Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA JUH

Očkov – Hrašné 3:3 (2:2)

Hopstia vyťažili z minima maximum. Domáci im dopomohli takmer ku všetkým gólom svojou pasivitou v obrane.

Góly: Lukáš Štepko 3. Pred 80 divákmi rozhodoval Tobiáš

Jozef Kolník

Kočovce – Považany 0:0

Na mokrom ale kvalitnom teréne domáci začali tlakom. V 3. Min. pekne prenikol domáci Gajdošík, ale trafil žrď hosťujúcej brány. V 6. Min. domáci Trgo krásne vystrelil z 20 metrov a trafil brvno. Odrazenú loptu J. Sevald hlavičkoval nad bránu. V druhom polčase hostia hrozili z rýchlych protiútokov, z ktorých však ani jeden nevyužili. S remízou boli spokojné obe mužstvá.

Pred 120 divákmi rozhodoval Majcher

Kočovce žiaci – Kálnica 2:1 (1:0). Pastorek, Tomáš Hanáček - Benák

Ján Minárik

Brestovec – Lubina kopanice

8:2 (3:0)

Góly: Mozolák 3, Ján Nemček 2, Roman Stančík 2, Karika – Halušic, J8n Černák (Brestovec) vlastný. Pred 150 divákmi rozhodoval Gróf

Peter Nemček

Beckov – Bošáca 0:1 (0:0)

V prvom polčase sa hra väčšinou odvíjala medzi šestnástkami, no viac šancí mali domáci hráči. V druhom polčase hostia prejavili väčšoi túžbu po víťazstve a v 83. Min. gólom Maleca rozhodli o svojom najtesnejšom víťazstve.

Gól: Malec. Pred 80 divákmi rozhodoval Podmajerský

Beckov: Kačerek – Badžgoň, Neboháč, Hubina, Kišš, Lacko, Izakovič, Kobida, Krištof, Sládek, Minárik

Bošáca: Kopunec – Tinka, Kochan, Pospíšil, Ševčík, Socha, Janega, Sádecký, Helík, Malec, Benko

Bošáca žiaci – Beckov 4:3 (2:1). Góly: Helík, Janeček, Róbert Toráč, Kusenda – Minárik, Bednárik, Hladký

Vladimír Školár

Čachtice – Bzince pod Javorinou

8:0 (5:0)

Hra sa celý zápas odvíjala iba na jednu bránku, a to na bránku hostí. Domáci mohli vyhrať aj dvojciferne, to by však museli premeniť ďalšie vyložené gólové šance.

Góly: Kuník 3, Ďuriš 3, Roman Opatovský, Jozef Imriška. Pred 200 divákmi rozhodoval Kyška

Marián Gregorovič

Kálnica – Myjava/Turá Lúka B

1:3 (0:0)

Prvý polčas bol herne vyrovaný, no hostia si dokázali vypracovať viac gólových príležitostí. V druhom polčase sa ukázalo, že hostia sú vyspelejším celkom. Asi napriek oslabeniu o vylúčeného Máleka zápas dotiahli do víťazného konca.

Góly: Valovič – Buček. Pred 100 divákmi rozhodoval Naď

Kálnica dorast – Podolie 1:6 (0:3). Sahaj – Krajčík 2, Makara, Ondrejka, Zámek, Mrekaj

Dušan Filip

Stará Turá – Moravské Lieskové

5:0 (0:0)

Hostia, nachádzajúci sa v zostupovom pásme tabuľky prišli s cieľom získať minimálne bod. Domáci si zase potrebovali udobriť divákov peknou hrou a výsledkom. V prvom polčase domáci tlačili, no bojovný hostia statočne bránili. V druhom polčase však tlak nevydržali a kapitulovali. V 59. Min. Slovák hlavou skóroval na 1:0. O minútu struedajúci Rodenák zvýšil. V 69. Min. krásnou prízemnou strelou skóroval Andel. To isté zopakoval v 70. Min. Juraj Bohuš – 4:0. V 75. Min. zavŕšil skóre Rodenák.

Góly: Rodenák 2, Slovák, Andel, Malec, Bohuš. Pred 120 divákmi rozhodoval Malec

Stará Turá dorast – Dolná Súča 3:2. Lukáč 2, Valúch.