Pondelok, 10. máj, 2021 | Meniny má ViktóriaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. TRIEDA SEVER

Chocholná-Velčice – Dolné Srnie

10:0 (7:0)

Domáci od začiatku pritlačili súpera ako sa patrí a súkali jeden gól za druhým. Hostia pôsobili veľmi odovzdaným dojmom. Rozhodoval Vitko, pred 70 divákmi. Góly: Tuharský Ján 3, Krajčovič Tomáš 2, Lobík Martin 2, Šotník B., Fabián P., Dano Pribiš.

Čk: 0 – 1 (40. minúta). Žiaci: Chocholná – Dolné Srnie 2:2 (1:1) za domácich Tomáš Papp 2.

Vladislav Chlapík

Lúka – Tr. Teplá “B“ 3:5 (1:2)

V dobrom futbalovom zápase boli výraznejší hostia. Ich silnou stránkou boli najmä rýchle protiútoky, ktoré dokázali efektívne premieňať. Góly: Jaroslav Otrubný, Ľ. Otrubný 2 – Prno, Martinus. Žk: 2 – 2. Diváci: 50. Rozhodoval Markech.Augustín Stipanitz

Nová Bošáca – Omšenie

- zápas sa neodohral pre neúčasť hostí.

Brunovce – Horňany 1:7 (1:5)

Domáci nastúpili len ôsmi. Túto početnú prevahu hostia dokázali využiť už do prvého polčasu, keď strelili päť gólov. Po zmene strán síce pridali ešte dva góly no zápas sa nedohral, pretože v 60. minúte po zranení dvoch domácich hráčov rozhodca Špaček predčasne ukončil zápas. Góly za hostí: Michal Šmehyl 5, Graňačka a Peter Kyselica.

Diváci: 30. Rozhodoval Špaček.

(l)

Zem. Podhradie – Motešice

4:1 (2:0)

Hra mala jednoznačný priebeh už od úvodného hvizdu rozhodcu Krajčoviča. Domáci hráči boli aktívnejší. Svojho súpera prevyšovali najmä peknou kombinačnou hrou. Góly za domácich strelili postupne Pospíšil, Tinka, Samotný a Rastislav Zámečník. Diváci: 50. Rozhodoval Krajčovič.Ľuboš Kusenda

Svinná – Opatová n/V 9:0 (9:0)

Domáci boli jednoznačne lepší, súpera doslova rozstrieľali už do polčasu, keď im nasúkali neuveriteľných deväť gólov. Hostia do druhého polčasu nenastúpili, z dôvodu zranenia piatich hráčov vo svojich radách. Góly: Mliečko 5, Myšák 3, Jakubík. Pred 100 divákmi rozhodoval Farkaš.

Rudolf Jakubík

Stará Lehota – Potvorice 2:0 (0:0)

Od začiatku domáci jasne prevyšovali hostí. Nedokázali však využiť gólové šance. Po zmene strán, hosťujúca obrana nevydržala ustavičný tlak a inkasovala dva góly. Góly: Martin Briška, Peter Kobelár. Pred 70 divákmi rozhodoval Bušo.