Streda, 6. júl, 2022 | Meniny má Patrik, Patrícia

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Ľuborča – Zamarovce 2:0 (0:0)

Na veľkonočnú nedeľu sa hral futbal len priemernej úrovne. Aj keď domáci mali počas celého zápasu územnú prevahu, už tradične sa im nedarilo v koncovke a preto nervozita na ich kopačkách postupne narastala. Strelecky sa presadili až po prestávke. V 51. min. po prihrávke Mutňanského skóroval do prázdnej brány Matejka. A v 65. min. po faule na Belko v pokutovom území premenil nariadenú jedenástku Mutňanský,

Góly: Matejka, Mutňanský z pok. kopu. Rozhodca: Klimčík, 100 divákov.

Dorast: Ľuborča – Tr. Teplá 1:3 Góly: Jurenka – Martinus, Horváth, Janiš, Ľuborča – Dubodiel 2:1 Góly: Jurenka, Galko – Masaryk. Žiaci: Ľuborča – Tr. Teplice 2:0 Góly: Bobot 2, Zamarovce – Podolie 0:1.

Marek Koníček

Dolná Súča – Mn. Lehota

1:0 (1:0)

Na začiatku zápasu začali lepšie hostia a pohrozili dvoma dobrými šancami. V druhej polovici prvého polčasu prevzali iniciatívu na svoje kopačky domáci futbalisti, výsledkom čoho bol vedúci gól v 43. min. zásluhou Sedláčka. Druhý polčas mali domáci miernu prevahu, ale hostia tiež podali dobrý výkon. V 65. min. zahodili domáci hráči pokutový kop. V zápase priemernej úrovne domáci hráči uspokojili divákov výsledkom, nie však výkonom, na aký boli zvyknutý v predchádzajúcich zápasoch.

Gól: Sedláček. Rozhodca: Repka, 200 divákov.

Dorast: Dolná Súča – Tr. Turná 4:0 Góly: Kramár, Šedivý, Trnavský, Dobo. St. žiaci: Dolná Súča – Nemšová 0:3. Ml. žiaci: Dolná Súča – Zemianske Podhradie 5:0.

Jaroslav Šedivý

V. Bierovce/Opatovce – Tr. Turná

1:2 (0:0)

Derby stretnutie neprevýšili priemer. Domáci v prvom polčase nevyužili podporu vetra a zahodili minimálne tri čisté gólové príležitosti. Úvod druhého polčasu vyšiel hosťom, trestný kop Mikoláška skončil po teči domáceho obrancu v sieti. Potom sa hra vyrovnala, domáci sa snažili útočiť, ale šance neprichádzali. Desať minút pred koncom brankár domácich neudržal strelu Chudého, ktorá mu prekĺzla do siete. V samom závere domáci prestriedali, Peter Marcinát dve minúty pred koncom znížil na 2:1 a v nastavenom čase znova ten istý hráč prehodil brankára ale aj bránku hostí. Takže body nakoniec získali hostia.

Góly: P. Marcinát – R. Mikolášek, Chudý. Rozhodca: Gajdoš, 100 divákov.Peter Oravec

Skalka n/V. – Drietoma 2:0 (2:0)

Diváci videli veľmi dobrý zápas, o ktorý sa zaslúžili obidve mužstvá. Dva góly zo strany domácich v priebehu piatich minút prvej pätnásťminútovky rozhodli o prvom jarnom víťazstve. Bol to ďalej zápas zahodených šancí na oboch stranách. Domáci hráči konečne zabojovali a podali jeden veľmi dobrý kolektívny výkon za čo si zaslúžia pochvalu.

Góly: Švančarek, Mikušinec. Rozhodca: Baláž, 60 divákov.

Žiaci: Skalka n/V. – Kľúčové 0:2

(ah)

TTS Trenčín – Bobot 1:0 (1:0)

Po opatrnom začiatku a dvoch nepremenených šanciach hráčov TTS sa v 30. min. odhodlal k strele zo 40 metrov domáci hráč Šlesár a na veľké prekvapenie lopta od brvna a chrbta brankára skončila v sieti. Ako sa neskôr ukázalo, bol to jediný gól zápasu. V druhom polčasu hra klesla do priemeru a už sa len dohrávalo a čakalo na záver zápasu. Hráči TTS potvrdili tri body z Drietomy.

Gól: J. Šlesár. Rozhodca: Rožník, 100 divákov. ŽK: Jonis, Masár.

St. dorast: TTS Trenčín – Dubnica n/V. 1:1 Góly: Kukučka. Ml. dorast: TTS Trenčín – Dubnica n/V. 3:2 Góly: Sameš 2, Marušinec. St. dorast: TTS Trenčín – Bánovce n/Bebr. 2:2 Góly: Šlesár 2 z pok. kopu. Ml. dorast: TTS Trenčín – Bánovce nad Bebr. 0:1.Ladislav Štefánek

Neporadza – Záblatie 4:0 (2:0)

Domáci hneď od začiatku zatlačili hostí na svoju polovicu. V 17. min. rozbehol gólostroj Jakal lišiackou strelou z 13 metrov. Druhý gól pridal v 40. min. po zaváhaní brankára hostí hlavou Puna. V druhom polčase zažiaril striedajúci hráč domácich Žáčik, ktorý s prehľadom ostrieľaného strelca vsietil ďalšie dva pekné góly. Hostia potom otvorili hru, vypracovali si aj šance, ale výborný brankár domácich Ševčík bol dnes neprekonateľný.

Góly: Žáčik 2, Jakal, Puna. Rozhodca: Bolfa, 50 divákov.

Žiaci: Neporadza – Bobot 3:1