Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Ivanovce – Bobot 2:3 (1:2)
Ivanovčanom sa hra v prechodnom domovskom stánku v Chocholnej nedarila. Začali síce dobre a už v 6. min strelou otvoril skóre Ondrejička. Po úvodných dvadsiatich minútach, v ktorých dominovali domáci sa hra vyrovnala. Toto využili hostia a v priebehu troch minút otočili stav stretnutia. V druhom polčase v 59. min po rohu hlavou vyrovnal opäť Ondrejička. Domáci zatlačili hostí do ich šestnástky, ale ich prevaha sa nepremenila do gólu. Ten dali v 70. min hostia, keď rozhodca vymyslel trestný kop pred šestnástkou a hosťujúci hráč peknou strelou rozhodol o víťazstve hostí. V 80. min mohol dosiahnuť hetrik domáci Ondrejička, ale hosťujúci hráč strelu vyrazenú brankárom smerujúcu do brány zrazil rukou, rozhodcova píšťalka ostala nemá. Nakoniec v 90. min bol vylúčený hosťujúci Masár za udretie protihráča.
Rozhodca: Rožník, 100 divákov
Vladimír Fabián

Drietoma – Ľuborča 3:1 (2:0)
Stretnutie sa začalo vo svižnom tempe hosťujúceho mužstva, ale ich snaha končila na výborne chytajúcom brankárovi Tunegovi. V 10. min sa mohli domáci ujať vedenia, ale loptu kotúľajúcu sa okolo bránkovej čiary už Bariš nezasiahol. V 18. min sa už domáci hráči dočkali, keď ideálnu prihrávku Sula zakončil po sóle Sokolovič. Hostia sa snažili vyrovnať, ale v 40. min zvýšil na 2:0 krásnym volejom Margetín. V 80. min sa hostia predsa dočkali gólu, keď zlý odkop obrancu skončil na kopačke Hantáka a ten skóroval na 2:1. Posledné minúty sa odohrávali nervózne na oboch stranách, za čo prišli i vylúčenia u oboch mužstiev. Bodku za stretnutím dal v posledných sekundách Sokolovič a spečatil víťazstvo domácich na 3:1.
Góly: Sokolovič 2, Margetín – Hanták. Rozhodca Opatovský, 60 divákov. ŽK: 1:0. ČK: 1:1
Dorast: Drietoma – Nová Dubnica 2:0 Góly: Lacko, Marek Polek.
Marián Šugra

V. Bierovce/Opatovce – Chocholná-Velčice 4:1 (2:1)
Výsledok derby stretnutia je pre nováčika súťaže krutý. Hostia boli domácim minimálne vyrovnaným súperom, v niektorých fázach stretnutia domácich dokonca predčili, ale zomreli na krásu. Začiatok stretnutia im vyšiel a v 13. min Lóbik strelou z 20 metrov prekonal brankára domácich. Domáci sa snažili, ale viazla kombinácia. Našťastie vychádzali rýchle protiútoky. Pri jednom v 19. min Vachánek prestrelil protihráčov aj brankára, v 33. min začal svoje streleckú sériu Marcinát a po rýchlom protiútoku zvýšil na 2:1. Začiatok druhého polčasu bol pre divákov utrpením, hostia desať minút nepustili domáce mužstvo na svoju polovičku. V 57. min vyšiel rýchly brejk a Peter Marcinát zvýšil na 3:1. Domáci prestriedali a v 67. min Roman Marcinát vyšachoval obranu hostí a po jeho prihrávke Marcinát Peter dovŕšil hetrik a zvýšil na 4:1. Hostia sa v závere stretnutia snažili, ale v tomto stretnutí im nebolo súdené streliť viac ako jeden gól. Stretnutie prebehlo v slušnej a športovej atmosfére.
Góly: P. Marcinát 3, Vachánek – Lóbik. Rozhodca Kutiš, 120 divákov.
Peter Oravec

Svinná – Záblatie 1:1 (1:0)
Od začiatku sa hral vyrovnaný futbal. V 30. min sa domáci ujali vedenia gólom Liečka. Mali navrh, ale ich nepremenili. V druhom polčase sa hra vyrovnala, boli šance na oboch stranách. Hosťom sa podarilo tri minúty pred koncom vyrovnať šťastným gólom.
Góly: Mliečko – Bosý. Rozhodca Šidla, 100 divákov
Rudolf Jakubík

Zamarovce – Skalka n/V. 2:2 (1:1)
Derby zápas začal v miernom tempe, v 8. min tečoval tečovanú loptu do siete Kopunec. V 15. min pod dlhom pase Kopunca z voleja trafil Bitto. Potom sa hra prelievala od šestnástky k šestnástke, ale gól už nepadol. V druhom polčase bola hra ešte horšia ako v prvom, v 67. min hlavou po chybe hosťujúceho brankára posunul domácich do vedenia Valachovič. Potom obe mužstvá nepremenili po jednom samostatnom nájazde. V 90. min vyrovnal Sádecký.
Góly: Bitto, Valachovič – Kopunec vl., Sádecký. Rozhodca Mrázik, 100 divákov.
Dorast: Zamarovce – Selec 3:4
Milan Skovajsa

TTS Trenčín – Tr. Turná 0:0

Mn. Lehota – Neporadza 3:3 (1:2)
V druhom kole sa stretli dve mužstvá, ktoré v prvom kole prehrali na domáci ihriskách rozdielom gólu a tak sa čakal vyrovnaný súper. Prvý polčas hostia vyhrávali 1:2, ale po zásluhe, keď vedeli využiť dve strely na domácu bránu, z čoho boli dva góly. Domáci sa už v 5. min ujali vedenia gólom Krajču, po góle hru hostia vyrovnali a v 14. min vyrovnali na 1:1. Hostia ani za tohto stavu sa nevzdávali a v 40. min sa ujali vedenia strelou z trestného kopu. Do druhého polčasu prišlo v domácom mužstve k prestriedaniu a v hre to bolo i poznať, keď domáci viac útočili. Pri ojedinelom útoku hostí v 57. min dali hostia tretí gól. Ani za stavu 1:3 sa domáci nevzdávali, v 65. min sa im podarilo znížiť na 2:3. Domácim sa aj podarilo vyrovnať v 72. min gólom R. Balaja.
Góly domácich: Krajčo 2, Balaj R.Rozhodca Malec, 100 divákov.
Dorast: 2:1 (1:1) Góly: Laco, Klogner – Pristach.

5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 613

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

33m

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

44m
Plošné testovanie na Covid-19.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Trenčíne.