V. liga Sever

Krásno – Rybany 1:0 (1:0)

Hostia mali tri vyložené šance, no nevyužili ani jednu. Domáci mali takisto tri čisté šance, a vďaka jedinému presnému zásahu Belianskeho sa pripásali tri body. Najlepšími hráčmi na ihrisku boli jednoznačne brankári oboch mužstiev, ktorí svojimi výkonmi zatienili ostatných hráčov na ihrisku.

Góly: Beliansky. Rozhodoval Kračmer.

Juraj Gašparík

Dubnica „B“/Košeca – Prečín

6:0 (2:0)

Domáci s kvalitným kádrom nedali hosťom najmenšiu šancu, boli lepším mužstvom počas celého zápasu a zaslúžene vyhrali.

Góly: R, Brtáň 2, Tomša, Decký, Sokol, Jakuš.

Rozhodoval Blažek.

(mš)

Brezová p/B – Kanianka 0:0

Vo veľmi dobrom zápase mali územnú prevahu hostia, snaživí domáci sa im však bojovnosťou vyrovnali a vytvorili si podobne ako hostia niekoľko dobrých streleckých príležitostí. Domáci sa proti lídrovi súťaže vytiahli a o ich výkone sa dá povedať, že bol najlepší v práve prebiehajúcom ročníku.

Rozhodoval Štepanovič.

Eduard Hegeduš

Trenč. Jastrabie – Častkovce 0:0

Domáci i keď značne v nekompletnej zostave po celý zápas pozorne bránili a futbalovejší hostia v územnej prevahe nedokázali prekonať výborne fungujúcu obranu domácich na čele s brankárom Tretinárom. Domáci prechádzali do protiútokov a tiež si vypracovali niekoľko výborných šancí, ale tiež dobre chytajúci brankár hostí nedovolil domácim hráčom skórovať a tak sa zápas skončil spravodlivou remízou.

ŽK: Peťovský – Gono. Rozhodoval Nedveď, 300 divákov.

Trenč. Jastrabie: Tretinár – R. Glasa, Peťovský, Tomáš, Fischer, Mliečko (P. Fodrek), Mišák, Pavlo, Šebáň (Cintula), M. Koreň, Uskoba. Častkovce: Kováč – Vlado, Gono, D. Madro, Kubica, Gažo, Trebatický, Matulja, M. Madro, Madera, Ondrejička (Masár).

Drahoš Koreň

Lehota p/Vt. – Horná Poruba

2:0 (1:0)

V priemernom zápase zaslúžené víťazstvo domácich.

Góly: N. Mendel, L. Kriška.

Rozhodoval Tonkó, 300 divákov.

Zem. Kostoľany – Podolie 0:0

Domáci hrali od 30. minúty len s deviatimi hráčmi, keď rozhodca najskôr vylúčil A. Oršulu za faul v prerušenej hre a následne aj Pánisa za nešportové správanie. Podolie sa s touto skutočnosťou nevedelo popasovať a očakávaný tlak stále neprichádzal. Naopak boli to domáci, ktorých nakoniec po sérii niekoľkých nepremenených šancí môže „zisk len jediného bodu mrzieť.“

ČK: A. Oršula, Pánis. Rozhodoval Gibas.

Juraj Záhon

Pov. Teplá – Dežerice 1:1 (0:1)

Domáci si už v prvom polčase vytvorili dostatok príležitostí na to, aby rozhodli zápas už v prvom polčase, no nedokázali využiť svoje šance a naopak po ojedinelom útoku zo strany hostí a následnom priamom kope inkasovali gól. V druhom polčase si domáci aj naďalej vytvárali mohutný tlak, dokázali však z neho vyťažiť iba jeden gól. Mrzieť ich môže hlavne nepremenený pokutový kop R. Zlatoša v 75. minúte za stavu 1:1.

Góly: J. Mucha – Valach. Rozhodoval Bencsík.

Stanislav Maleňák

Veľké Uherce – Malé Lednice

3:0 (1:0)

Domáci sa ujali vedenia v 23. minúte. R. Kováč po Duchovičovej akcii doklepol loptu do brány hostí. Už o niekoľko minút mohli domáci zvýšiť, no Kováčova strela z uhla skončila na žrdi. V závere polčasu sa k slovu dostali i hostia, no brankár Radosa bol na svojom mieste. V 67. minúte ušiel opäť Duchovič a svoje šprintérske sólo zakončil druhým gólom v Moravíkovej sieti. V záverečnej minúte potvrdil domáce víťazstvo svojím druhým gólom R. Kováč, keď z priameho kopu z 25 metrov prekrásne vymietol pravý horný roh hosťujúcej brány.

Góly: R. Kováč 2, Duchovič.

ŽK: Blaho, Jozef Vlčko – P.Lednický, R. Lednický. ČK: Ľ. Vančo. Rozhodoval M. Szabo, 200 divákov.

Veľké Uherce: Radosa – Šebesta, Gubka (Svrček), M. Kováč (Malec), Štálnik, Blaho (Stanček), Juraj Vlčko, Kopál, Jozef Vlčko, R. Kováč, Duchovič. Malé Lednice: Morávik – T. Lednický, Ľ. Vančo, R. Lednický, Miloš Lednický (Milan Lednický), M. Čelko (T. Čelko), Bielik, J. Čelko, Dudák, P. Vančo, J. Lednický.