Sobota, 27. február, 2021 | Meniny má AlexanderKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA JUH

Brezová B/Košariská – Bošáca

2:0 (1:0)

Veľký tlak domáceho mužstva a kopec nepremenených šancí domácich. Hostia za stavu 2:0 v 81. min. nepremenili pokutový kop.

Góly: Nemec Š. 2. Pred 110 divákmi rozhodoval Pavlovič.

Plačko

Považany – Brestovec 3:2 (1:2)

V hodovom zápase hostia začali agresívnejšie, no domáci si vedomí dôležitosti zápasu začali bojovať a v druhom polčase po veľkej prevahe nastrelených žrdí sa dočkali i gólov. Domáci si zaslúžili víťazstvo za bojovnosť.

Góly: Krajčovič L., Mišavec V., Makara – Mozolák, Hyža. Pred 100 divákmi rozhodoval Galko.

Žiaci: Považany – Krajné 1:0, Tulis P. Starí páni: Považany – Potvorice 0:1, Kerák J.

Miklovič

Lubina kop. – Očkov 0:1 (0:0)

V slušnom stretnutí bez žltých kariet domáci od začiatku ťahali za kratší koniec. Boli to hostia, ktorí sľubné šance nedokázali využiť, k čomu im zabránil dobre chytajúci brankár domácich. Prišla šanca, z ktorej hostia v 60. min. zápasu sa ujali vedenia už spomýnaného hráča. Domácim sa naskytla dobrá príležitosť a keď hráči hostí si nastrelili vlastnú ruku, avšak pokutový kop domácich Šidla nedokázal premeniť a nastrelil iba brvno. Hoci domáci sa i naďalej snažili avšak hra im tento krát nesedela. I napriek tomu, že svojho súpera zatlačili, nemali na víťazstvo. Boli to hostia, ktorí pri vabanku domácich mohli opäť skórovať, avšak vyšli naprázdno. V slušnom stretnutí sa nakoniec z víťazstva radovali hosťujúci hráči. Ich víťazstvo bolo plne zaslúžené.

Gól: Rusnák. Pred 80 divákmi rozhodoval Bušo.

Milan Dunajčík

Moravské Lieskové – Stará Turá 0:0

V dobrom stretnutí sa rovnocenný súperi rozišli remízou. Lepší boli domáci, ktorým rozhodca neodpískal pokutový kop.

Pred 120 divákmi rozhodovali Kyška, Podmajerský.

Moravské Lieskové: Poláček – Švikruha, Drobný, Šimovec M., Šimovec R., Praslička, Kušnierik V., Podhradský, Kucharovič, Figura, Kukuča

Stará Turá: Vyskup – Fraňo, Trúsik, Tóth, Macko, Beňo, Bohuš, Baran, Bohuš P., Kolárik

Dorast: Moravské Lieskové – Krajné 0:2 (0:2) Góly: Ďuriš, Škodáček

Jaroslav Herínek

Myjava/T. Lúka B – Kočovce

1:1 (1:0)

V prvom polčase veľa nevyužitých šancí domácich. V druhom polčase hostia vyrovnali a tým sa hra vyrovnala. V posledných minútach mali domáci tri vyložené šance, ktoré však nepremenili.

Gól domácich: Buček T. Pred 200 divákmi rozhodoval Neckář.

Majtán

Beckov – Kálnica 2:0 (2:0)

V tradičnom derby zápase domáci nastúpili bez rešpektu a od začiatku dobíjali bránu hostí. Recept našiel Krištof, ktorý po obohraní obrany a brankára zasunul do brány. 8. min. po góle po rohu dorazil pätičkou opäť Krištof. V druhom polčase hostia prebrali iniciatívu a pomocou vetra viac krát ohrozovali bránu domácich. Domáci do konca zápasu už svoje zaslúžené víťazstvo ubránili.

Góly: Krištof 2. Pred 120 divákmi rozhodoval Kališ.

Beckov: Kačerek – Badžgoň, Klimčúch, Hubina, Kišš, Vaculík, Fabián, Sládek P., Krištof, Sládek M., Minárik

Kálnica: Dovina – Kchňavý, Moravčík, Valovič, Vojtech, Pavlech, Hlatký, Filip, Lajzo, Ivana, Koreň

Dorast: 1:6. Góly: Kotras – Jamrich 4, Trebatický, Pavlech.

Školár

Tr. Bohuslavice – Hrašné 1:1 (1:0)

Futbal slabej úrovne. Najmä zo strany domácich. Hostia zaslúžene remizovali na pôde súpera.

Góly: Drahoš – Sinkásek L. Pred 100 divákmi rozhodovali Majcher, Čič. ŽK: Kopunec, Peťovský – Kuruc, Škodáček

Dorast: 1:1. Žiaci: Tr. Bohuslavice – Selec 7:0

(ss)

1. Tr. Bohuslavice 6 3 2 1 15:7 11 (-1)

2. Stará Turá 6 3 2 1 10:4 11 (+2)

3. Považany 6 3 2 1 10:9 11 (+2)

4. Beckov 6 3 1 2 10:7 10 (-2)

5. Myjava/T.Lúka B 6 3 1 2 17:15 10 (-2)

6. Kočovce 6 2 3 1 16:12 9 ( 0)

7. Brez.B/Košariská 6 3 0 3 10:10 9 ( 0)

4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  10. Šanca pre mladé talenty
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne
  10. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 4 615

Prevrátený kamión pri Brezovej pod Bradlom.

Dnes sa pri Brezovej pod Bradlom stala dopravná nehoda, pri ktorej sa prevrátil kamión.

11 h
Polícia kontrolovala aj posádky áut.

Dodržiavanie protipandemických opatrení a nariadení kontroluje na cestách a v okolí miest s veľkou koncentráciou ľudí na celom území Trenčianskeho samosprávneho kraja zvýšený počet policajtov.