Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Trenčianske Teplice – Kľúčové

5:0 (3:0)

V prekrásnom letnom počasí chceli domáci hráči odčiniť prehru z prvého jesenného kola, čoho výsledkom boli tri góly a množstvo nepremenených šancí v prvom polčase. Potom domáci umnou hrou kontrolovali zápas a dvomi gólmi prikrášlili výsledok.

Góly: Kováčik 2, Majo 2, Zelenák. ČK: Peter Kudlík po druhej žltej.

Rozhodoval Kališ, 100 divákov.

Trenč. Teplice: Tvrdoň – Ovšonka, Ružička, Zelenák, Margetiak, Majo, J. Červený, Kováčik, Országh, Janík, Kopčan, striedali D. Červený, Šebík.

Rudolf Mrázik

Hrádok – Trenčianska Teplá 4:3

Čachtice – Soblahov 3:3 (1:1)

Domáci už v 7. minúte inkasovali gól, no do polčasu ešte stihli vyrovnať. Druhý polčas začali domáci lepšie ujali sa vedenia, hostia však dokázali opäť vyrovnať stav. Potom si domáci vsietili nešťastný vlastný gól a na spravodlivých 3:3 museli diváci čakať až do nastaveného času, kedy domáci zúročili svoj záverečný tlak.

Góly: Kuník, Kožuch, D. Imriška. Rozhodoval Maráz, 250 divákov.

Čachtice: Zemka – Pavol Hadbábny, Opatovský, Tinka, J. Imriška, D. Imriška, Peter Hadbábny, Novotný, Herák, Kožuch, Kuník, striedali Halienka, Bumbál, Šimo.

DORAST: Čachtice – LO Trenčín 1:0. Gól: Marián Moravčík.

Marián Gregorovič

Hôrka nad Váhom – Dolná Poruba 3:2 (2:2)

Hostia začali zápas dobre, inkasovali však prvý gól zo spornej ofsajdovej situácie. Gól ich nezlomil, naopak, ešte v prvom polčase dokázali dvoma gólmi otočiť skóre zápasu. Snaživí domáci uzavreli gólový účet prvého polčasu gólom z pokutového kopu. V druhom polčase sa domácim podarilo streliť šťastný gól na 3:2 a jednogólové vedenie udržali až do konca zápasu.

Rozhodoval Felgr.

(pš)

Trenčianske Stankovce – Selec

1:1 (1:0)

V stretnutí dobrej úrovne mali lepší začiatok domáci futbalisti a už v 7. minúte získali vedenie zásluhou Koprivňanského. Aj v ďalšom priebehu stretnutia mali množstvo dobrých gólových príležitostí a keďže ich nevyužili, zákonite prišiel trest v 83. minúte z kopačky Petra Šišovského.

Pred 200 divákmi rozhodoval Naď

Trenč. Stankovce: Haško – Panák, Mutňanský, Bulko, Kapko, Bogár (Bolech), Koprivňanský, Raček, Navrátil (Poruban), Minaroviech, Beňovič (Sedláček). Selec: Pavol Šišovský – Beták, Januška, Hrbas, Horňák, Peter Šišovský, Chromý, Vavruš (Komorovský, St. Šišovský), Masaryk, Ľ. Puna.

(vič)

Horné Srnie – Dubodiel 3:0 (2:0)

Domáci hráči sa po nevydarenom výkone z prvého kola chceli doma ukázať v lepšom svetle, čo sa im aj od úvodného hvizdu rozhodcu začalo dariť, keď už v 11. minúte otvoril skóre Peter Vydrnák. Domáci potom pokračovali v nápore, ale ďalšie gólové príležitosti nepremenili, naopak hostia v 30. minúte po rýchlom protiútoku z čistej pozícii nastrelili len brvno domácej brány. V 42. minúte Martin Kebísek po vyšachovaní obrany hostí upravil na polčasových 2:0. V druhom polčase tempo hry mierne ochablo, hra sa odohrávala väčšinou v strede ihriska a šancí na oboch stranách bolo málo. Domácim sa však ešte podarilo streliť tretí gól v 80. minúte, ktorý po samostatnej akcii vsietil opäť dobre hrajúci Peter Vydrnák.

ŽK: M. Cíbik - V. Malec, Mihálech, L. Petrík.

S prehľadom rozhodoval Zemko, 150 divákov.

Horné Srnie: Riečičiar – M. Vandžala, Sekula, P. Šimko, Kubíček (Prosňanský), Marek Cíbik, Ďurík, Vydrnák, M. Kebísek, J. Vandžala, J. Šimko. Dubodiel: L. Petrík – B. Malec, Kováč, J.Červený, Piláthy (Mihálech), D. Malec, Knoll, V. Malec, Hostačný, Doktor, M. Červený (Stopka).

DORAST: 11:0 (7:0). Góly: Marek Šimko 4, Lukajka 2, Sekula 2, Naňák, Papiernik P., Štefula.

Veľká Hradná 2:5 (0:2)

Domáci sa v nervóznom zápase dlho nevedeli skoncentrovať a po nedorozumeniach v obrane dostali dva góly a navyše nepremenili jedenástku. V druhom polčase sa opakoval vývoj z prvého polčasu a hostia ho využili na strelenie ďalších troch gólov. Domácim sa po slabom podarilo skorigovať len dvakrát, navyše od 74. minúty hrali bez vylúčeného hráča.

Góly: Jančo, Jambor - J. Ježík 2, K. Kováč 2, P. Kováč.

ČK: Hesko po druhej žltej.

Rozhodoval N. Mrázik, 200 divákov.

Nová Ves n/V: Čaňo – Nešťák, Hesko, Andrášik, Zajac, Jančo, P. Suchý, Koritina, Jambor, Kukučka, Bajzík, striedali Blaško, Pastorek, Líška.

Veľká Hradná: I. Ježík – M. Farkaš, P. Ježík, Marcel Petrík, Sýkora, Milan Petrík, B. Lobotka, J. Kováč, P. Kováč, J. Ježík, K. Kováč, striedali D. Lobotka, Hilčík.