Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Nová Ves n/V – Mel.-Lieskové

2:0 (1:0)

V priemernom zápase sa útočne presadili iba domáci hráči, najskôr v 27. minúte dal gól Blaško po samostatnom úniku a v 70. minúte Koritina prudkou strelou pod brvno uzavrel skóre stretnutia.

ŽK: Zelenák – Capák, Sklár. Rozhodoval Kotian, 150 divákov.

Nová Ves n/V: Čaňo – Nešťák, Ševčík, Tomčík, Zelenák, Jančo, Marček, Koritina, Drobný, Masár, Blaško, striedali Bajzík, Jambor, Kukučka. Mel.-Lieskové: Mizerák – Capák, Sklár, Kotek, Fabián, Biras, Kozárec, Mikušať, Ondrejička, Motyka, Vendžúr, striedal Hanták.Pavol Pristaš

Horné Srnie – Trenč. Teplice

1:1 (0:0)

Vo veľmi slabom zápase oboch strán sa prítomní diváci pozerali len na zahadzovanie šancí zo strany domácich hráčov. Hostia sa k vážnejšej šanci v tomto stretnutí ani nedostali a domáci mohli zvíťaziť rozdielom 4 – 5 gólov. Keď sa zdalo, že zápas sa skončí bezgólovou remízou, hostia zahrali v šestnástke rukou, ale nevýrazný Peter Vydrnák pokutový kop ľahkomyseľne zahodil. V 80. minúte otvoril skóre stretnutia Jozef Šimko, keď jeho slabá strela predsa len skončila v sieti. Domáci, ako i počas celej jarnej časti na svojom ihrisku, zrejme už spokojní s výsledkom, nechali hostí v 88. minúte vyrovnať, keď po hrubej chybe domácej obrany na konečných 1:1 upravil Matúš. Domáci teda opäť nedokázali na svojej pôde zvíťaziť a najmä ich snaha, ktorú na ihrisku predviedli bola veľmi slabá. Pred 50 divákmi rozhodoval Naď.

ŽK: Horný (Trenč. Teplice).

DORAST: 8:0 (3:0). Góly: Papiernik 2, Šimko 2, Košút, Lukajka, Štefula, Vavruš. ŽIACI: Dolná Súča – Horné Srnie 4:0 (1:0).

Peter Štefánek

Selec – Soblahov

1:1 (1:1)

V predpoludňajšom zápase sa domáci ujali vedenia už v 3. minúte, keď po Masarykovej prihrávke hlavou pohodlne skóroval Dušák. V ďalšom priebehu prvého polčasu sa hra odohrávala väčšinou medzi šestnástkami. V 33. minúte využili hostia nedorozumenie domáceho brankára a obrany a Talian vyrovnal, ako sa neskôr ukázalo na konečných, 1:1. V druhom polčase Selčania pridali, zatlačili hostí, vytvorili si gólové šance, ale gól sa im nepodarilo streliť aj vďaka dobre chytajúcemu hosťujúcemu brankárovi, ktorý úplne ovládol vlastnú šestnástku. Pred 60 divákmi rozhodoval Zemko.

ŽK: Letko, Horňák – Markovský, Ďudík.

Selec: Pavol Šišovský ml. – Hlavatý, Hrbas, Ján Letko (Beták), Horňák, Pavol Šišovský st. (Puček), Ondriška, Dušák, Sulo, Masaryk, Komorovský (Chromý). Soblahov: Krátky – Vojtek, Dudík, Rehák, Kyselica, Markovský, Halgoš, Talian, Lazar, Jantošovič, Ďuďák.Ľuboš Masár

V. Hradná – Kľúčové

6:1 (2:1)

Dvadsať minút úvodného zápasu bol vyrovnaný súboj. Hostia častou streľbou sa snažili ohrozovať domácu bránu a jedenkrát domáci brankár vytlačil strelu na žrď. Potom prevzali jednoznačne domáci hru pod svoju kontrolu a šance si vytvárali ako na bežiacom páse. Pri dôslednejšom zakončení mohol byť výsledok oveľa vyšší.

Góly: Peter Kováč 4, Čačko, J. Ježík – Vavruš. ŽK: Marcel Petrík – Rosina, Chudý, Vavruš. ČK: Chudý (po druhej žltej), A. Kiačik. Pred 110 divákmi rozhodoval Huna.

Veľ. Hradná: Masár – Marcel Petrík, Peter Ježík, Slezák, Sýkora, Milan Petrík, Martin Kováč, Čačko, Peter Kováč, Juraj Kováč, Kožej, striedali Jozef Ježík, M. Hilčík. Kľúčové: Ronec – Chudý, Kudlík, P. Kiačik, A. Kiačik, Rosina, Košút, Koníček, Sabadka, Vavruš, Blaško.František Kováč

Hôrka – Čachtice 3:3

Trenč. Stankovce – Hrádok

3:0 (nedohrané)

Hostia nastúpili na zápas iba s desiatimi hráčmi a po odstúpení niektorých hráčov z dôvodu zranenia ukončil hlavný rozhodca Gašpar v 32. minúte stretnutie pre nedostatočný počet hráčov hostí na ihrisku. Stretnutie sledovalo 100 divákov.

Góly: Daško 2, Kapko.(vič)

Dubodiel – Trenč. Teplá

4:3 (1:2)

Zápas priemernej úrovne začali lepšie domáci, ale niekoľko gólových príležitostí zostalo nevyužitých. Potom prevzali iniciatívu hostia, ale boli to domáci, ktorí sa v 32. minúte ujali vedenia zásluhou Knolla. Hostia pokračovali aj naďalej vo svojej nátlakovej hre a ich výsledkom boli dva góly v 37. a 39. minúte strelecky disponovaného Haviera. Druhý polčas začali lepšie domáci a v 54. Malecom a 73. minúte Ježíkom otočili skóre vo svoj prospech. Vzápätí z priameho kopu vyrovnal Beňo. Domáci sa však nevzdávali a gólom striedajúceho Hostačného strhli víťazstvo na svoju stranu. Pred 100 divákmi rozhodoval Maráz. DORAST: 3:5 (0:3).

Stanislav Doktor

Horná Súča – Dolná Poruba

5:0 (2:0)

V slušnom a bojovnom stretnutí domáci vložili do hry srdce a po pekných akciách poslali svojho súpera domov so zaslúženou päťgólovou nádielkou.

Góly: Michal Mikušinec 2, A. Častulín, Bariš, V. Jurica (11 m). Rozhodoval Felgr, 110 divákov.

ŽIACI: H. Súča – Podolie 1:1.