Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Ľuborča – Mn. Lehota

4:0 (3:0)

Domáci narazili na súpera z Mníchovej Lehoty, proti ktorému sa im tradične darí. Veď doteraz ešte nikdy s nimi nestratili ani bod. Hoci hra bola po väčšinu zápasu vyrovnaná, domáci hlavne v prvom polčase premenili svoje šance a bolo rozhodnuté. Po prestávke sa ujalo hlavne niekoľko dobrých príležitostí hostí, ktoré však zneškodnil domáci brankár.

Góly: Koníček 2, Mihálik, Mutňanský z pok. kopu. Rozhodca: Farkaš, 100 divákov.

Žiaci: Ľuborča – Záblatie 0:2. Dorast: Brezová B – Ľuborča 0:1 Gól: Siekel.Marek Koníček

Dolná Súča – Bobot 0:3 (0:1)

Zápas sa začal minútou ticha za dlhoročného funkcionára vynikajúceho fanúšika, ktorý nevynechal žiadny zápas, či doma alebo na súperových ihriskách Jožka Michálika st. Vo vyrovnanom prvom polčase sa ujali vedenia v 19 min hostia, ktorí pred koncom polčasu nastrelili aj žrďku domácej bránky. V druhom polčase bol zápas prerušený v 68 min. pre búrku. V 77 min. pridali hostia z pokutového kopu druhý gól. V 90 min. zápasu zvýšili hostia na konečných 0:3. Domácim chýbali štyria hráči základnej zostavy.

Góly: Kačer, Kňaze z pok. kopu, Šinský. Rozhodca: Kutiš, 50 divákov

Dorast: Dolná Súča – Melčice Lieskové 2:2. Ml. žiaci: Dolná Súča – Nemšová 2:2. St. žiaci: Dolná Súča – Horné Srnie 4:0.Jaroslav Šedivý

V. Bierovce/Opatovce –

TTS Trenčín 3:1 (0:0)

Hosťujúce mužstvo svojou technickou hrou trápilo domácich, ktorí nedokázali svoje rýchle protiútoky využiť. Druhý polčas bol jednoznačne v réžii domácich, ktorí dokázali svoje príležitosti premeniť. Stretnutie bolo prerušené pre búrku, ale potom domáci znova tretím gólom poistili svoje vedenie. Hostia korigovali v závere. Stretnutie prebehlo v slušnej atmosfére.

Góly: P. Bulko, Vachánek, Breznický – Chochlík. Rozhodca: Stračiak, 50 divákov.

Žiaci: V. Bierovce/Opatovce – Tr. Teplá 1:1 (0:0) Gól domácich: Svatík.Peter Oravec

Ivanovce – Skalka n/V.

3:0 (1:0)

Od strelenia prvého gólu futbal v Ivanovciach plakal. Hostia s mladým mužstvom neboli súperom, ktorý by ohrozil slabú hru Ivanoviec.

Góly: Lukáčik, J. Šimlovič, P. Ondrejička. Rozhodca: Ondrušek, 40 divákov.

Žiaci: Ivanovce – Chocholná 0:4Vladimír Fabián st.

Záblatie – Tr. Turná

1:1 (0:1)

V prvom polčase boli hostia lepší. Brankár domácich chytil tri čisté šance. V druhom polčase bol zápas pre búrku prerušený a po tejto prestávke začali dominovať domáci. Zahadzovali šance aj z piatich metrov. Tri minúty pred koncom vyrovnal Múdry na 1:1. V nastavenom čase si Brlej položil aj brankára, hostia sa zmierovali s prehrou, ale jeho ležérna strela sa dokotúľala vedľa brány. Spravodlivá remíza.

Góly: R. Múdry – Hasanovič. Rozhodca: Klimčík, 70 divákov.

Dorast: Záblatie – Soblahov 0:2. Žiaci: Ľuborča – Záblatie 0:2 Góly: Gašparovič, Bero.Ján Šťastný

Neporadza – Drietoma

2:1 (0:1)

Domáci začali veľkým tlakom a do 25 min. nepremenili štyri čisté šance. Aby bola i smola dokonalá, v 30 min. trafil center hostí ruku domáceho obrancu a nariadený pokutový kop premenil Šugera. V druhom polčase domáci veľmi chceli, ale nervozita im zväzovala nohy. Hostia sa zamerali na nebezpečné protiútoky, ale gól už nestrelili. V 85 min. odklial bránku hostí hlavičkou Puna a v nastavenom čase pridal víťazný gól Dlábik, keď prestrelil brankára hostí.

Góly: Puna, Dlábik – Šugera z pok. kopu. Rozhodca: Bulejko, 60 divákov.

Žiaci: Neporadza – Veľká Hradná 7:0Roman Dlábik

1. Dolná Súča 18 15 0 3 53:19 45 (+18)

2. Ľuborča 19 11 4 4 50:22 37 (+7)

3. Tr. Turná 19 11 2 6 34:32 35 (+8)

4. Bobot 19 10 1 8 26:28 31 (+1)

5. Drietoma 19 9 1 9 32:29 28 (-2)

6. Ivanovce 18 9 1 8 31:34 28 (+1)

7. V.Bierovce/Op. 18 8 3 7 30:28 27 ( 0)