Sobota, 12. jún, 2021 | Meniny má ZlatkoKrížovkyKrížovky

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Horná Súča – Hrádok 3:2 (2:1)

Domáci, ktorý v súťaži nezískali ešte ani bod chceli konečne zabodovať naplno. Zápas začali dobre a už v 20. minúte viedli 2:0. Hostia, ktorí prišli iba desiati sa však nevzdávali a domácim podkurovali až do konca zápasu. Tí sú momentálne pod psychickým tlakom a keď sa k tomu pridá aj nulová starostlivosť predstaviteľa obce, tak sa to rovná zániku hornosúčanského futbalu.

Góly: A. Častulín 2, Országh – Peťovský, Pánik.

ŽK: Mikušinec – Peťovský. Rozhodoval Ondrušek, 200 divákov.

(kolektív futbalistov)

Čachtice – Trenč. Teplice 4:2 (2:0)

Zápas vyšiel veľmi dobre domácim hráčom, ktorý už do polčasu strelili dva góly. V druhom polčase pridali ďalšie dva a odovzdaný súper už len skorigoval výsledok. Súper v Čachticiach sklamal a okrem dvoch premenených gólových príležitostí prakticky nič neukázal.

Góly: P. Hadbábny, D. Imriška, B. Šimo, Bumbál za domácich. Rozhodoval N. Mrázik, 300 divákov.

DORAST: 13:1. Zápas bol v 81. minúte ukončený pre nedostatočný počet hráčov hostí na ihrisku. ŽIACI: Čachtice – Záblatie 3:1.

Marián Gregorovič

Hôrka n/V – Mel.-Lieskové 3:1

Trenč. Stankovce – Kľúčové 2:1 (2:0)

V slušne hranom stretnutí veľmi dobrej úrovne zaslúžene zvíťazili domáci futbalisti, keď o ich góly sa tentoraz miesto útočníkov postarali stopéri Raček a Kapko, na čo hostia odpovedali gólom Petra Kudlíka, pričom ešte viacero gólových príležitostí na obidvoch stranách zostalo nevyužitých. Pred 150 divákmi rozhodoval Opatovský. Hralo sa bez kariet.

Trenč. Stankovce: Haško – Panák, Mutňanský, Bulko, Kapko, Bogár (Sedláček), Koprivňanský, Raček, Navrátil, Minaroviech (Bolech), Valach (Beňovič). Kľúčové: Voderacký – Chudý, Vavruš (Kiačik A.), Patka, Kendera, Kiačik P., Sabadka, Koníček, Peter Kudlík, Takáč, Pavol Kudlík (Gajdošík).

(vič)

Horné Srnie – Trenč. Teplá 2:1 (1:0)

Tentokrát sa v H. Srní odohrával zápas len priemernej úrovne, hostia značne oslabený v zostave si prvý polčas nevypracovali ani jednu vážnejšiu príležitosť. Naopak, boli to domáci, ktorí súpera zatlačili a po sérii rohových kopov sa v 37. minúte ujali vedenia gólom Jozefa Šimka po rohovom kope. Potom sa hra odohrávala väčšinou na polovici hostí a v 50. minúte zvyšoval na 2:0 Ďurík po ideálnej prihrávke Cíbika. V 55. minúte po samostatnej akcii, Jozef Šimko tesne minul bránu hostí. Hostia pomaly preberali iniciatívu a pritlačili domácich pred svoju bránu a v 80. minúte taktiež po rohovom kope znížil Šubert na 1:2 po chybe domácej obrany. Do konca stretnutia sa na stave už nič nezmenilo, domáci s prehľadom kontrolovali vývoj stretnutia.

ŽK: Marušinec, Jakubec. Rozhodoval Felgr, 150 divákov.

Horné Srnie: Riečičiar – Sekula M., Sekula P., P. Šimko, Mešťánek, B. Cíbik, Ďurík, Vydrnák, Kebísek, Ján Vandžala, J. Šimko, striedali F. Vandžala, Prosňanský. Trenč. Teplá: Kováčik - Marušinec, Lacko, Michálik, Belák, Beňo, Doktor, Bagin, Havier, Šubert, Martinus, striedali Rýdzi, Malovec.

DORAST: 3:2 (2:0). Góly za domácich: Papiernik, Blaško, Košút. ŽIACI: Horné Srnie – Trenč. Stankovce 1:0. Gól: Lamačka.

Peter Štefánek

Nová Ves n/V – Soblahov 2:1 (1:0)

Domáci hráči v úvodnom tlaku zápasu dali gól hlavou zásluhou Lišku po jeho vlastnej strele vyrazenej brankárom. Potom sa hralo už len medzi šestnástkami pričom sa hosťom podarilo v 58. minúte vyrovnať Talianom, gólom priamo z rohového kopu. Záverečný tlak domácich priniesol v 80. minúte gól, ktorý strelil po individuálnej akcii Koritinu Blaško.

Góly: Liška, Blaško – Talian. ŽK: Jančo, Kukučka, Blaško – Talian. Rozhodoval Naď, 150 divákov.

Nová Ves n/V: Čaňo – Nešťák, Pastorek, Liška, Zajac, Jančo, Suchý, Koritina, Jambor, Kukučka, Blaško, striedali Bajzík, Pristaš. Soblahov: Krátky – Vojtek, Dvorský, Rehák, Kačena, Markovský, Halgoš Ivan, Talian, Ďuďák, Rehák, Lazar, striedali Gerbel, Mičko.

DORAST: Lubina kop. - Nová Ves n/V 4:1. ŽIACI: Brunovce – Nová Ves n/V 1:2. Góly za hostí: Vráblic 2.

Pavol Pristaš

Veľká Hradná – Dolná Poruba

4:2 (1:1)

Na hodový zápas prišla rekordná návšteva, pretože sa očakával kvalitný zápas dvoch popredných mužstiev. Úvodných desať minút patrilo hosťom, ktorí tlačili domácich a svoj zúžitkovali vedúcim gólom, keď domáca obrana nechala na „päťke“ útočníka hostí, ktorý hlavou otvoril skóre zápasu. Od tohto momentu domáci hru vyrovnali a do polčasu vyrovnali i stav zápasu. Aj v druhom polčase obe mužstvá potvrdili svoju kvalitu a diváci videli veľmi dobrý zápas okorenený gólmi. Domáci viedli 3:1, hostia znížili na 3:2, ale domáci v nadstavenom čase štvrtým gólom potvrdili vedúce postavenie v tabuľke. Plusom zápasu bola nielen kvalitná hra, ale i slušný boj oboch mužstiev o čo sa pričinil i dobrý výkon rozhodcu. Domáci v tomto ročníku hrali doteraz štyri zápasy a vo všetkých zaťažili konto hostí štyrmi gólmi!

Góly: Lobotka 2, Peter Kováč, M. Hilčík – Dorička 2. Hralo sa bez kariet. Pred 365 divákmi rozhodoval Róbert Masár.

Veľká Hradná: Igor Ježík – Marcel Petrík, Martin Kováč, Sýkora, Milan Petrík, Lobotka, Behúl, Peter Kováč, Jozef Ježík, Karol Kováč, striedal Peter Ježík, Kožej, Hilčík. Dolná Poruba: Milota – Peter Suchý, Koteš, Galko, Uhlárik, Dorička, Pagáč, Šlesárik, R. Suchý, Martinák, Kolár, striedal Kaukal.

DORAST: Veľká Hradná - Trenč. Turná 2:0. ŽIACI: Dubodiel – Veľká Hradná 7:0.

František Kováč

Dubodiel – Selec 1:1 (1:1)

V stretnutí priemernej úrovne sa mužstvá rozišli so spravodlivým výsledkom.

Góly: B. Malec – P. Šišovský. Rozhodoval Jančo, 100 divákov.

DORAST: Dubodiel – Omšenie 1:5 (1:3). ŽIACI: Dubodiel – Veľká Hradná 7:0 (2:0).

16. HornáSúča 6 1 0 5 7:20 3 (-6)

1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?