Sobota, 12. jún, 2021 | Meniny má ZlatkoKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA JUH

Brezová B/Košariská – Považany

4:1 (2:0)

Jednoznačná záležitosť domáceho mužstva a veľa nepremenených šancí domácich. Dva neuznané góly po ofsajdových situáciach. Hostia boli v niektorých chvíľach v úlohe štatistov.

Góly: Matušík 2, Mižialko, Kalman – Tulis F. 120 divákov

Plačko

Lubina kop. – Bošáca 2:1 (2:0)

Domáci nastúpili na tento zápas odhodlaní zvíťaziť, čo sa im i nakoniec podarilo. Bol to Alušic, ktorý v 5. min. po prihrávke Ďurneka pohotovo skóroval a domáci viedli 1:0. Bol to opäť ten istý hráč, keď sa najlepšie zorientoval v šestnástke a po peknej prihrávke Gulána zvýšil na 2:0 pre domácich. Hoci domáci mali ešte dobrú šancu v prvom polčase, tú nedokázali zúžitkovať. Tak skončil i prvý polčas. Do druhého polčasu nastúpili hostia odohrať čo najlepší výsledok, čo využili ihneď v 47. min., keď priamy kop kopal Ševčík a po teči domáceho obrancu znížil na 2:1. Hostia v druhom polčase zatlačili domácich avšak tí po rýchlych brejkoch nastrelili dve žrde Alušicom a Ďurnekom. Zaslúžené víťazstvo domácich. Veľmi dobrý výkon rozhodcu Kališa.

Góly: Alušic V. 2 – Ševčík. Pred 80 divákmi rozhodoval Kališ. ŽK: 1:2.

Dorast: 0:4

Milan Dunajčík

Tr. Bohuslavice – Kočovce 2:1 (0:0)

Domáci nastúpili v oklieštenej zostave, keď chýbalo sedem hráčov základnej zostavy. Po počiatočnom 20. minútovom nápore hostí domáci hru vyrovnali a dokonca prevzali v hre iniciatívu. Hra sa prelievala na obidvoch stranách a šťastní domáci sa ujali vedenia. Hostia vyrovnali a domáci v závere zápasu strhli víťazstvo na svoju stranu. V tvrdom ale slušnom zápase sa hralo bez kariet.

Góly: Hujík M., Kozáček M. – Sevald. Pred 100 divákmi rozhodoval Ondrušek.

Dorast: 0:3. Žiaci: Tr. Buslavice – Bzince pod Javorinou: 8:1

(ss)

Mor. Lieskové – Brestovec 3:1 (1:0)

Krížnou strelou v 44. min. sa domáci ujali vedenia Podhradským. Druhý gól domácich strelil Kušnierik. Ostia znížili v 56. min. Karikom na 2:1. Víťazstvo 3:1 zabezpečil hlavou Maras v 70. min.

Góly: Podhradský P., Kušnierik z pokut. kopu, Maras – Karika. Pred 150 divákmi rozhodoval Pavlovič V.

Dorast: Mor. Lieskové – Podolie 0:1 (0:1). Gól: Makara.

Jaroslav Herínek

Myjava/T. Lúka B – Očkov 1:0 (0:0)

Prvý polčas bol pomerne vyrovnaný. Domáci nepremenili asi dve vyložené šance. Hostia taktiež dve vyložené šance nepremenili. Druhý polčas bol v stálej prevahe domácich, ktorí opäť nevyužili minimálne tri vyložené šance. Vystielka strieľal na bránu hostí, lopta trafila obrancu hostí a skončila v bráne. Víťazstvo domácich vzhľadom na druhý polčas, keď hostia boli pod neustálim tlakom je víťazstvom chudobným.

Gól: Vysielka. Pred 120 divákmi rozhodoval Poláček.

Majtán

Beckov – St. Turá 2:2 (1:0)

V šlágri kola chceli domáci potvrdiť víťazstvo z vonku, ale hosťom patril úvod zápasu, v ktorom si vypracovali dve vyložené šance, ktoré nevyužili. Domáci postupne hru vyrovnali a v 15. min. otvoril Izakovič po ideálnej prihrávke Sládka zápas. Do polčasu domáci nevyužili množstvo šancí. V druhom polčasu domáci zvýšili v 48. min. Krištofom. Ale hostia sa nevzdávali a v 56. min. Otiepka dal kontaktný gól. Domáci mohli zvýšiť, ale patrí heslo nedáš dostaneš a hostia pred koncom zápasu vyrovnali Bohušom. Hostia vyťažili z minima maximum.

Góly: Izakovič, Krištof – Otiepka, Bohuš. Pred 80 divákmi rozhodoval Ješko.

Dorast: Beckov – Krajné 2:1 (2:1). Góly: Kotras, Pálka – Ďuriš.

Školár

Hrašné – Kálnica 1:2 (1:2)

Pred dobrou návštevou obe mužstvá predviedli rýchlu hru so striedaním útokov na oboch stranách. Vedenia sa ujali najskôr hostia. Pochybe domácej obrany skóroval Macejka. Domáci vyrovnali z trestného kopu asi z 18. metrov, keď na strelu domáceho útočníka brankár hostí neskoro zareágoval. Vedúci gól hostí po trestnom kope z pravej strany dal hlavičkou Vojtech, ktorý prekonal dobre chytajúceho brankára Pribiza, ktorý v ďalšej časti zápasu zneškodnil ešte niekoľko dobrých príležitostí hostí.

Góly za hostí: Macejka, Vojtech. Pred 120 divákmi rozhodoval Vozár.

Dorast: 3:2 (2:0). Góly za hostí: Kotula D, Jamrich.

Dušan Filip

1. Tr. Bohuslavice 8 5 2 1 20:10 17 (+2)

2. Stará Turá 8 4 3 1 14:7 15 (+3)

3. Beckov 8 4 2 2 15:10 14 (-1)

4. Brez.B/Košariská 8 4 1 3 15:12 13 (+1)

5. Myjava/T.Lúka B 8 4 1 3 19:17 13 (-2)

14.Brestovec 8 2 1 5 15:22 7 (-2)

1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?