Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Zamarovce – Bobot 0:0
Hra bola v prvom polčase vyrovnaná bez výrazných šancí. Druhý polčas začali domáci výraznejšie, avšak znova bez výrazných šancí. V 70. min nepotrestal chybu hosťujúceho brankára hráč Bitto, keď netrafil prázdnu bránku. V 80. min domáci brankár zneškodnil umiestnenú strelu hostí a tak sa stretnutie skončilo spravodlivou remízou.
Rozhodca: Majerik, divákov 100.
Dorast: 1:1. Žiaci: Zamarovce – Kľúčové 9:1
Minárik

Svinná – Tr. Turná 3:0 (1:0)
Vo Svinnej sa hral kvalitný zápas, k čomu prispeli aj hostia, avšak domáci boli jednoznačne lepší, lebo si dokázali vypracovať gólové šance a tri z nich aj premenili. Už v 3. min hosťom zlýhal ofsajd systém, čo využil Kožej a vnikol do šestnástky a krížnou strelou otvoril skóre zápasu. Hra bola stále dosť vyrovnaná, ale v 53. min Myšák z tridsať metrov krásne preloboval brankára. Znova v 75. min Myšák využil nedorozumenie pri zahrávaní ofsajd systému , vnikol do šestnástky a krížnou strelou zvýšil na 3:0. Domáci potom v pohode dohrávali zápas, hoci mali ešte dve dobré šance Kožej a Belák, no nevyužili.
Góly: Myšák 2, Kožej. Rozhodca: Baláž, divákov 150.
Rudolf Jakubík

V. Bierovce/Opatovce – Skalka n/V. 2:1 (2:1)
Domáci v prvom polčase hrali s podporou silného vetra, ale strašné množstvo šancí skončilo mimo brány. Domáci sa dostali do vedenie z pokutového kopu, ktorý premenil Matiš. Hostia, ktorí pôsobili oveľa lepším dojmom ako minulú sezónu si vytvorili prevahu a v 28. min vyrovnali z pokutového kopu. Tlak domácich celý polčas trval a z množstva šancí premenil dobrú prihrávku Novotka. Druhý polčas hostia s podporou vetra domácich trápili, ale domáci brankár dve vyložené príležitosti chytil. Naopak domáci všetky šance, ktoré v druhom polčase mali zahodili.
Góly: Matiš z pok. Kopu, Novotka – Švancarech M. Rozhodca: Rožník, divákov 100.
Peter Oravec

Ivanovce – TTS Trenčín 1:4 (1:0)
V kríze hrajúci domáci mali v prvom polčase hernú prevahu, ktorú zúžitkovali však iba do jedného gólu. Po zmene strán po vetre hrajúci hostia dokonale využili túto výhodu a zaslúžene zvíťazili. Prehra o tri góly je však pre domácich veľmi krutá. Ďakujeme funkcionárom Chocholnej Velčíc za poskytnutie domácej plochy v dvoch domácich zápasoch, nakoľko po veternej smršti pred mesiacom boli kabíny hráčov v Ivanovciach veľmi poškodené.
Gól domácich: Ondrejička. Rozhodca: Kyška, divákov 100.
Žiaci: Kálnica – Ivanovce 0:0
Vlado Fabián

Drietoma – Záblatie 1:0 (0:0)
Domáci tréner má hlavu v smútku, lebo zo zostavy mu vypadlo päť hráčov. Mužstvo doplnil aj dorastencami. Prvý polčas sa hral v réžii domáceho mužstva, nakoľko hostia vystrelili na domácu bránku tri strely. V druhom polčase sa hra zmenila, nakoľko hostia ožili, ale gólový úspech im to neprinieslo, hoci mali v posledných minútach dve gólové šance. Už rozhodca Valápka pozeral na čas, keď kapitán Sulo zabral aspoň v poslednej minúte a ideálne našiel Sokoloviča a ten bombou pod žrď vybojoval domácim tri body.
Gól: Sokolovič. Rozhodca: Valápka, divákov 150. ČK: 1-0.
Dorast: Drietoma – Tr. Stankovce 5:4 Góly domácich: Polek M. 3, Lacko M., Filáček. Žiaci: Drietoma – AS Trenčín B 1:10 Gól domácich: Blažej.
Marián Šugra

Mn. Lehota – Chocholná Velčice 1:0 (1:0)
Domáci hráči mali v prvom polčase väčšinou prevahu. Proti nováčikovi za pomerne mierneho vetra okrem dvoch minút prevahy hostí sa hra vyrovnala. Domáci sa v 6. min ujali vedenia gólom Goljera hlavou, keď dostal pekný center od svojho spoluhráča. Okrem gólu domáci nevyužili niekoľko tutoviek a pritom trafili aj žrď. Za stavu 1:0 nováčik tiež pohrozil. Druhý polčas hra upadla do priemeru, keď domáci nepremenili gólovú šancu, strela Ivana Goljera išla do brány, ale hráč hostí ju vyhlavičkoval z bránkovej čiary. Do konca zápasu sa už nič nezmenilo napriek tomu, že domáci hrali oslabení o päť hráčov základnej zostavy, dvaja pre červené karty, dvaja pre pracovné povinnosti a jeden hráč neprišiel.
Gól: I. Goljer. Rozhodca: Poláček, divákov 60.
Žiaci: Mn. Lehota – V. Bierovce/Opatovce 6:2 (4:2) Góly: M. Ďuriš 4, T. Alakša, Marcinát – J. Lukáč 2.