Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

FUTBAL / MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Hôrka n/V – Horná Súča 3:1 (1:1)

Vo vyrovnanom zápase rozhodli domáci o svojom víťazstve až v záverečných minútach, keď sa dokázali dvakrát strelecky presadiť.

Rozhodoval Naď, 100 divákov.

(rn)

Soblahov – Dolná Poruba 0:2 (0:1)

V nervóznom zápase domáci prehrávali gólom z poslednej minúty prvého polčasu. V druhom polčase množstvo šancí domáci nepremenili a hostia z ojedinelého útoku v 81. minúte pridali druhý gól. Pred 150 divákmi rozhodoval Klimčík.

Pavol Juriga

Hrádok – Horné Srnie 1:2 (1:0)

V druhej minúte zahrávali domáci rohový kop a V. Pavlovič hlavou otvoril skóre zápasu. V ďalšom priebehu sa hral vyrovnaný futbal i keď hostia hnaní vetrom mali miestami viac z hry a dvakrát po rohových kopoch hlavičkovali z tesnej blízkosti vedľa. V druhom polčase rozhodca prehliadol ruku, ktorá mohla znamenať zvýšenie vedenia domácich, až prišla 23. minúta a po chybe domáceho obrancu Ďurík vyrovnal. Domáci s podporou vetra však nehrali to, čo sa od nich očakávalo, čo využili hostia a v nadstavenom čase opäť Ďurík strelil víťazný gól hostí.

Góly: V. Pavlovič – Ďurík 2. ŽK: Šimko, Sekula. Rozhodoval Vereš, 100 divákov.

Vlastimil Otrubný

Čachtice – Trenč. Stankovce

0:1 (0:0)

Vo vyrovnanom zápase s minimom šancí sa ujali hostia v 70. minúte sporným gólom vedenia a od tohto momentu sa hralo dosť nervózne. Domácim sa však do konca stretnutia už vyrovnať nepodarilo. Rozhodoval Zemko, 100 divákov.

Marián Gregorovič

Trenč. Teplice – Nová Ves n/V

1:9 (0:4)

Súper prevýšil domácich hráčov vo všetkých činnostiach a zaslúžene vysoko zvíťazil.

Rozhodoval Huna, 50 divákov.

DORAST: Trenč. Teplice – Dolná Súča 0:0.

Rudolf Mrázik

Mel.-Lieskové – Veľká Hradná

0:1 (0:1)

Vo vyrovnanom zápase s množstvom šancí sa nakoniec tešili z víťazstva šťastnejší hosťujúci hráči. Gól: Peter Kováč. ŽK: Horňák – Peter Ježík, Peter Kováč. Rozhodoval Opatovský, 100 divákov.

(jo)

Kľúčové – Dubodiel 4:1 (2:1)

Ešte pred začiatkom stretnutia si prítomní uctili minútou ticha dlhoročného funkcionára Mariána Vavruša. Úvod zápasu domáci opäť nezvládli a hostia sa od jeho začiatku ujali vedenia gólom Petra Hostačného. Až tento gól domácich opäť prebudil a ešte do polčasu zvrátili výsledok. Najskôr M. Vavruš premenil pokutový kop a potom Rosina z tridsiatich metrov prekonal hosťujúceho brankára. Ako už býva zvykom, domácim opäť nevyšiel nástup do druhého polčasu, ale tentoraz sa ubránili a neinkasovali. Potom už prišli aj chvíle domáceho mužstva, keď po akcii na jeden dotyk sa presadil z hranice šestnástky Koníček. Domáci zatlačili súpera a z tohto tlaku vyťažili ešte jeden gól, keď skóroval Košút. Domáci nepremenili viacero čistých šancí, keď nedokázali streliť gól ani do prázdnej brány. Hostia mali tiež viacero šancí, ale nepodarilo sa im skórovať ani zo samostatných nájazdov.

ŽK: Kudlík – V. Malec, Červený. ČK: Červený po druhej ŽK. Rozhodoval Barinka, 100 divákov.

Kľúčové: Š. Vydrnák – Kiačik, M. Vavruš, Sabadka, Rosina, L. Vavruš, Košút, Koníček, Kudlík, Gajdošík, Blaško, striedali T. Vydrnák, P. Vavruš. Dubodiel: Mikula – Červený, Kováč, Knoll, V. Malec, D. Malec, B. Malec, Ježík, Doktor, R. Hostačný, P. Hostačný, striedali Hromník, Stopka.

Patrik Kiačik

Trenč. Teplá – Selec 2:1 (0:0)

Úvod stretnutia bol opatrný a celý prvý polčas bol vzácne vyrovnaný. V 17. minúte Šubert nastrelil brvno, v 29. minúte hostia Šišovským a následne Dušákom dvakrát trafili konštrukciu domácej bránky. V 33. minúte sa krásnym zákrokom vyznamenal hosťujúci brankár po Šubertovej šanci. V druhom dejstve obidve mužstvá pokračovali v nátlakovej hre a v 63. minúte po chybe domácej obrany sa hostia ujali vedenie zásluhou Petra Šišovského. Vzápätí Šubert nastrelil žrď. Od tohto momentu vsadili domáci všetko na útočnú hru, čo sa vyplatilo v 83. minúte Haviarovým vyrovnávajúcim gólom a v nadstavenom čase Šubert krásnou hlavičkou strhol zaslúžené víťazstvo teplanov na svoju stranu.

ŽK: Hlavatý. ČK: Dušák (obaja Selec). S prehľadom rozhodoval Ondrušek, 150 divákov.

DORAST: Trenč. Teplá – Omšenie 3:3. Góly za domácich: T. Martinus, Doktor, Janiš.

ŽIACI: Trenč. Teplá – Bobot 2:2. ML. ŽIACI: Očkov – Trenč. Teplá 17:0.