FUTBAL / MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Mel.-Lieskové – Dolná Súča 0:3 (0:1)
Hosťom stačil nováčikovský elán, zabezpečená obrana a tri strely na bránu. Dolnosúčania ukázali domácim ako sa premieňajú strelecké príležitosti a po disciplinovanej hre si odniesli z Melčíc-Lieskového tri body.
Rozhodoval Ondrušek, 150 divákov.
Mel. Lieskové: Dubec – Fabián, Sklár, Kotek, Motyka, T. Hanták, Šikuda, Mikušať, Vendžúr, Horňák, Vido, striedali Ľ. Hanták, Luprich. Dolná Súča: M. Hlávek – R. Hlávek, Kišš, Blaško, Kramár, Slezák, Sedláček, Žúži, Krajčo, Holíček, Panák, striedali Cintula, Psota, Kotrbčík.
DORAST 2:2 (1:1). Góly za domácich: Ďuriš, Kadlečík.
Stanislav Malec

Dolná Poruba – Veľká Hradná 3:1 (1:1)
Domáci nastúpili do zápasu príliš opatrne a to využili hostia v 20. minúte, kedy sa presadil K. Kováč. To domácich prebralo a už o dve minúty vyrovnal Martinák. V druhom polčase zvýšili domáci na 2:1 Doričkom a keď rozhodca vylúčil domáceho hráča po druhej žltej karte, dolnoporubania sa ešte viac zomkli a vybojovali si pokutový kop, ktorý bezpečne premenil opäť Patrik Dorička.
Góly: Dorička 2 (1 z 11 m), Martinák - K. Kováč.
ŽK: Kikta, Bielik, Horniak – Hilčík, Petrík. ČK: Horniak (po druhej žltej). Rozhodoval Vereš, 120 divákov.
D. Poruba: M. Korček – P. Suchý, I. Suchý, M. Uhlárik, Kikta, Dorička, Kollár, Martinák, Galko, Horniak, Kaukal, striedali Bielik, R. Suchý. V. Hardná: I. Ježík – M. Kováč, P. Ježík, Slezák, Hilčík, Petrík, Behúl, J. Kováč, P. Kováč, M. Hilčík, K. Kováč.
Milan Suchý

Soblahov – Selec 4:1 (2:1)
Na trochu klzkom teréne sa hral slušný futbal, ktorý sa musel divákom páčiť. Domáci si vytvorili viacero dobrých príležitostí a zaslúžene zvíťazili.
Góly: Talian 2, R. Kyselica, P. Rehák – vlastný (Talian). Rozhodoval Zemko, 200 divákov.
Miroslav Izrael

Horné Srnie – Hôrka n/V 1:0 (1:0)
Obe mužstvá sa predstavili podstatne lepšie ako v minulom ročníku a na hru upozornili predovšetkým obe obrany. Domáci celok využil čiastočnú prevahu gólom P. Šimka a v druhom polčase výsledok udržal.
Gól: P. Šimko. ŽK: Galbavý, Doboš, Koritina. Rozhodoval Farkaš, 100 divákov.
H. Srnie: Riečičiar – Nanák, M. Sekula, P. Šimko, Húserka, M. Šimko, Chlebana, Vydrnák, Kebísek, J. Vandžala, J. Šimko, striedal Kubíček, Ďurík. Hôrka n/V: Turovský – Mikuška, Uhlík, Škoda, Sokol, Némethy, Luža, Koritina, Pavlovič, Doboš, Galbavý, striedali Hrabovský, Sevald.
Ivan Horný

Kľúčové – Dubodiel 3:0 (1:0)
Domáci po minulotýždňovom „výbuchu“ predviedli doma zodpovedný výkon. Prvý polčas dobíjali súperovu bránku, ale mohli to byť hostia, ktorí by sa ujali vedenia. Tí však svoju šancu nevyužili a pred odchodom do kabín vsietil Michal Vavruš. V druhom polčase domáci vychádzali zo zabezpečenej obrany a nepúšťali súpera do vážnejších šancí. Druhý gól pridal opäť Michal Vavruš po akcii Pšenčíka. Na 3:0 uzavrel krásnou strelou Vydrnák.
Patrik Kiačik

Stará Turá – Horná Súča 0:1 (0:0)
Domácim hráčom sa v novej súťaži pod novým trénerom zápas pred domácim obecenstvom nevydaril. V prvom polčase sa hral svižný futbal, iba za miernej prevahy domácich. Hostia však podnikali veľmi nebezpečné protiútoky. Keďže vyložená šanca na gól nebola, skončil sa polčas 0:0. V druhom polčase domáci pritlačili hostí pred ich šestnástku a vytvorili si 3 – 4 gólové šance. Avšak v 77. minúte vyrobila domáca obrana hrubú chybu, po ktorej hráč hostí strelil pohodlne jediný gól. Tým využili z minima maximum. Šťastie sa domácim v tomto zápase úplne odvrátilo.
Gól: Bariš. Rozhodoval Stračiak, 200 divákov.
Jaroslav Štefánik

Čachtice – Trenč. Teplá 0:2 (0:1)
Góly: Haviar, M. Beňo.

Trenč. Teplice – Nová Ves n/V 1:5 (0:1)
Domáci hráči sa nepoučili z prvého jesenného kola a len vďaka nepremeneniu viacerých tutoviek hosťujúceho družstva skončil zápas výsledkom 1:5, treba však pripomenúť, že domáci znižovali prekrásnym volejom Jána Červeného.
Trenč. Teplice: Škrovánek – Igaz, Margetiak, Piešťanský, J. Červený, D. Červený, Fiala, Podpera, Majo, Krivda, Kováčik.