Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Veľká Hradná - Nová Ves n/V

2:0 (1:0)

V prvom polčase si vypracovali obe mužstvá dobre príležitosti na skórovanie a hostia zahodili tzv. tutovku. Domáci ďalšie šance využili, keď Lobotka prudkou strelou vsietil vedúci gól. Druhý polčas bol vernou kópiou prvého a opäť Lobotka zvýšil na 2:0.

Pred 175 divákmi rozhodoval Kotian.

V. Hradná: Masár – Zradula, Pav. Ježík, Pet. Ježík, M. Kováč, M. Petrík, Lobotka, Behúl, P. Kováč, J. Ježík, J. Kováč, striedali Sýkora, R. Ježík, Országh. Nová Ves n/V: Čaňo – Bajzík, Tomčík, Andrášik, Pristaš, Jančo, Tóth, Koritina, Jambor, Líška, Kukučka, striedali Ikáš, P. Suchý.

DORAST: Nemšová „B“ –Veľká Hradná 1:3.

ŽIACI: Veľká Hradná – Oscar Trenčín 3:3.

František Kováč

Trenčianska Teplá – Selec 2:1 (1:1)

Domáci za pekného futbalového počasia nastúpili na zápas s úmyslom získať tri body a od úvodu zatlačili hostí do defenzívy, čo vyústilo v 12. minúte gólom Šuberta na 1:0. O štyri minúty sa hosťom podarilo vyrovnať z trestného kopu Masarykom. Od tohto momentu hra upadla do priemeru a polčas sa len dohrával. V druhom dejstve za zápas odohrával medzi šestnástkami bez výrazných streleckých príležitostí. Po prestriedaní v domácom kolektíve hra ožila, ale šance Teplanov neboli využité. Už sa zdalo, že zápas skončí spravodlivou remízou, keď v 89. minúte krásnou strelou z 20 metrov rozhodol kapitán domácich Šubert, že tri body zostanú doma.

ŽK: St. Šišovský (Selec). Rozhodoval Bušo, 130 divákov.

Trenč. Teplá: Kováčik – Košík, Marušinec, Pytlík, Beňo, Belák (Martinus), Masár, Haviar, Šubert, Vaský (Rýdzi). Selec: Puna – Pavol Šišovský st., Pavol Šišovský ml., Marcinech, Horňák, Peter Šišovský, Stanislav Šišovský, Zajac, Sulo, Masaryk, Komorovský.

DORAST: Trenč. Teplá – Trenč. Turná 3:1. Góly za domácich: Doktor, Hudcovský, Martin Martinus.

ŽIACI: Trenč. Teplá – Trenč. Teplice 1:1. Góly: Hošták – Klašovec.

Ivan Dobiáš

Trenč. Teplice - Brezová pod Bradlom 0:3 (0:2)

V Trenč, Tepliciach sa hral výborný futbal, v ktorom domáci hráči v prvom polčase nevyužili štyri vyložené gólové šance. Hosťujúci hráči však z minima dali dva góly. V druhom polčase sa domáci hráči snažili skorigovať výsledok, pritlačili súpera, avšak gól nevsietili.

Góly: Šarudi, Klein, Nosko. ŽK: Janík, Horný – Latečka. Rozhodoval Zemko, 50 divákov.

Trenč. Teplice: Škrovánek – Ružička, Margetiak, Horný, Červený, Šebík, Janík, Marček, Fiala, Krivda, Kováčik, striedali Majo, Podpera, Piešťanský. Brezová p/B: Vajaš – Š. Nemec, Žabka, A. Nemec, Barcaj, Obuch, Latečka, Šarudi, Svoboda, Michalica, Klein, striedali Minarčiny, Nosko.

DORAST: Trenč. Teplice – Čachtice 2:1.

ŽENY: Omšenie – Trenč. Teplice 0:6, Ilava – Trenč. Teplice 0:1.

Rudolf Mrázik

Horná Súča - Mel.-Lieskové 3:0 (0:0)

Domáci pod vedením nového trénera po niekoľkých nepresvedčivých výkonoch zabojovali a získali tri body.

Góly: V. Jurica (11 m), Fary, Bariš. ŽK: Biras, Fary, Coník – Capák. Rozhodoval Felgr, 100 divákov.

H. Súča: Poláček – B. Mrázik, M. Jurica, Biras, Žáček, Bartek, V. Jurica, Guga, Bariš, Coník, Kučerák, striedali Častulín, J.Mrázik, Fary. Mel.-Lieskové: Mizerák – Capák, Sklár, Vlček, T. Hanták, Mikušať, Tuharský, Kozarec, Cingel, Vido, Kotek, striedali Ľ. Hanták, Zemek, Lutrich.

DORAST: 3:3. Góly: P. Panák 2, M. Guga.

Pavol Mikušinec

TTS Trenčín – Hrádok 3:3 (1:2)

Pod Sokolicami sa hral futbal o záchranu v MO a podľa toho aj vyzerala hra oboch mužstiev. Hralo sa zbytočne nervózne, domáci sa dostali do vedenia gólom Kluchu, na čo hostia odpovedali gólom z 11-metrového kopu a ešte do prestávky strhli vedenie na svoju stranu. Druhý polčas sa hral v réžii domácich, ale boli to hostia, ktorí zvýšili na 3:1. V závere zápasu domáci vsadili všetko do útoku, no to im stačilo už len na vyrovnanie. Kazom stretnutia bol faul Sevalda na prenikajúceho Kluchu, za čo ho rozhodca vylúčil a v úplnom závere zranenie domáceho Tehlárika po hrubom zákroku R. Peťovského.

Góly: Batelka 2, Klucha – Sevald, V. Pavlovič, Tomášik. ŽK: R. Peťovský, Trautenberg. ČK: Sevald. Rozhodoval Naď, 40 divákov.

TTS Trenčín: Mičúch – Tehlárik, Albrecht, Chochlík, Bernát, Šlesár, Gróf, Tomík, Klucha, Haško, Štefánek, striedali Batelka, Hudec, Chorvát. Hrádok: Trautenberg – Jaroš, Tulis, M. Peťovský, Pánik, R. Peťovský, Sevald, Tomášik, Opet, V. Pavlovič, Ľ. Pavlovič, striedali Gábor, Domin.

DORAST (3. liga starší dorast): TTS Trenčín – ČFK Nitra 2:1. Góly: Bernát, Haško. TTS Trenčín - Komárno 5:0. Góly: Haško a A. Šlesár po 2 (oba z 11 m) – brankár!, Štefánek.

(3. liga mladší dorast): TTS Trenčín – ČFK Nitra 1:1. Gól za domácich: Sameš. TTS Trenčín – Komárno 0:0.

Ladislav Štefánek

Horné Srnie - Trenčianske Stankovce 0:1 (0:0)

Domáci sužovaní dlhodobými zraneniami nastúpili v oklieštenej zostave, čo sa zákonite prejavilo aj na priebehu zápasu. Hostia udávali po celý zápas tempo hry. Domáci útočili len sporadicky a v prvom polčase ohrozili bránu hostí len raz. V 60. minúte domáci Vydrnák strelou z desiatich metrov minul tesne súperovu bránu. V 65. minúte po štandardnej situácii sa lopta odrazila od hráča hostí Bogára a na prekvapenie všetkých skončila v sieti domáceho mužstva. Najlepší hráč domácich potom zavelil do útoku, ale jeho strela v čistej šanci mierila priamo do brankára hostí. Hostia udržali jednogólové vedenia až do konca zápasu a zaslúžene zvíťazili.

ŽK: Kubíček, J. Šimko – Minaroviech. Rozhodoval Gróf, 80 divákov.

DORAST: H. Srnie – Ľuborča 3:1. ŽIACI: Trenč. Jastrabie – H. Srnie 0:6. Góly: Papiernik 3, Kubíček, Lamačka, Švajlenin.

Peter Štefánek

Dolná Poruba – Dubodiel 0:1 (0:1)

Hôrka n/V – Soblahov 2:1 (1:0)

V slušne hranom a kvalitnom stretnutí s množstvom dobrých streleckých príležitostí na obidvoch stranách vyhrali nakoniec domáci futbalisti, ktorí strelili rozhodujúci gól pätnásť minút pred koncom stretnutia.

Gól: I. Halgoš za hostí. Rozhodoval Bulko.

(mi)

Predohrávka:

Veľká Hradná – Selec 3:0 (2:0)

1. Brezová p/B. 25 17 4 4 56:18 55 (+19)

2. Dolná Poruba 24 15 5 4 52:21 50 (+11)

3. Tr. Stankovce 24 14 4 6 37:22 46 (+10)

4. Veľ. Hradná 26 12 5 9 47:40 41 (-1)

5. Hôrka n/V. 25 12 3 10 35:30 39 ( 0)

6. Tr. Teplá 25 10 8 7 55:32 38 (-1)

7. Mel.-Lieskové 25 10 7 8 51:38 37 (+1)

10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 6 854

Bojnice, Trenčianske Teplice, Považská Bystrica, Beckov a Brezová pod Bradlom sú ďalšie miesta, kde Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín Región umiestnila originálne lavičkové pohľadnice.

Pohľadnicová lavička v Partizánskom.

Pred nemocnicou v Bánovciach nad Bebravou pribudnú okrasné dreviny

Samospráva Bánoviec nad Bebravou pripravuje novú výsadbu v rámci revitalizácie centra mesta. Nové dreviny by mali pribudnúť pred nemocnicou, informovala radnica.

Bánovce nad Bebravou: Zomrel mestský poslanec Milan Igaz

Vo veku 64 rokov zomrel v stredu (25.11.) bánovský mestský poslanec Milan Igaz. Informovala o tom primátorka Rudolfa Novotná.

Penalty v Bošáci a Turnej v nadstavenom čase? Obe boli, hovorí líder Zamaroviec Tibor Drienka

Jeseň zvládli vo veľkom štýle. Zamarovce zimujú na prvom mieste so solídnym sedembodovým náskokom. O prvej časti sezóny sme sa porozprávali s funkcionárom a stopérom Slovana Tiborom Drienkom.