Očkov – Brezová B/Košariská

4:0 (2:0)

Tr. Bohuslavice – Mor. Lieskové

3:2 (2:0)

Domáci z prvého útoku a v prvej min. sa ujali vedenia Drahošom a v 20. min. pridali druhý gól. Na začiatku druhého polčasu zvýšili na 3:0 a zdalo sa, že zápas je rozhodnutý. Ale hostia sa nevzdali a keď domáci nevhodne prestriedali troch hráčov, znížili na rozdiel gólu. Domáci však výsledok udržali. Domácim sa v obrane zranil stopér Kopunec Miloš, čo oslabilo ich obrannú hru.

Góly: Drahoš, Peťovský, Macejka – Kovačovic 2. Rozhodca: Felgr, 100 divákov. Dorast: 0:1(ss)

Hrašné – Lubina kop. 0:0

Kálnica – Považany 3:1 (2:1)

V prvom polčase vyrovnané stretnutie, keď sa úroky striedali na oboch stranách. V druhej časti hry už domáci mali výraznú prevahu, ale vyjadrili ju len jedným gólom a niekoľkými nastrelenými tyčami. Slušné stretnutie s prehľadom viedol rozhodca Pacek.

Góly: Slávik 2, Moravčík – Petráš. Rozhodca: Pacek, 120 divákov. ŽK: Petráš.

Dorast: Kálnica – Častkovce 1:1 (1:0) Góly: Jamrich – Šagát.

Dušan Filip

Kočovce – Bošáca 2:1 (2:1)

Na výbornom teréne začali obidve mužstvá veľmi opatrne. Už v 9. min. hosťujúci Kusenda z hranice šestnástky pekne trafil vinkel domácej brány. Domáce mužstvo zvýšilo aktivitu, čoho bol únik Toráča v 26. min. a po jeho centri vyrovnal Martin Augustín. V 43. min. po rohovom kope Augustína zvýšil na 2:1 Gajdošík. V druhom polčase bola hra veľmi vyrovnaná a domáci svojou bojovnosťou zaslúžene vyhrali. S prehľadom rozhodoval rozhodca Huna. Najlepším hráčom na ihrisku bol Martin Augustín.

Góly: M. Augustín, Gajdošík – Kusenda. Rozhodca: Huna, 80 divákov. Dorast: 0:0Peter Hrušík

St. Turá – Brestovec 5:1 (3:1)

Domáce mužstvo najhorúcejší kandidát na postup v súťaži sa predstavilo doma proti mužstvu, s ktorým v jeseni nešťastne prehralo. Zápas sa začal vlažne, ale v 13. min. dal z rohu pod brvno Juraj Bohuš na 1:0. V 20. min. spálili hostia čistú šancu, ktorú bravúrne zneškodnil domáci brankár Viskup. V 35. min. z ojedinelého útoku vyrovnal Mozolák na 1:1. V 43. min. dal svoj druhý gól Juraj Bohuš na 2:1 a gól do šatne v 44. min. dal parádnou strelou spoza šestnástky Arbecík na 3:1. V druhom polčase v 49. min. po kope z rohu si dal brankár hostí vlastný gól. Za stáleho tlaku v druhom polčase padol gól až v 81. min., ktorý dal Peter Bohuš. V slušnom stretnutí výsledok zodpovedá predvedenej hre oboch mužstiev na ihrisku.

Góly: J. Bohuš 2, P. Bohuš, Arbecík, vlastný – Mozolák. Rozhodca: Babrnák, 200 divákov.

Jaromír Štefánik

Beckov – Myjava/T. Lúka B

1:1 (0:1)

V šlágri kola sa hostia predstavili ako vyspelé mužstvo, čo aj využili už v 2. min., keď center Viselku skončil v sieti. Do polčasu hostia boli lepším tvorcom hry. V druhom polčase sa domáci zmobilizovali a v 54. min. vyrovnal tvrdou strelou Sako. Do konca zápasu mali domáci množstvo dobrých príležitostí, ktoré nevyužili.

Góly: Sako – Viselka. Rozhodca: Naď, 80 divákov.

Dorast: Beckov – Horná Streda 2:2 (0:2) Góly domácich: Pálka, Úradníček.Vladimír Školár

1. Stará Turá 15 9 4 2 34:11 31 (+7)

2. Myjava/T.Lúka B 15 9 3 3 43:24 30 (+9)

3. Tr. Bohuslavice 15 9 2 4 31:22 29 (+5)

4. Beckov 15 7 5 3 29:19 26 (+2)

5. Kočovce 15 7 3 5 33:30 24 ( 0)

6. Kálnica 15 7 1 7 31:25 22 (-2)

7. Považany 15 6 3 6 25:29 21 ( 0)

8. Očkov 15 6 2 7 32:28 20 (-4)