horňany 15 3 1 11 26:56 10 (-11)

14. Mn. Lehota 15 1 4 10 12:31 7(-14)

1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  5. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  6. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  7. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  8. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  2. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  3. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 757

Premiér: Minister školstva má naplánovať, ako vrátiť deti do škôl od 7. decembra

Premiér chce, aby systém následne mohol fungovať aj v ďalších mesiacoch.

Pri plošnom testovaní sa využívajú antigénové testy.

Premiér: Od plánu plošného testovania budúci víkend sa zatiaľ upúšťa

Zdá sa, že celoplošné testovanie cez mikulášsky víkend nebude.

Premiér Igor Matovič.

Rybníček: Únia miest Slovenska nesúhlasí s celoplošným testovaním

Únia miest Slovenska bude podporovať a rešpektovať stanovisko epidemiológov.

Prezident Únie miest Slovenska a primátor mesta Trenčín Richard Rybníček.

Mama mu telefonovala z búdky. Čerstvý štyridsiatnik Radivojevič si zahral v jednom útoku s legendárnym Gretzkym

Na svojom konte má dve medaily zo svetových šampionátov. Pôsobil v NHL i nadnárodnej KHL. K absolútnej spokojnosti Brankovi Radivojevičovi chýba len titul s Duklou Trenčín. Čerstvý štyridsiatnik k nemu mal blízko pred dvoma rokmi.