Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA JUH

Lubina – Kočovce 3:1 (1:1)
Hostia začali po vetre útočne. Už v 10. min využili chybu domácej obrany a gólom Brišku sa ujali vedenia. Peknú prihrávku Jarábka využil Hargaš v 45. min na vyrovnanie. Hostia od 35. min hrali desiati za urážku rozhodcu. Po prestávke začali lepšie domáci. V 70. min Huťko pridal druhý gól. V 85. min. domáci brankár zabránil vyrovnaniu. V 90. min za ruku obracu hostí Gulan z pokutového kopu uzavrel skóre. Hostia predviedli bojovný výkon a boli domácim vyrovnaným súperom. Domáci sa nepresnou streľbou pripravili o výraznejšie víťazstvo.
Góly: Hargaš, Huťko, Gulan – Briška. Rozhodca: Tobiaš, divákov 150. ŽK: 3:3. ČK: 0:1.
Dorast: Dolná Súča – Lubina 4:4 (2:0) Góly hostí: Drgonec 2, Paul, Stacho.
(ej)

Považany – Beckov 0:0
Hodový zápas mal dobrú úroveň, viac sa bojovalo ako kombinovalo. Šance na obidvoch stranách vyrovnané. Veľmi slušný zápas bez žltých kariet. Rozhodca: Bušo, divákov 200.
Žiaci: Považany – Krajné 0:15. Starí páni: Považany – Potvorice 3:4.
Ján Miklovič

Mor. Lieskové – Brezová B/Košariská 2:0 (1:0)
V prvom polčase boli hostia aktívnejší. Nevyužili dve až tri šance a z ojedinelého protiútoku sa domáci ujali vedenia. V druhom polčase domáci prebrali réžiu hry do svojich rúk, čo bolo výsledkom aj druhého gólu. Po tomto góle mali domáci ešte viacero vyložených šancí, ktoré sa im už nepodarilo premeniť. Zápas sa niesol v slušnom tempe a bol korektný z obodvoch strán.
Góly: Praslička Ľ. 2. Rozhodca: Galko, divákov 100.
Dorast: Mor. Lieskové – Nové Ves 1:13.
Peter Straka

Myjava/T. Lúka B – Očkov 2:3 (0:1)
Góly: Štefánek, Šimonyi – Valo, Gono, Rusnák. Rozhodca: Maráz, divákov 120.
Milan Majtán

Bošáca – Kálnica 0:3 (0:1)
Zápas týchto dvoch mužstiev bol v minulosti ozdobou súťaže, keď mal vždy výbornú úroveň a prilákal i veľké množstvo divákov. Ale tentoraz to bolo opačne, keď domáci nastúpili bez piatich hráčov základnej zostavy, pričom to bolo na ich slabom výkone aj poznať, keď mali iba jedinú šancu na skórovanie. Hostia tiež výkonom neoslnili, ale dali tri góly a tie rozhodli o ich víťazstve.
Góly: Hladký, Slávik, Pavlech. Rozhodca: Horňák, divákov 130.
Dorast: 3:2 (1:2) Góly: Janeček, Adámek, Toráč – Jendrušák, Sahaj.
Vladimír Kozáček

Tr. Bohuslavice – Brestovec 2:3 (1:0)
Zaslúžené víťazstvo hostí, ktorí z minima vyťažili maximum. V prvom polčase domáci zahodili niekoľko gólových šancí, čo sa im v druhom polčase vypomstilo a po hrubých chybách domácej obrany hostia najprv vyrovnali a a záverom i dosiahli víťazný gól. Domáci naďalej pokračovali v nepresvedčivých výkonoch v domácom prostredí a keď k tomu prirátame nevhodné striedanie v domácom mužstve, zrodila sa ďalšia prehra mužstva v domácom prostredí.
Góly: L. Zámečník, Macejka – Polák 3. Rozhodca: Zemko, divákov 60. ŽK: 1:5.
Dorast: Tr. Bohuslavice – Horná Streda 2:1 Góly domácich: Zatovic, Hanták. Žiaci: Mor. Lieskové – Tr. Bohuslavice 0:6 Góly: Šulek 2, Bárta 2, Žácky, vlastný.
(ss)

Hrádok – Lubina kop. 5:0 (0:0)
V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal, keď ani jedno z mužstiev si nevytvorilo vyloženú gólovú šancu. V piatej minúte mohol skŕovať Bajzík, avšak jeho strela skončila na žrdi bránky hostí. Domácim, ktorí mali viac z hry chýbala presnejšia koncovka. V 45. min po zakopnutí lopty po odpískaní a následnej urážke hlavného rozhodcu uvidel červenú kartu hráč hostí Ikaš. V 55. min sa presadil Bajzík, ktorý križnou strelou otvoril skóre zápasu. O minútu neskôr opäť Bajzík zvýšil na 2:0. V 67. min sa dostal k lopte Pavlovič a strelou spoza šestnástky k pravej žrdi zvýšil na 3:0. Štyri minúty pred koncom sa presadil Drobný, ktorý zvýšil na 4:0. V nadstavenom čase po faule na Sevalda zahrávali domáci pokutový kop. Bajzíkovu strelu však brankár hostí vyrazil, ale na dorážku Drobného bol prikrátky a tak domáci zaslúžene zvíťazili 5:0.
Góly: Bajzík 2, Drobný 2, Pavlovič. Rozhodca: Naď, divákov 80.
Žiaci: Hrádok – Vaďovce 1:2
Vlastimil Otrubný

1. Hrádok 8 5 1 2 16:7 16 (+1)
2. Považany 8 4 4 0 13:8 16 (+4)
3. Brestovec 8 5 0 3 21:13 15 (+3)
4. Tr. Bohuslavice 8 5 0 3 17:10 15 ( 0)
5. Očkov 8 4 3 1 20:13 15 (+6)
6. Kálnica 8 3 4 1 13:7 13 (+1)
7. Myjava-T.Lúka“B“ 8 4 1 3 18:12 13 (-2)

3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?