Domaniža - Chynorany 4:1 (3:0)
Góly: 34. a 38. Svoboda, 10. J. Kardoš, 32. P. Kardoš - 83. Ondrejkovič.

Častkovce - HFK Prievidza B 1:0 (0:0)
Gól: 58. Madera z 11 m
Vedúce mužstvo súťaže v Častkovciach nesklamalo a predviedlo kvalitný futbal. V prvom polčase sa hralo od šestnástky po šestnástku a oba kolektívy boli opatrne, aby neinkasovali gól. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil a domáci veľa šancí zahodili. Stav sa zmenil až v 58. min, keď v šestnástke bol faulovaný v gólovej šanci Ščepko a nariadený pokutový kop premenil Madera. Do konca zápasu sa hostia snažili skorigovať stav, ale domáce mužstvo si najtesnejšie vedenie už takticky ustrážilo. Pred 200 divákmi rozhodoval Čulák. ŽK: Vrábel, Valo, M. Madro - M. Kováč, Čertík a Líška.
Častkovce: Kováč - Vlado, Kubica, Palkech, Vrábel, Gažo, Ondrejička (77. Slávik), Valo (90. D. Madro), M. Madro, Madera (89. Kuník), Ščepko.Ján Augustín

Horná Streda - Dubnica B 0:6 (0:3)
Góly: 38. a 49. Mazouch, 18. Sviečka, 45. Majerník (vlastný), 83. Orságh, 87. Manik
Domáci Spartak v tomto zápase nemal žiadnu šancu voči svojmu súperovi posilnenému o niektorých hráčov A-mužstva. O jednoznačnom priebehu stretnutia svedčí aj to, že domáci si za celý zápas dokázali vypracovať iba dve šance, ani tie však nepremenili. Naopak, domáci brankár Mráz musel viackrát „hasiť“ a likvidovať nebezpečné situácie pred svojou bránou. Pred 250 divákmi rozhodoval Kováč.
Horná Streda: J. Mráz - Rom. Majerník, Rad. Majerník, Kusovský, Šupka, Trebatický, Miklovič, M. Mráz (46. Bielik), Magula, Zervan, Luštík (63. Martišík).
Dubnica B: Kopčan - Pleva, Sviečka, Škultéty, Orságh, Držík, Zápotoka, Gábor (75. Batla), Ondráš (46. Decký), Mazouch, Bortel (58. Maník).Roman Markech

Vrbové – Tovarníky 5:1 (1:0)
Góly: 31., 49. a 69. Kubiš, 66. Andrísek, 80. Koyš – 85. A. Balážik.
Vrbové začalo zápas šancou už v 2. minúte, no Kubiš nedal. Podarilo sa mu to až v 31. minúte hlavou po Andrísekovom centri, keď predtým prenikol cez celú obranu hostí. Na 2:0 zvýšil opäť Kubiš po vybehnutí brankára Vaňa. Tretí úspech domácich zariadil po Koyšovom centri Andrísek a na rozdiel štyroch gólov zvyšoval do tretice Kubiš po nezištnej Gažíkovej prihrávke. Piaty gól zaznamenal Koyš strelou zo šestnástich metrov. O čestný úspech hostí sa postaral Balážik v 85. minúte z ofsajdovej akcie.
TOVARNÍKY: Vaňo – Fák, Rybanský, Hrošo, Bystriansky, Hájovský, M. Balážik (Caránek), Vaňovič (A. Balážik), Meluš, Grác (Fráter), Gál.

Hrnčiarovce – Šimonovany 2:1 (0:1)
Góly: 75. Nekanovič, 86. Kitta – 36. Gašparovič (z 11 m)
Prvý polčas bol obojstranne vyrovnaný so šancami na oboch stranách. V 36. minúte po Vidovom skrate, keď sotil protihráča, nasledoval pokutový kop, ktorý Gašparovič bezpečne premenil. Domáci po góle znervózneli čo mohli využiť hostia, no priamy kop Gašparoviča skončil na žrdi. Po zmene strán domáci zatlačili hostí, ktorí však mali dve dobré šance na gól, Chrenko a Szabo ich nevyužili. Vyrovnať sa podarilo Nekanovičovi zo skrumáže pred bránou. O troch bodoch pre domácich rozhodol v 86. minúte Kitta strelou pod brvno zo štrnástich metrov. HRNČIAROVCE: Danišovič – Adámek, Cíferský, Vido, Minčič (Vnuk), Habiňák, Sedlák, Mišovič, Kitta, Ježík (Duchoň), Nekanovič (Sedlický).
ŠIMONOVANY: Hurtiš – Stručka, Trčo, Vavro, Vlčko (Škorec), Mošať (Legéň), Chrenko, Makva, Gašparovič, Žiak, Szabo.

N. Pravno – Partizánske 1:0 (0:0)
Gól: 85. Slezák.
Zápas bol vyrovnaný. Domáci hráči mali v prvom dejstve niekoľko šancí, no zostali nevyužité. V druhom polčase sa priebeh hry nezmenil, no hralo sa nervóznejšie. Gólové príležitosti sa striedali na oboch stranách. Brankár domáceho tímu dokázal zneškodniť niekoľko vyložených šancí hostí. Päť minút pred koncom zápasu snaha domácich vyvrcholila, keď Slezák vsietil víťazný gól. Pred 200 divákmi rozhodoval Očkovský.
NITR. PRAVNO: Kreth – Bílik, Čičmanec, Gajdáč, Bielik, Klajber, Jamrich, Valko, Šlosár, Slezák, Galuščák, str: Pročka, Liss, Domaník.
PARTIZÁNSKE: Holička – Stupavič, Macega, Chrenko, Kundala, Křapka, Pavelka, Norocký, Kaplán, Šimonovič, Křen, str: Popluhár, Kompas, Jakubík, Zvarič.

Ostatné výsledky: V. Kostoľany – Moravany 1:1 (0:0) - zápas bol prerušený v 83. minúte po inzultácii hráča domácich. Chtelnica – Senica B (hostia nepricestovali)

Predohrávka 15. kola (streda 1. 9. 2004):
Hrnčiarovce – Tovarníky 2:0, Moravany – Senica B 11:0, V. Kostoľany – Vrbové 0:1, Chtelnica – Domaniža 2:0, Horná Streda - Častkovce 0:4, Dubnica B - Nitrianske Pravno 1:4, Partizánske - Prievidza B 2:2, Šimonovany - Chynorany 1:1

1. Hrnčiarovce 7 5 1 1 15:6 16
2. Častkovce 7 5 0 2 15:9 15
3. Vrbové 7 4 1 2 27:4 13
4. Prievidza B 7 4 1 2 16:7 13
5. Partizánske 7 4 1 2 10:5 13
6. Chynorany 7 4 1 2 11:11 13
7. Domaniža 7 3 2 2 18:13 11
8. Dubnica B 7 3 2 2 12:8 11