Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Horná Súča – Horné Srnie 4:1 (2:1)

Zápas dvoch odvekých rivalov sa pre rekonštrukciu Hornosúčanského ihriska odohral v Skalke nad Váhom. Týmto by sme chceli vysloviť poďakovanie za priateľskú pomoc. Hornosúčania začali zápas vo svižnom tempe a už v 18. minúte vyhrávali gólom Coníka. Hostia vzápätí vyrovnali, ale po rohovom kope domácich bolo polčasových 2:1. V druhom dejstve sa čakalo kto z koho a diváci sa dočkali v 62. minúte, keď Sádecký nádhernou strelou do vinkla rozhodol o zaslúženom víťazstve Hornej Súče. Pred 100 divákmi s prehľadom rozhodoval Zemko.

Góly: D. Coník 2 (1 z 11 m), P. Častulín, Sádecký – B. Cíbik. ŽK: Kučerák, Coník, Sádecký – P. Šimko, Mešťánek.

(kf)

Nová Ves n/V – Trenč. Stankovce

0:2 (0:0)

Prakticky celý zápas predvádzali obe mužstvá rýchly a bojovný futbal, ktorý sa hral väčšinou medzi šestnástkami. Až v 82. minúte gólom Navrátila hlavou sa rozhodlo o výsledku stretnutia.

Góly: Navrátil, Panák. ŽK: Madara, Kukučka – Navrátil. ČK: Madara po druhej žltej. Rozhodoval Opatovský, 300 divákov.

Pavol Pristaš

Veľká Hradná – Hôrka n/V 2:0

Dubodiel – Čachtice 2:2 (2:1)

Domácim sa vydaril začiatok zápasu a už v 2. minúte sa ujali vedenia gólom Knolla. Hostia po nedorozumení domácej obrany vyrovnali Herákom v 23. minúte. Miernu prevahu vyjadrili domácim gólom Hostačného v 41. minúte. Druhý polčas bol podobný prvému, ale s nešťastným záverom pre domácich. Tí si najskôr v 85. minúte dali vlastný gól a o dve minúte nepremenili ani pokutový kop!

Rozhodoval Ondrušek, 100 divákov.

DORAST: 0:4 (0:2).

Selec – Hrádok 5:0 (0:0)

Selčania už deviaty zápas sa sebou neokúsili trpkosť prehry. Celý prvý polčas dobíjali bránu hostí, ale gól sa im podarilo vsietiť až v prvej minúte druhého polčasu, keď svoj prvý gól strelil dorastenec Chromý. V ďalšom priebehu to bola jasná záležitosť dobre hrajúcich domácich hráčov. V 55. minúte pridal druhý gól Puna. V posledných desiatich minútach domáci prikrášlili výsledok ďalšími tromi gólmi. Ich autormi boli v 80. minúte Masaryk, v 86. Peter Šišovský a v 90. minúte Horňák. Pred 150 divákmi s prehľadom rozhodoval Bušo.

ŽK: Marcinech – Ocet, V. Pavlovič.

Selec: Pavol Šišovský - Beták, Vavruš, Masár, Horňák, Peter Šišovský, Púček (Ján Letko), Chromý (Marcinech), Sulo (Komorovský), Masaryk, Puna. Hrádok: Trautenberger – Gábor, Domin, Opat, Ocet, Ľ. Pavlovič, Doboš, Gróf, Guriš, V. Pavlovič, Pánik.

Ľuboš Masár

Dolná Poruba – Trenč. Teplice

3:1 (1:1)

Hostia nastúpili do zápasu s odhodlaním získať nejaký ten bod a v 32. minúte dali prvý gól zápasu. Do polčasu vyrovnával Martinák. V druhom polčase hostia nastúpili nervóznejší a po dvoch štandardných situáciách domáci viedli 3:1. Domáci navyše ešte nepremenili pokutový kop, ale víťazstvo si už nenechali ujsť.

Góly: Martinák, Kaukal, Dorička - Šebík. ŽK: Janík, Marček (Trenč. Teplice). Rozhodoval Kyška, 200 divákov.

Milan Suchý

Soblahov – Mel.-Lieskové 5:3 (4:0)

Za ideálneho futbalového počasia začali domáci vynikajúco a už v 8. minúte vyhrávali 3:0. Úvod druhého polčasu patril hosťom, ktorí v priebehu ôsmich minút dali dva góly a v 88. minúte tretí gól, čím zdramatizovali zápas. Domáci Kačena dal víťazný gól až v nadstavenom čase. Rozhodcovia domácim dva góly neuznali, ale tí aj tak zaslúžene zvíťazili.

Góly: Talian, Ďuďák, T. Rehák, P. Rehák, Kačena – Horňák, Mikušať, Vendžúr. Rozhodoval Felgr, 150 divákov.

Soblahov: Krátky – Vojtek, Dvorský, P. Rehák, Jantošovič, Markovský, Dudík, Talian, T. Rehák, Ďuďák, Gerbel, striedali Kačena, Gomulec, Jambor. Mel.-Lieskové: Mizerák – Capák, Sklár, Kotek, Lipták, Biras, Motyka, Mikušať, Vendžúr, Horňák, Tuharský, striedali Ľ. Hanták, T. Hanták.

Pavol Juriga

Trenč. Teplá – Kľúčové 2:0 (1:0)

Za ideálneho futbalového počasia sa hralo na teplanskom ihrisku vcelku dobré stretnutie vďaka obidvom mužstvám a už v 5. minúte Šubert opečiatkoval hosťujúce brvno. V 7. minúte priamo z rohového kopu Masárom domáci viedli 1:0 a až do konca polčasu sa hra prelievala z jednej strany na druhú bez gólového efektu. V druhej časti dobrý futbal pokračoval a v 53. minúte Šubert zvyšoval na 2:0. Po tomto góle hostia nerezignovali a vďaka domácemu brankárovi sa stav nemenil. V záver mohli domáci Ptáčkom zvýšiť na 3:0, ale proti bola žrď hosťujúcej brány. Do kvalitného predstavenia dobre zapadla rozhodcovská trojica na čele s pánom Barinkom.

ŽK: P. Vavruš. Rozhodoval Barinka, 250 divákov.

Trenč. Teplá: Matejka – Marušinec, Lacko, Rýdzi, Michalík, Beňo (Ptáček), Hošták, Masár (Doktor), Haviar, Šubert, Bagin (Pytlík). Kľúčové: Vydrnák – Kudlík, M. Vavruš, Kiačik, Kendera, Koníček, Sabadka, Takáč (L. Vavrúš), Patka (Gajdošík), Vitázek (Chudý), P. Vavruš.

DORAST: Trenč. Teplá – Trenč. Jastrabie 5:2. Góly za domácich: T. Martinus 2, Hudcovský 2, Horváth.