Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

FUTBAL / V. liga Sever

Trenč. Jastrabie – Kanianka 2:4 (2:2)
V zápase, v ktorom už prakticky o nič nešlo, začali obe mužstvá vo svižnom tempe. Domácim sa podarilo dostať do vedenia 2:0, no po zbytočných chybách, hostia ešte do polčasu vyrovnali a v druhom polčase zvýšenou snahou dotiahli zápas do víťazného konca. Za predvedenú hru patrí obidvom mužstvám vďaka.
Góly: A. Piláthy, Mišák – D. Nemec 2, Barborica, Pipíška.
ŽK: Cintula – Barborica. Rozhodovala Dohňanská, 200 divákov.
Július Glasa

Brezová p/B – Rybany 4:1 (2:1)
Obraz zápasu vyznel jednoznačne v prospech domácich, hostia pôsobili až príliš odovzdaným dojmom. Domáci futbalisti mohli napokon vyhrať aj s vyšším rozdielom, zahodili však ešte niekoľko dobrých streleckých príležitostí.
Góly: Sadloň, Pavlík, Škoda, Nemec – Šimuni. Pred 200 divákmi rozhodoval Oselský.
Eduard Hegeduš

Sverepec - Lehota p/Vt.
- nehralo sa, súper neprišiel
Domáci čakali na súpera márne, po čakacej dobe nastúpili na ihrisko a rozhodca zápas ukončil.
(mb)

H. Poruba - V. Uherce 5:2 (2:0)
Góly: 12., 61. a 64. Prostinák, 22. Kozík (11 m), 63. Kvasnica – 57. Král, 78. Kováč (11 m).
V prvom polčase mali domáci miernu prevahu, ktorú korunoval vedúcim gólom Prostinák a o desať minút Kozík z penalty zvyšoval na 2:0. V druhom polčase začali Porubania ležérne, čo potrestal Král. Inkasovaný gól domácich povzbudil a v rozpätí štyroch minút nastrieľali prekvapenému súperovi tri góly, pričom Prostinák dosiahol hattrick. Za stavu 5:1 hráči Vápča ubrali plyn a súper korigoval výsledok z penalty.
H. Poruba: D. Staňo (P. Puček), Hofierka, Buchta, J. Staňo (R. Puček), Krajči, Kvasnica, Kozík, Jozefovič, Prostinák, Solík, A. Staňo (Meliš).
V. Uherce: Kršiak, Gašparovič (Uhlár), Gubka, Jančich, Svrček, Šebesta, Zelenák, Bartoš, Král, Kováč, Birka.
(sta)

Prečín - Tr. Stankovce 0:0
Posledný duel divákov ničím nenadchol. Lepši začali domáci, ale Almásyho hlavičku v 5. min bravúrne zneškodnil Haško. Potom sa hralo väčšinou medzi šestnástkami bez väčšieho vzruchu. Druhý polčas mal podobný priebeh, ani jedno z mužstiev si nedokázalo vytvoriť vyloženú príležitosť, a tak sa zápas skončil bezgólovým výsledkom.
Prečín: Múčka, Poliček, Mojžišík, Raček, Buday, Almasy, Kopáč, Birošík (Bazala), Blaško, Michel, Oravec.
Tr. Stankovce: Haško, Pavol Bulko, Brandís, Peter Bulko, Kapko, Koprivňanský, Sedláček, raček, breznický, Minaroviech, Duďák.
(dub)

Krásno – Podolie 1:0 (0:0)
Gól: 52. Biroš
V prvom dejstve sa ani jedno z mužstiev nedokázalo prepracovať k vážnejšej gólovej príležitosti. Napriek tomu obe mužstvá predvádzali na ihrisku pohľadný futbal. Jediný gól zápasu padol v 52. minúte, keď z polovice ihriska unikol kapitán domácich Hýroš a z 8 m prekonal inak skvelo chytajúceho Vojtecha. Domáci si zaslúžene vybojovali 3 body. R Baranovič, 60. Krásno: Obert - Švec, Žiak, S. Záhradný, Hýroš, Šesták, P. Záhradný, Chrenko, L. Domček, Lubuška, Dragula, Guliš, Adamus, A. Domček. PODOLIE: Vojtech - R. Hrušovský, Ščepko, Kališ, M. Hrušovský, Havrland, Červeňanský, Krajčík, Rehák, Lednický, Augustín, Radošinský

Bošany – Zem. Kostoľany 4:2 (4:2)
Góly: 22. a 40. Páprnec, 35. Hodál, 37. Železník – 14. Pružinec, 16. Oršula.
Od úvodu hrali Bošany v slušnom tempe. Prvá vážnejšia príležitosť na skórovanie sa im naskytla v 9. minúte, keď po prihrávke Železníka trafil hosťujúceho brankára Papranec. V 11. minúte mal výbornú príležitosť Moravčík, no v páde nedokázal nasmerovať loptu správnym smerom. Hostia sa prebrali v 14. minúte, keď Pružinec poslal hostí do vedenia. Domáci sa ešte nestihli spamätať z prvého gólu, keď im pridal ďalšie starosti v podobe druhého presného zásahu Oršula. Domácich to však nezlomilo a už v 22. minúte znížil po Hodálovej prihrávke Papranec. V 35. minúte unikol hosťujúcej obrane Hodál a po Kontúrovom centri vyrovnal. V 37. minúte kopali domáci pokutový kop a Železník sa nemýlil. Dokonalí obrat stretnutia dovŕšil v 40. minúte z priameho kopu Papranec. V druhom dejstve sa Bošany dostali do vážnejšej príležitosti v 70. minúte, no Pružinec mieril iba do Tvrdíka. Bodku za stretnutím mohli dať domáci v 90. minúte, Moravčíka však opäť zastavil Tvrdík. R Németh, 170.
Bošany: Tvrdík (83. Švec), Belica, Taraba, Kapusta, Vrábel, Kuna (43. Mišeje), Železník, Hodál, Papranec, Kontúr, Moravčík. Z. KOSTOĽANY: Kusý - Duda, J. Oršula, Mokrý, Záhon, A. Oršula, Rolinec (83. Baláž), Palkeje, Bajgar (58. Granát), Mokoš, Pružinec

Malé Lednice – Pov. Teplá 2:3 - predohrali

1. Tr. Stankovce 30 19 8 3 62:17 65 (+20)
2. Kanianka 30 20 5 5 95:26 65 (+20)
3. Bošany 30 18 3 9 71:42 57 (+12)
4. Horná Poruba 30 15 5 10 72:54 50 (+5)
5. Podolie 30 15 3 12 49:45 48 (+3)
6. Brezová p/B 30 14 4 12 50:50 46 (+1)
7. Malé Lednice 30 14 4 12 44:54 46 (+1)
8. Zem. Kostoľany 30 10 11 9 59:59 41 (-4)
9. Rybany 30 11 7 12 47:46 40 (-5)
10. Prečín 30 11 6 13 43:53 39 (-6)
11. Tr. Jastrabie 30 11 5 14 57:66 38 (-7)
12. Pov. Teplá 30 11 3 16 46:55 36 (-9)
13. Sverepec 30 10 6 14 46:63 36 (-9)
14. Rybany 30 11 7 12 47:46 34 (-5)
15. Lehota p/Vt. 30 5 8 17 33:54 23 (-22)
16. Krásno 30 3 0 27 24:106 9 (-36)
Rybanom odrátali 6bodov.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 616

Odberné miesta v okrese Trenčín má najviac ľudí navštíviť cez víkend.

Čaká nás ďalšie kolo testovania.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

V Trenčíne chcú počas víkendu otvoriť 36 odberných miest

Mesto Trenčín chce počas víkendu testovať antigénovými testami v 36 odberných miestach. Informovala o tom hovorkyňa Trenčína Erika Ságová.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.