Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Veľké Bierovce/Opatovce

– Ľuborča 0:2 (0:1)

Hosťujúce mužstvo v stretnutí predviedlo hlavne v závere prvého polčasu svoje kombinačné schopnosti. V závere prvého polčasu sa ujali vedenia po štandartnej situácií. Domáci sa na trochu klzkom teréne snažili, ale v 20. Minúte druhého polčasu, keď domáci hráč na bránkovej čiare vyrazil loptu rukou, nasledoval pokutový kop. Domáci hráč bol vylúčený a hostia zvýšili na 2:0. V nasledujúcich minútach hostia mohli pridať ďalší gól, ale domáci brankár čaroval. V záverečných minútach si domáci aj s desiatimi hráčmi vytvorili minimálne päť pekných gólových šancí, ale brankára hostí neprekonali.

Góly: Belko, Machara z 11m. ŽK: Gaboň, Breznický. ČK: Kurtiš. Pred 50 divákmi rozhodoval Opatovský

PETER ORAVEC

Mníchova Lehota – Ivanovce

1:0 (1:0)

V domácom celku došlo k niekoľkým zmenám. Pre zranenie nemohli hrať traja hráči a tak musel nastúpiť po troch rooch aj 39-ročný bývalý hráč Mn. Lehoty a v súčasnosti tréner dorastu Ján Laco. Na jeho hre to bolo vidieť, keď rozdával lopty zo zálohy. Ostatní hráči pristúpili k hre zodpovedne. Oba celky hrali otvorený zápas, útoky sa striedali na oboch stranách. Už v 10. Minúte mali domáci šancu otvoriť skóre, keď kopali pokutový kop, ktorý zahrával Červeňan. Jeho strela však opäčiatkovala tyč. Po nepremenenej jedenástke sa domáci v 12. Minúte predsa len ujali vedenia z kopačky Jána Šedivého, keď dostal dobrý center od Pavla Kováča a hlavou otvoril skóre. V druhom polčase hrali obe mužstvá otvorený futbal, ale to by museli mať v každom mužstve dobrého strelca, aby trafili aj prázdnu bránu. Hostia boli bližšie k vyrovnaniu, keď v 88. Minúte hráč hostí mal bližšie k vyrovnaniu, no z troch krokov strelil priamo do náručia domáceho brankára Balaja.

Pred 100 divákmi rozhodoval Balaj

Mn.Lehota dorast – Ivanovce 3:3 (3:3). Góly za domácich: Vrábel 2, Krajčo. Mn. Lehota žiaci – Neporadza 8:1 (7:0). Góly: Klogner 4, Talian 2, Mikušinec, Kuffa – M. Richtárech

JÚLIUS HRNČÁR

LO Trenčín – Oscar Trenčín

1:2 (0:2)

Góly za hostí: Sokolík, Ďžubina. Pred 60 divákmi rozhodoval Rožník.

Dolná Súča – Horňany

2:0 (0:0)

Zápas bol jednoznačnou záležitosťou domácich, ktorí okrem dvoch strelených gólov nepremenili celú radu ďalších príležitostí.

Góly: Horňák, Hlávek. Pred 50 divákmi rozhodoval Vozár

Dolná Súča ml. žiaci – Nové Mesto nad Váhom 2:2. Takáč 2.

PAVOL STRAKA st.

Drietoma – Neporadza 2:0 (1:0)

Zápas priemernej úrovne, domáci mali veľa šancí, premenili však len dve z nich. Hostia boli skôr odovzdaným súperom, domáci ich nepustili k väčšej šanci, hrali lepšie hlavne v druhom polčase.

Góly: Bariš 2 (1 z 11m). Pred 80 divákmi rozhodoval Ondreička

STANISLAV ŽILA

Kľúčové – Záblatie 4:0 (1:0)

Domáci konečne ukázali aj na domácom trávniku, že vedia hrať futbal. Z množstva šancí využili štyri, hostia po vylúčení hráča pôsobili odovzdaným dojmom.

Góly: Blaško, Pavol Vavruš, Kendera, Michal Vavruš. ŽK: Koníček – Šťastný, Múdry. ČK: Vallo (Záblatie). Pred 100 divákmi rozhodoval Neckář

Kľúčové: Peter Vavruš – Peter Vavruš, Michal Vavruš, Holeček, Kendera, Kiačik, Sabadka, Kudlík, Koníček, Takáč, Blaško (Pavol Vavruš, Chudý, Ladislav Vavruš)

Záblatie: Zverbík – Minárik, Galbavý, Kováčik, Kopúň, Múdry, Vallo, Šťastný, Havier, Adamkovič, Brlej (Makíš, Šimko)

PATRIK KIAČIK

Zamarovce – Trenčianska Turná

0:1 (0:0)

Diváci videli vyrovnaný zápas. K domácemu mužstvu sa šťastena otočila chrbtom, keď päť minút pred koncom nepremenili jedenástku a v poslednej minúte dostali po centri gól.

Gól: Chochlík. Pred 120 rozhodoval Poláček

Zamarovce st. žiaci – Záblatie 2:1. Zamarovce ml. žiaci – Tr. Teplá 13:0.

9. Neporadza 22 7 6 9 32:43 27 (-6)

10. Oscar Trenčín 21 8 2 11 35:55 26 (-4)

11. V.Bierovce/Op. 21 6 7 8 29:36 25 (-8)

9. Zelená Bratislava
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Rekonštrukcia historickej budovy Strážnica na Bradle je ukončená

Rekonštrukciu historickej budovy Strážnice, ktorá sa nachádza na Bradle pri Mohyle Milana Rastislava Štefánika, ukončili a odovzdali nájomcovi.

V autobuse sa viezlo osem ľudí, hasiči z osobného vozidla vyslobodili jednu osobu.

Na diaľničnom privádzači sa zrazil autobus s osobným autom

Hasiči z Dubnice nad Váhom a Trenčína zasahovali pri dopravnej nehode na diaľničnom privádzači v Ilave.

Trenčianska župa je čoraz viac eko, spolupracuje už aj so včelármi

Cieľom spoločného memoranda je podpora oblasti environmentálnej výchovy, zlepšovanie stavu životného prostredia na území kraja či spoločná realizácia projektov.