II. TRIEDA SEVER

Veľké Bierovce/Opatovce

– Ľuborča 0:2 (0:1)

Hosťujúce mužstvo v stretnutí predviedlo hlavne v závere prvého polčasu svoje kombinačné schopnosti. V závere prvého polčasu sa ujali vedenia po štandartnej situácií. Domáci sa na trochu klzkom teréne snažili, ale v 20. Minúte druhého polčasu, keď domáci hráč na bránkovej čiare vyrazil loptu rukou, nasledoval pokutový kop. Domáci hráč bol vylúčený a hostia zvýšili na 2:0. V nasledujúcich minútach hostia mohli pridať ďalší gól, ale domáci brankár čaroval. V záverečných minútach si domáci aj s desiatimi hráčmi vytvorili minimálne päť pekných gólových šancí, ale brankára hostí neprekonali.

Góly: Belko, Machara z 11m. ŽK: Gaboň, Breznický. ČK: Kurtiš. Pred 50 divákmi rozhodoval Opatovský

PETER ORAVEC

Mníchova Lehota – Ivanovce

1:0 (1:0)

V domácom celku došlo k niekoľkým zmenám. Pre zranenie nemohli hrať traja hráči a tak musel nastúpiť po troch rooch aj 39-ročný bývalý hráč Mn. Lehoty a v súčasnosti tréner dorastu Ján Laco. Na jeho hre to bolo vidieť, keď rozdával lopty zo zálohy. Ostatní hráči pristúpili k hre zodpovedne. Oba celky hrali otvorený zápas, útoky sa striedali na oboch stranách. Už v 10. Minúte mali domáci šancu otvoriť skóre, keď kopali pokutový kop, ktorý zahrával Červeňan. Jeho strela však opäčiatkovala tyč. Po nepremenenej jedenástke sa domáci v 12. Minúte predsa len ujali vedenia z kopačky Jána Šedivého, keď dostal dobrý center od Pavla Kováča a hlavou otvoril skóre. V druhom polčase hrali obe mužstvá otvorený futbal, ale to by museli mať v každom mužstve dobrého strelca, aby trafili aj prázdnu bránu. Hostia boli bližšie k vyrovnaniu, keď v 88. Minúte hráč hostí mal bližšie k vyrovnaniu, no z troch krokov strelil priamo do náručia domáceho brankára Balaja.

Pred 100 divákmi rozhodoval Balaj

Mn.Lehota dorast – Ivanovce 3:3 (3:3). Góly za domácich: Vrábel 2, Krajčo. Mn. Lehota žiaci – Neporadza 8:1 (7:0). Góly: Klogner 4, Talian 2, Mikušinec, Kuffa – M. Richtárech

JÚLIUS HRNČÁR

LO Trenčín – Oscar Trenčín

1:2 (0:2)

Góly za hostí: Sokolík, Ďžubina. Pred 60 divákmi rozhodoval Rožník.

Dolná Súča – Horňany

2:0 (0:0)

Zápas bol jednoznačnou záležitosťou domácich, ktorí okrem dvoch strelených gólov nepremenili celú radu ďalších príležitostí.

Góly: Horňák, Hlávek. Pred 50 divákmi rozhodoval Vozár

Dolná Súča ml. žiaci – Nové Mesto nad Váhom 2:2. Takáč 2.

PAVOL STRAKA st.

Drietoma – Neporadza 2:0 (1:0)

Zápas priemernej úrovne, domáci mali veľa šancí, premenili však len dve z nich. Hostia boli skôr odovzdaným súperom, domáci ich nepustili k väčšej šanci, hrali lepšie hlavne v druhom polčase.

Góly: Bariš 2 (1 z 11m). Pred 80 divákmi rozhodoval Ondreička

STANISLAV ŽILA

Kľúčové – Záblatie 4:0 (1:0)

Domáci konečne ukázali aj na domácom trávniku, že vedia hrať futbal. Z množstva šancí využili štyri, hostia po vylúčení hráča pôsobili odovzdaným dojmom.

Góly: Blaško, Pavol Vavruš, Kendera, Michal Vavruš. ŽK: Koníček – Šťastný, Múdry. ČK: Vallo (Záblatie). Pred 100 divákmi rozhodoval Neckář

Kľúčové: Peter Vavruš – Peter Vavruš, Michal Vavruš, Holeček, Kendera, Kiačik, Sabadka, Kudlík, Koníček, Takáč, Blaško (Pavol Vavruš, Chudý, Ladislav Vavruš)

Záblatie: Zverbík – Minárik, Galbavý, Kováčik, Kopúň, Múdry, Vallo, Šťastný, Havier, Adamkovič, Brlej (Makíš, Šimko)

PATRIK KIAČIK

Zamarovce – Trenčianska Turná

0:1 (0:0)

Diváci videli vyrovnaný zápas. K domácemu mužstvu sa šťastena otočila chrbtom, keď päť minút pred koncom nepremenili jedenástku a v poslednej minúte dostali po centri gól.

Gól: Chochlík. Pred 120 rozhodoval Poláček

Zamarovce st. žiaci – Záblatie 2:1. Zamarovce ml. žiaci – Tr. Teplá 13:0.