FUTBAL / MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Stará Turá – Čachtice 1:0 (1:0)
Domáci boli v tomto zápase favoritom a chceli vrátiť hosťom nešťastnú prehru z jesene. V prvom polčase sa hra pohybovala väčšinou v strede ihriska s ojedinelými streleckými pokusmi na oboch stranách. V 20. minúte mali hostia výhodu pokutového kopu za ruku v šestnástke, ale domáci brankár jedenástku bravúrne zlikvidoval. V 38. minúte hostia faulovali domáceho útočníka v pokutovom území a Tóth jedenástku bezpečne premenil – 1:0. V druhom polčase hostia začali aktívnejšie a nastrelili brvno domácej brány. V ďalších minútach hra pokračovala v podobnom scenári ako v prvom polčase a keď v 75. minúte domáci nepremenili čistú šancu, boli nakoniec s výsledkom spokojní.
Góly: Tóth. Rozhodoval Zemko, 220 divákov.
Jaromír Štefánik

Selec – Mel.-Lieskové 2:2 (1:1)
Jarnú časť súťaže začali lepšie domáci, keď už v 4. minúte sa ujali vedenia gólom Sula. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 40. minúte, keď loptu vyrazenú domácim brankárom po priamom kope dorazil do siete Vendžúr. Ten istý hráč v 54. minúte poslal hostí do vedenia. Na spravodlivých 2:2 vyrovnal v 74. minúte Vavruš. Domáci sa snažili ešte otočiť skóre na svoju stranu, ale v priemernom stretnutí hostia zaslúženú remízu ubránili.
ŽK: Hlavatý, Horňák - Šikuda, Uhlárik. Rozhodoval Tobiaš, 100 divákov.
Selec: J. Puna – Hrbas, Vavruš, Hlavatý, Horňák, Fabian, Puček (M. Panák), Chromý, Sulo (Ondriška), Dušák, Ľ. Puna.
Mel.-Lieskové: Dubec – Capák, Sklár, Luprich, Vandžala (Zemek), T. Hanták (Kotek), Šikuda, Mikušať, Uhlárik, Horňák, Vendžúr (Ľ. Hanták).
Ľuboš Masár

Hôrka – Dolná Poruba 1:1

Dubodiel – Soblahov 0:0
V zápase priemernej úrovne môžu byť s výsledkom spokojnejší domáci, keď hostia v druhom polčase nepremenili pokutový kop a v záverečných minútach nastrelili žrď domácej brány.
Rozhodoval Klimčík, 100 divákov.
DORAST: Dubodiel - AS Trenčín „B“ 2:3 (1:2).
Stanislav Doktor

Horná Súča – Horné Srnie 1:1 (1:1)
Cementári majú dobrý cement – tak by sa dala charakterizovať obrana hostí, ktorá stála na pevných nohách a mala dobré pojivo. Všetci akcie domácich vyriešila a čo prešlo, pochytal spoľahlivý brankár hostí Riečičiar. Domáci po zaváhaní v 4.minúte prehrávali 0:1, keď J. Šimko efektne preloboval domáceho brankára. Domácim sa podarilo vyrovnať A. Častulínom na 1:1 v 41. minúte, a ako sa ukázalo neskôr, bol to posledný gól zápasu. Druhý polčas začali domáci svižne, dostávali sa i do šancí, ktoré trestuhodne pozahadzovali. Hostia sa dostávali k ojedinelým brejkom a mohli si dokonca odviezť i tri body. Na to, že sa hralo prvé kolo, bol to slušný zápas so spravodlivou remízou na konci. Za krásneho slnečného počasia pred slušnou návštevou 300 divákov rozhodoval Pavlovič.
Góly: A. Častulín – J. Šimko. ŽK: Ďuriš. ČK: Mrázik.
H. Súča: Pekárek – Mrázik, Žáček, Lukšo, Janči, Panák, V. Jurica, Bartek, J. Dohnan, A. Častulín, Kučerák, striedali P. Dohnan, F. Guga, Machara.
H. Srnie: Riečičiar – Ďuriš, Kresánek, P. Šimko, B. Cíbik, M. Cíbik, Chlebana, Vydrnák, Kebísek, M. Šimko, J. Šimko.
DORAST: Horná Súča – Brezová p/B 1:2 (1:2). Gól: Horváth.
Ladislav Štefánek

Trenč. Teplá – Kľúčové 1:0 (0:0)
Úvod stretnutia patril domácim, ktorí Baginom nastrelili spojnicu bránky. Od tohto momentu prevzali iniciatívu hostia a vyše 30 minút mali územnú prevahu, ale bez gólového zakončenia. Naopak domáci sa v 45. minúte mohli ujať vedenia zásluhou Martinusa, ale ten svoju tutovku nepremenil. V druhom polčase sa hra vyrovnala, pribúdali šance, ale zaskveli sa obidvaja brankári. V 50. minúte sa to predsa len podarilo domácemu Martinovi Martinusovi a teplania viedli 1:0. V 80. minúte T. Vydrnák mal tutovku na vyrovnanie, ale zaskvel sa gólman Matejka a tak sa zápas nakoniec skončil víťazstvom pre teplanov.
ŽK: Sabadka. Rozhodoval V. Mrázik, 150 divákov.
Trenč. Teplá: Matejka – Hošták (Košík), Lacko, Rýdzi, Marušinec, Beňo, Blaho, Michalík (Haviar), M. Martinus, L. Šubert, Bagin (T. Martinus).
Kľúčové: Ronec – P. Vavruš, P. Kiačik, Pe. Kudlík (Vydrnák), Kendera, Sabadka, Papiernik, M. Kiačik, Zboran, A. Kiačik (M. Vavruš), Pa. Kudlík.
DORAST: Trenč. Teplá – LO Trenčín 1:1. Gól za domácich: Richtárech.
Ivan Dobiáš

Veľká Hradná – Trenč. Teplice 6:4 (4:2)
V zápase bohatom na góly sa zo zaslúženého víťazstva nakoniec tešili domáci hráči, v zápase sa strelecky presadila bratská trojica Kováčovcov. Hostia dohrávali stretnutie od 70. minúty iba s desiatimi hráčmi, nakoľko sa im zranil brankár.
Góly: P. Kováč 2, Hilčík, Behúl, K. Kováč, J. Kováč za domácich
ŽK: K. Kováč, J. Kováč – Škrovánek. Rozhodoval Bušo, 100 divákov.
(kov)

Dolná Súča – Nová Ves n/V 1:2 (1:1)
Súboj medzi druhým a tretím mužstvom tabuľky sa hral futbal priemernej úrovne. Domáci nastúpili oproti jesennej časti oslabení o siedmich hráčov základnej zostavy, a tak do zostavy museli povolať štyroch dorastencov. Vedenia sa ujali domáci v 21. minúte, keď presný Slezákov center pekne trafil hlavou Kramár. V 23. minúte pohrozili hostia, ale Zelenákovu dobrú strelu zneškodnil bravúrne domáci brankár Šedivý. V 38. minúte sa ale tento hráč nemýlil a jeho tečovaná strela skončila v domácej bránke. V druhom polčase začali lepšie hostia, a v 63. minúte sa ujali vedenia, keď po štandardnej situácii dal gól hlavou Mikušík. Domáci hráči sa snažili, ale vyrovnať sa im už nepodarilo, keď navyše od 81. minúty hrali oslabení o vylúčeného Slezáka.
Góly: Kramár – Zelenák, Mikušík.

DORAST: D. Súča – Ľuborča 0:2. ST. ŽIACI: Dolná Súča - Trenč. Stankovce 2:3.Jaroslav Šedivý

1. Nová Ves n/V 16 10 3 3 47:19 33 (+9)
2. Hôrka n/V 16 10 3 3 37:17 33 (+6)
3. Dolná Súča 16 8 5 3 29:17 29 (+2)
4. Horná Súča 16 8 4 4 43:20 28 (+1)
5. Trenč. Teplá 16 8 3 5 22:21 27 (+3)
6. Horné Srnie 16 7 4 5 31:29 25 (+4)
7. Dolná Poruba 16 7 3 6 29:26 24 (+3)
8. Stará Turá 16 7 2 7 30:23 23 (-1)