Utorok, 20. apríl, 2021 | Meniny má MarcelKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. TRIEDA STRED

Dolné Srnie – Lúka 1:2 (1:0)
Do druhého polčasu hostia nastupovali s jednogólovým mankom. Gólom Martinka sa hosťom podarilo vyrovnať a gól Kusovského rozhodol o tom, že si zaslúžene vezú tri body za víťazstvo. Góly: Martinek Peter, Kusovský Pavol. Pred 50 divákmi rozhodoval Sokol.
Ľuboš Otrubný

Zem. Podhradie – Potvorice 6:2 (1:1)
Hostia sa už v 15. minúte prekvapujúco ujali vedenia. O zvrat v stretnutí sa postaral domáci hráč Brezovák, ktorý najskôr do polčasu vyrovnal a po zmene strán sa ďalšími troma gólmi postaral o zaslúžený zvrat v stretnutí. Do hosťujúcej siete sa ešte trafili Ženzlák a Samotný. Hosťom sa podarilo v závere gólom skorigovať na 2:6. 100 divákov videlo veľmi dobrý výkon domáceho mužstva, a najmä svojho hráča Brezováka, ktorému vyšiel strelecký deň a súperovi nasúkal štyri góly. Hralo sa bez kariet, rozhodoval Sloboda.
Ľuboš Kusenda

Pobedim – Bzince p/Javorinou 4:0 (3:0)
Domáci začali od prvej minúty hrať futbal, ktorí ešte domáci fanúšikovia nevideli, hrali s prehľadom a s veľkým nasadením. Už v 10.minúte Tomáš Žitňanský z priameho kopu otvoril skóre. O osem minút neskôr pridal druhý gól Zervan, keď po strele Jána Mitošinku tečoval loptu, ktorá smerovala priamo do siete. Domáci držali súpera pod drvivým tlakom čo vyústilo do tretieho gólu Vakoša, ktorý usmernil centrovanú loptu z priameho kopu. V druhom polčase zo svojho nasadenia domáci nepoľavili a v 55. minúte už bolo 4:0, keď z priameho kopu Zervan prestrelil brankára. Súper bol pod neustálym tlakom a prehral zaslúžene. Stretnutie sledovala pekná návšteva 250 divákov, rozhodoval Poláček. Týmto posledným domácim kolom by som chcel poďakovať všetkým hráčom z Pobedima za veľmi kvalitný výkon a fanúšikom za ich dôveru a povzbudzovanie.
Tomáš Žitňanský

Stará Lehota a Nová Bošáca mali v tomto kole voľno.

1. Bzince p/J 13 10 1 2 37:13 31 (+13)
2. Lúka 13 9 1 3 33:17 28 (+10)
3. Stará Lehota 13 8 2 3 29:18 26 (+8)
4. Pobedim 13 7 2 4 32:20 23 (+2)
5. Zem. Podhradie 13 6 3 4 29:21 21 ( 0)
6. Dolné Srnie 13 2 3 8 13:31 9 (-12)
7. Nová Bošáca 13 2 2 9 16:36 8 (-13)
8. Potvorice 13 1 0 12 13:46 3 (-15)
Brunovce vylúčili zosúťaže.

1. Korporátne dlhopisy s fixným ročným výnosom od 7 do 8 %
  2. Prečo McDonald's podniká kroky k udržateľným riešeniam?
  3. Ako môžete z vašej domácnosti spraviť zelenú domácnosť?
  4. Nech trénujete kdekoľvek, nikdy nešportujete sami
  5. Volkswagen Touareg: Prvá liga za slušné peniaze
  6. Flexibilita, nedielna súčasť činnosti logistického providera
  7. Veľká jarná súťaž o cestu do Ománu
  8. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  9. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  10. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  1. Prečo McDonald's podniká kroky k udržateľným riešeniam?
  2. Ako môžete z vašej domácnosti spraviť zelenú domácnosť?

Na Slovensko prídu mrazy.

Výstraha platí pre viaceré okresy kraja.

3 h

Pri akcii policajti zadržali pervitín, celkové množstvo zodpovedá stovkám bežných jednorazových dávok drogy.