Sobota, 12. jún, 2021 | Meniny má ZlatkoKrížovkyKrížovky

V. liga Sever

Lehota p/V – Trenč. Jastrabie

2:1 (2:1)

Vo veľmi dobrom zápase mali domáci viac šancí, tie aj využili a zaslúžene zvíťazili.

Góly: Radoslav Mendel, Jaroslav Beláň - M. Koreň.

Rozhodoval P. Guliš, 400 divákov.

Jozef Mendel

Veľké Uherce – Krásno 0:0

Domáci začali náporom, no dobrá šanca Duchoviča a ani hlavička Kováča neskončili v bránke hostí. Potom sa k slovu dostali hostia, ale pred nabiehajúcim J. Žiakom zachránil brankár Malec. V druhom polčase sa tlak domácich vystupňoval, no šťastie stálo pri hosťujúcom mužstve, keď už prekonaného brankára Bohunského zachránila po strele Juraj Vlčka žrď. A keďže sa domácim i napriek neustálemu tlaku a množstvu šancí nepodarilo streliť gól, rozišli sa mužstvá po bezgólovej remíze.

ŽK: Šebesta – Hyrošš, Domček. Rozhodoval Bušík, 300 divákov.

V. Uherce: Jozef Malec – Šebesta, Gubka, Juraj Malec, M. Štálnik, E. Štálnik, Mojto, Kopál, Jozef Vlčko, R. Kováč, Duchovič, striedali Uhlár, M. Vlčko, Juraj Vlčko. Krásno: Bohunský – Adamus, R. Žiak, S. Záhradný, Hyrošš, Školka, P. Záhradný, Šesták, Domček, J. Žiak, Kopčo, striedali Dragula, Lubuška, Gašparík.

(bedo)

Považská Teplá – Brezová p/B

2:1 (1:1)

Hostia sa predviedli vo veľmi dobrom svetle. Vedenia sa síce ujali už v 5. minúte, potom sa však akokeby uspokojili, čo hostia využili na vyrovnanie ešte v prvom polčase. Domáci navyše zahodili i pokutový kop. Zachránil ich až gól, ktorý padol šesť minút pred koncom a rozhodol o šťastnom domácom víťazstve.

Góly: Popelka, Almássy - Taščic.

Stanislav Maleňák

Malé Lednice – Dubnica „B“/Košeca 2:0 (2:0)

Domáci z úvodného tlaku vyťažili v 8. minúte gól, ktorý strelil Ján Vančo. Hostia boli nebezpečný, ale len po šestnástku. V 26. minúte využil nedorozumenie v obrane hostí a zvýšil na 2:0. V druhom polčase ovládli hostia stred ihriska a podnikali nebezpečné útoky. Domáca obrana však nepovolila a udržala výsledok až do konca stretnutia.

Góly: J. Vančo, T. Čelko.

Rozhodoval Hoferka, 80 divákov.

Malé Lednice: Kardoš – Pavol Lednický, Ľ. Vančo, J. Vančo, R. Lednický, M. Čelko, Bielik, J. Čelko, Duda, T. Čelko, J. Lednický, striedali M. Lednický, P. Vančo, M. Vančo. Dubnica „B“/Košeca: Poštrk – Riško, Decký, Mojto, Jakuš, Pleva, Brtáň, Sviečka, Gajdoš, Filo, Závodný, striedali Rýdzy, Tomša.

Tibor Lednický

Kanianka – Zem. Kostoľany 4:0 (2:0)

Domáci potvrdili úlohu favorita a v priemernom zápase štyrmi utešenými gólmi dosiahli povinné víťazstvo.

Góly: M. Mečiar, Líška, Nemec (11 m), Hulényi,.

Rozhodoval Cibulka, 200 divákov.

Kanianka: Gregor – Komoš, Líška, Ján Mihalička, Körmöczy, P. Mečiar (Hulényi), M. Mečiar (Richter), Hvolka, Šúšol, Nemec (Perniš), Lisý. Zem. Kostoľany: Dzúrik – Duda, Vážan, J. Oršula, Záhon, Franko, Rolinec (Zvalo), Hancko, Mokoš, Mojžiš (Š. Hulényi), A. Oršula (Baláž).

Jaroslav Kobulda

Horná Poruba – Častkovce 2:6 (1:4)

Hostia vycvičili domácich z efektívnosti. Tí nevyužili množstvo dobrých streleckých príležitostí šancí, naopak hostia

Góly: Vojtek, P. Živčic - Madro 3, Ondrejička 2, Madera.