Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Kľúčové – Horná Súča

4:2 (3:2)

Hostia domácich zaskočili od prvých minút a v druhej minúte po góloch Juricu a A. Častulína viedli 2:0. Domácich ani tento zlý začiatok nevyviedol z miery a v 17. minúte po dvoch góloch Pavla Kudlíka a po góle Patku viedli už 3:2. Hostia mohli skóre upraviť, avšak ani na trikrát nedokázali dopraviť loptu do prázdnej brány domácich. V druhom polčase domáci stále zamestnávali obranu hostí, avšak gólový efekt stále neprichádzal. Štvrtý gól zariadil Kendera, keď ho v šestnástke našiel po tridsaťmetrovom centri Koníček.

ŽK: Sabadka, A. Kiačik – F. Sádecký, Guga.

Rozhodoval Kyška, 150 divákov.

Kľúčové: Vydrnák – A. Kiačik, Peter Kudlík, P. Kiačik, Kendera, Koníček, Sabadka, Pavol Kudlík, Patka, M. Vavruš, Gajdošík, striedali L. Vavruš, Vitázek, Chudík. Horná Súča: Poláček – Mrázik, Jurica, Marek Lukšo, M. Sádecký, Bartek, Martin Lukšo, F. Sádecký, A. Častulín, Coník, P. Častulín, striedali Žáček, Guga.

Patrik Kiačik

Mel.-Lieskové – Trenč. Teplá

4:1 (2:1)

Domácich snahu zastavil už v druhej minúte prísne nariadený priamy kop, ktorý hostia využili na strelenie úvodného gólu. Gól Hostí domácich vyburcoval a hostia pod tlakom sa dopúšťali hrubých chýb. Prvej sa dopustil brankár, ktorý po urážke hlavného rozhodcu išiel predčasne pod sprchy. Domáci oslabenie hneď využili v 38. minúte zásluhou Vendžúra. Do prestávky V. Biras z jedenástky upokojil domácich. V druhej časti hry domáci v 67. minúte zvýšili svoj náskok a hostia opäť po psychickom výpadku sa oslabili o jedného hráča. Domáci chlapci vycítili šancu vyhrať na domácom ihrisku a v 80. minúte J. Tuharský prikrášlil skóre zápasu.

Góly: Vendžúr, Biras, Motyka, Tuharský – Masár.

ŽK: Motyka, Mikušať – Beňo. ČK: Motyka – Matejka, Ptáček. Rozhodoval Jančo, 150 divákov.

Mel.-Lieskové: Dubec – Capák, Biras, Sklár, Kotek, Vendžúr, Horňák, Hanták, Motyka, Mikušať, Tuharský. Trenč. Teplá: Matejka – Marušinec, Ptáček, Rýdzi, Michalík, Beňo, Hošták, Masár, Havier, Šubert, Doktor.

DORAST: 1:1.

Stanislav Malec

Trenč. Teplice – Soblahov

1:1 (1:0)

V podpriemernom zápase sa zrodila zaslúžená remíza, keď obe družstvá predviedli iba slabý futbal. Domácim hráčom sa podarilo za prispenia hosťujúcej obrany pár sekúnd pred prestávkou streliť vedúci gól Zelenákom. V druhom polčase sa striedali útoky na obidvoch stranách a domáci brankár niekoľkokrát podržal svoje mužstvo. Avšak päť minút pred koncom sa hostia tešili zo zaslúženého vyrovnávajúceho gólu.

ŽK: Zelenák – Dudík. Rozhodoval Naď, 80 divákov.

Trenč. Teplice: Tvrdoň – Majo, Margetiak, Kopčan, Červený, Orszgh, Janík, Zelenák, Ovšonka, Krivda, Kučo, striedali Šebík, Červený, Rúžička. Soblahov: Krátky - Vojtek, Dvorský, P. Rehák, Jantošovič, Markovský, Dudík, Talian, T. Rehák, Ďuďák, Lazar, striedali Kačena, Mrázik, Jambor.

Rudolf Mrázik

Hrádok – Dolná Poruba 1:1

Čachtice – Selec 2:0 (1:0)

V slušnom a kvalitnom stretnutí nastúpili domáci konečne v kompletnom zložení, čo sa odzrkadlilo i na ich hre. Počas celého stretnutia pôsobili lepším dojmom, mali hernú prevahu a po bojovnom a zodpovednom výkone zaslúžene zvíťazili, čím prerušili deväťzápasovú sériu neporaziteľnosti hráčov Selca.

Góly: D. Imriška, P. Kožuch. Rozhodoval Majcher, 150 divákov.

Veľká Hradná 4:1 (2:1)

V stretnutí veľmi dobrej úrovne bolo vidieť, že sa stretli dva kolektívy z čela tabuľka. Ako prví sa tešili hostia, keď už v 5. minúte otvoril skóre zápasu Farkaš. Z vedenia sa však dlho netešili, lebo v 12. minúte Kapko z pokutového kopu vyrovnal a gólom do šatne v 43. minúte z kopačky Minaroviecha bol uzavretý prvý polčas. V druhom polčase bol úspešný už len jeden strelec – domáci Sedláček, ktorý strelil ďalšie dva góly, čím uzavrel gólový účet stretnutia. Pred 300 divákmi rozhodoval Kováč.

ŽK: Bulko - Farkaš, P. Kováč, J. Ježík, Jurčík.

Trenč. Stankovce: Haško – Panák (Tehlár), Mutňanský, Bulko (Podhorský), Kapko, Bogár, Valach, Raček, Hrbas (Poruban), Minaroviech, Sedláček. Veľká Hradná: Masár – Marcel Petrík (Jurčík), P. Ježík, Farkaš, M. Kováč, Milan Petrík, J.Kováč, P. Kováč, J. Ježík, K. Kováč (Kožej).

(vič)

Horné Srnie – Nová Ves n/V

4:0 (2:0)

Vo veľmi dobrom zápase domáci aj bez potrestaného kapitána podali veľmi dobrý výkon, ktorý podporovali zo zálohy bratia Cíbikovci. Prvý gól vsietil v 23. minúte Jozef Šimko, hra neskôr sa odohrávala väčšinou v strede ihriska. Hostia mali šancu zásluhou Jambora, ale na druhej strane v 26. minúte skóroval Branislav Cíbik a uzatvoril tak skóre prvého polčasu. Do konca polčasu mali ešte šance J. Šimko a Ďurík, no svoje príležitosti nevyužili. V druhom polčase začali hostia tlakom a snažili sa skorigovať skóre, čo sa im však nepodarilo. Naopak domáci dali ďalší gól, jeho autorom bol M. Kebísek. Následne mali hostia šancu, bol v nej opäť Jambor, domáci brankár však veľmi dobre kryl. V 76. minúte Peter Vydrnák pridal štvrtý gól domácich. Do konca zápasu sa na stave už nič nezmenilo. Hostia ako aj rozhodcovská trojica svojím výkonom prispeli k veľmi dobrému zápasu.

Rozhodoval Maráz - Stračiak, Malec, 100 divákov.

Horné Srnie: Riečičiar – M. Vandžala, P. Sekula, M. Sekula, Mešťánek, M. Cíbik, B. Cíbik, Vydrnák, Kebísek, Ďurík, J. Šimko. Nová Ves n/V: Čaňo – Nešťák, Liška, Bajzík, Zajac, Jančo, Suchý, Koritina, Jambor, Kukučka, Blaško.

DORAST: Horné Srnie – Dolná Súča 2:0.