Dorast: Lubina – Tr. Turná 0:1 (0:0)

Lubina kop. – Mor. Lieskové 0:0

Brestovec – Považany 4:0

Kálnica – Kočovce 2:3 (1:2)
Domáci v jarnej časti pokračujú v nepresvedčivých výkonoch čo neospravedlňuje ani nekompletná zostava mužstva. V bojovnom stretnutí hostia sa výdatnej pomoci šťastia si za svoju bojovnosť v stretnutí víťazstvo zaslúžili.
Góly: Vojtech, Moravčík – Augustín, Sevald J., Doboš. Rozhodoval: Opatovský, 100 divákov, ŽK: 3:3, ŽK: 0:2.
Dorast: 3:0 Góly: A. Važan 2, Jendrušák.
Dušan Filip

Očkov – Beckov 4:1 (3:0)

Hrádok – Myjava/T. Lúka B.
3:0 (0:0)
V prvom polčase diváci veľa pekného futbalu nevideli. Domácim sa hra nedarila a naopak hostia sa predstavili ako technické mužstvo. V 30. min boli domáci blízko ku gólu, keď po hlavičke Pánika a následnej žrdi zachraňoval brankár hostí na bránkovej čiare. V 50. min zahrával domáci Drobný priamy kop. Po nacvičenom signále Bajzík k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre zápasu. V 57. min Ševčík z priameho kopu zvýšil nechytateľne na 2:0. V 65. min zahrával Sevald priamy kop, lopta po teči skončila na žrdi, k lopte sa dostal Pánik a zvýšil na 3:0. Hostia pohrozili v 72. min, keď po priamom kope sa vyznamenal domáci brankár Krajčík. V bojovnom zápase sa po zlepšenom výkone v druhom polčase z víťazstva tešili domáci.
Góly: Bajzík, Ševčík, Pánik. Rozhodoval: Petrík, 120 divákov, ŽK: 1:2
Vlastimil Otrubný

Tr. Bohuslavice – Bošáca 2:1 (1:0)
V derby zápase domáci nastúpili bez šiestich hráčov štandardnej zostavy proti snaživému kolektívu hostí. Aj keď hostia v prvom polčase dostali domácich pod tlak, boli to naopak domáci, ktorí rozumnou hrou eliminovali hostí a vytvorili si štyri čisté gólové šance, ktoré zahodili a premenili iba jednu. V druhom polčase sa hra vyrovnala, vynikali najmä obrany, hra sa odvíjala väčšinou v strede ihriska. Domáci záverom strhli víťazstvo na svoju stranu hlavne zásluhou Zámečníka Ľ. Autora oboch gólov. V derby zápase sa hralo v pokojnej a slušnej atmosfére, korektnou hrou hráčov oboch mužstiev.
Góly: Zámečník Ľ. 2 – Kostelan. Rozhodoval: Felgr, 300 divákov, ŽK: 0:2, ČK: 0:1.
Dorast: 2:1 Góly: Hanták, Marák – Janeček. Žiaci: Bošáca – Tr. Bohuslavice 0:2 Góly: Poštrk, Čepec.