MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Čachtice – Kľúčové 1:3 (0:1)

Vo veľmi nervóznom zápase v súboji nováčikov si nakoniec odniesli hostia tri body. Domáci prišli v zápase o dvoch vylúčených hráčov.

ČK: Kožuch, R. Opatovský (Čachtice).

Rozhodoval Masár, 200 divákov.

M. Gregorovič

Hôrka n/V – Trenč. Teplá

2:0 (0:0).

V nervóznom zápase sa hosťom darilo v prvom polčase byť domácemu mužstvu vyrovnaným súperom, avšak po dvoch vylúčeniach v radoch hráčov hostí využili domáci početnú prevahu a strelili dva góly.

Rozhodoval Kyška, 100 divákov.

(ja)

Trenč. Stankovce – Soblahov

4:1 (1:0)

V stretnutí dobrej úrovne zaslúžene zvíťazili domáci futbalisti, keď gólový účet načal už v 2. minúte Valalch. Strelecký hody pokračovali po prestávke na 2:0 zvyšoval Raček, na 3:0 znovu Valach. Potom hostia skorigovali Tomášom Rehákom, ale posledné slovo mal domáci Minaroviech, ktorý zvyšoval na konečných 4:1. Pred 200 divákmi rozhodoval Ondrušek.

ŽK: Koprivňanský – Dvorský, P. Rehák, Dudík.

(vič)

Horné Srnie – Dolná Poruba

2:3 (1:1)

Na veľmi kvalitnom trávniku sa v Hornom Srní tentokrát odohrával veľmi dobrý futbal, čomu prispeli aj technicky vyspelí hostia z Dolnej Poruby. Domáci stále v nekompletnej zostave otvorili v 14. minúte skóre stretnutia po opeknej individuálnej akcii J. Šimka, ktorého prihrávku poslal do siete M. Kebísek. O 5 minút neskôr sa hosťom podarilo vyrovnať, keď domáci brankár zlikvidoval strelu hráča hostí, ale dorážke M. Galka už nedokázal zabrániť. V ďalšom priebehu stretnutia sa šance striedali na oboch stranách a boli to opäť domáci, ktorí sa v 50. minúte stretnutia ujali vedenia gólom dobre hrajúceho Jozefa Šimka. Ani teraz však radosť domácich netrvala dlho, pretože hostia v 55. minúte vyrovnali na 2:2 gólom R. Suchého. Zlom v zápase nastal v 70. minúte, keď po druhej žltej karte videl červenú domáci hráč Milan Vandžala a musel predčasne opustiť ihrisko. Od tejto chvíle boli technicky hrajúci hostia pánmi na ihrisku, čo dokázali vyjadriť aj víťazným gólom, ktorý strelil v 80. minúte stretnutia opäť R. Suchý. Domácim v závere ubudli sily a o vyrovnanie sa už pokúšali márne.

ŽK: M. Vandžala, Vydrnák, P. Šimko – Koteš, P. Suchý, Kollár, Bielik, Horňák.

Pred 150 divákmi rozhodoval Jančo

Horné Srnie: Riečičiar - Vandžala, P. Sekula, M. Sekula, P. Šimko, Mešťánek, Ďurík, Vydrnák, M. Kebísek, J. Vandžala, J. Šimko, striedal F. Vandžala. Dolná Poruba: Milota – P. Suchý, Uhlárik, Galko, Koteš, Kollár, Pagáč, Šlesárik, R. Suchý, Horňák, Martinák, striedali Bielik, Detko.

DORAST: H. Srnie – Trenč. Turná 2:2 (1:2). Lukajka, Košút – M. Bulko 2. ŽIACI: H. Srnie – Bošany 0:2 (0:0).

Peter Štefánek

Nová Ves n/V – Selec 2:0 (1:0)

Prvý polčas priniesol rýchlu a obojstranne vyrovnanú hru. Efektívnejšie zakončenie mali domáci hráči, keď v 39. minúte po peknej kombinačnej akcii strelil gól Koritina. V druhom polčase sa hostia snažili zvrátiť výsledok stretnutia, vypracovali si gólové príležitosti, ale bez gólového efektu. Naopak v 87. minúte stretnutia rozhodol gólom Jambor o výsledku zápasu.

Góly: Koritina, Jambor. ŽK: Blaško - Horňák. Rozhodoval Neckář, 150 divákov.

Nová Ves n/V: Režný – Nešťák, Pastorek, Andrášik, Zajac, Jančo, Suchý, Koritina, Jambor, Kukučka, Blaško, striedali Liška, Pristaš. Selec: Pavol Šišovský – Beták, Januška, Masár, Horňák, Hrbas, Puček, Vavruš, Sulo, Masaryk, Puna.

DORAST: Bošáca – Nová Ves n/V 3:0. ŽIACI: Hôrka – N. Ves n/V 0:7. Góly: Vráblik 4, Adamčík 2, Ondrejička.

Pavol Pristaš

Horná Súča – Trenč. Teplice 2:3

Hrádok – Mel.-Lieskové 3:2

Veľká Hradná – Dubodiel 4:0

V derby zápase sa hral pomerne slušný zápas s jasnou prevahou domáceho mužstva, ktoré vyjadrilo svoju prevahu štyrmi gólmi, otázne je však správanie domácich hráčov na rozhodnutie rozhodcu, po ktorých nasledujú zbytočné žlté karty. Víťazstvo domácich je však úplne zaslúžené.

Góly: P. Kováč a K. Kováč po 2.

ŽK: Sýkora, J. Kováč, K. Kováč - V. Malec, M. Kyselica, L. Petrík, M. Kováč. ČK: Farkaš – J. Červený.