Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Mníchova Lehota – Ľuborča 1:2 (0:0)

Za krásneho slnečného počasia sa hral v prvom polčase pohľadný futbal s tesným bránením domácich, ktorí hrali vyrovnanú partiu. Hostia, líder tabuľky si vypracoval tri strelecké pokusy, ktoré brankár Cyril Balaj zneškodnil. Ani domáci sa nedali zaskočiť, vypracovali si tri strelecké pokusy, pričom jedna strela orazila žrď. Druhý polčas sa obraz hry nezmenil, hostia malio niečo navrch, zvýšili útočnú aktivitu, ale boli to hostia, ktorí sa ujali vedenia gólom Macharu. Po góle hostia poľavuňili, pridali domáci, z čoho bol aj vyrovnávajúci gól z kopačky I.Goljera. Domáci pokračovali v tlaku, hostia museli siahnuť na dno svojich síl, aby vôbec vyhrali nad posledným celkom tabuľky.

Góly: Goljer - Machara, Ďuriš. Pred 120 divákmi rozhodoval Mičko

Mn. Lehota: Cyril Balaj – Bošanský, Červeňan, J.Balaj, R. Balaj, Gomulec (Talian), Goljer, Pavlík, Bulko, Šedivý.

Ľuborča: Mutňanský – Machara, Patka, P. Vavruš, Štefánek, Michalička, P. Machara, Ďuriška, Ďuriš, M. Belko, J. Belko.

Mn. Lehota dorast – Omšenie 3:4. M. Fabo 2, Krajčo – Ďuračka 3, Kiac.

JÚLIUS HRNČÁR

Dolná Súča – LO Trenčín 3:0 (1:0)

Mladý kolektív LO vydržal kondične celý zápas, ale kvalitnejšia kombinácia bola na strane Súčanov. Zo strany LO upútal 18-ročný stopér Pavol Bajzík.

Góly: Sedláček 2, Horňák. Pred 150 divákmi rozhodoval Stračiak

D. Súča: Foldoši – Krajčo, Slezák, Psota, Blaško, Horňák, Anton Pleva, Rado Pleva, Panák, Hlávek, Sedláček (Peter Pleva, Žúži)

Dolná Súča mladší žiaci – Nemšová 1:0. Tr Turná st. Žiaci – D. Súča 2:1. D. Súča dorast – H. Súča 2:0.

PAVOL STRAKA

Zamarovce – Ivanovce 1:1 (1:0)

Za pekného slnečného počasia sa zrodila nespravodlivá remíza. Domáci si vypracovali v prvom polčase množstvo šancí, ktoré však nepremenili. Podarilo sa to až v 41. Minúte Mojžišovi. Nepremieňanie šancí pokračovalo aj v druhom polčase. Hosťom sa z ojedinelého útoku naskytla šanca vyrovnať z jedenástky, ktorú využil Kudla.

Góly: Mojžiš – Kudla. Pred 150 divákmi rozhodoval Kováč

Zamarovce: Ďuras – Mojžiš, Jaššo, Kadlečík, Vlk, Bočák, Fraňo, Husár, Valachovič, Drienka, Bosý (Ladislav Šedivý)

Ivanovce: Peter Fabián – Hládek, Vladimír Fabián, Breznický, Kudla, Kuchta, Krajčík, Mlčúch, Ťazim, Šimlovič, Pavol Fabián

Zamarovce st. Žiaci – LO Trenčín 4:0. Ševčík, Drobena, Jaroslav Král, Myslivec. Lubina ml. žiaci – Zamarovce 0:18.

MILAN SKOVAJSA

Kľúčové – Oscar Trenčín 2:1 (0:1)

Domáci opäť svojim výkonom neoslnili, opäť ich výborne podržal brankár Peter Vavruš, ktorý zneškodnil päť čistých gólových šancí. Domáci sa presadili až v priebehu druhého polčasu, keď im dvoma gólmi azbezpečil víťazstvo Holeček.

Góly: Holeček 2 – Jonis. Pred 150 divákmi rozhodoval Repka

Kľúčové: Peter Vavruš – Peter Vavruš, Pavol Vavruš, Holeček, Koníček, Kiačik, Sabadka, Peter Kudlík, Ladislav Vavruš, Takáč, Blaško (Pavol Kudlík, Ľuboš Koníček)

Oscar Trenčín: Kapuš – Sokolík, Kňaze, Jonis, Pšenka, Káčer, Duran, Kyselica, Nosek, Kovalčík, Labuda (Repka)

PATRIK KIAČIK

Drietoma – Veľké Bierovce/Opatovce 2:2 (1:0)

V zápase sa zrodila zaslúžená remíza, ba domáci mohli aj vyhrať, nebyť gólu hostí v 75. minúte.

Góly: Sokolovič, Pilko – Pavol Barták 2 (1 z 11m). Pred 150 divákmi rozhodoval Otiepka

STANISLAV ŽILA

Trenčianska Turná – Horňany

2:0 (2:0)

Od začiatku stretnutia sa domáci pustili do sústredeného obliehania hosťujúcej brány, čo im v 13. Minúte prinieslo úvodný gól. Do konca polčasu sa obraz hry nezmenil a v jeho závere domáci zvýšili skóre po úspešne premenenom pokutovom kope. V druhom polčase nastalo uspokojenie v radoch domácich, čo hostia využili na vyrovnanie hry, avšak nie na vyrovnanie skóre.

Góly: Hasenovič, Rastislav Santa. Pred 150 divákmi rozhodoval Kališ

Tr. Turná dorast – Dubodiel 4:1. Góly za domácich: Oravec 2, Chochlík, Sivák. Tr. Turná starí páni – Kočkovce 3:3: Góly za domácich: Martin Santa, Ivan Santa, Vladimír Poruban.

Oprava: 30.marca: Tr. Turná starí páni – Soblahov 1:1

MARTIN LIPTÁK

Záblatie – Neporadza 1:0 (1:0)

Za stáleho tlaku domácich, ktorí nevyužili viacero čistých šancí, diváci videli bojovný a korektný zápas. Hráči potešili divákov peknými kombináciami, chýbal však väčší kľud pri zakončení.

Gól: Rastislav Frlej. Pred 120 divákmi rozhodoval Ďurech