Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Pozvánka na futbal

MUŽI

POHÁR ZsFZ - 1. kolo - 7. 9. o 16.30 h H. Poruba - Tr. Stankovce (Kvaššay, Faltejsek, Zigo, Hromník).
III. LIGA - 5. kolo - 1. 9. o 17.00 h Vrbové - Topoľčany (Hádek, Gábor, Škadra, Lukács), Komárno - Myjava (Poruban, Sluk, Lieskovský, Didek), J. Bohunice - Led. Rovne (Kasznár, R. Farkaš, Kalčík, Brokeš), Prievidza - Nemšová (Černek, Otrubčák, Koníček, Ligocký), Púchov B - N. Zámky (Formel, Mizerák, F. Farkaš, Hromník, v Dohňanoch), N. Mesto - Bánovce (Barczi, Paulovič, Marinčák, P. Gádoši), 7. 9. o 17.00 h Štúrovo - Vráble (Divéky, Laco, Kastelovič, Gendiar), 15. 9. o 16.00 h D. Vestenice - Eldus Močenok (Kravárik, Panák, Peťovský, Benovič).
6. kolo - 3. 9. o 16.00 h N. Zámky - Štúrovo (Marinčák, Hádek, Černák, Babic), 4. 9. o 10.30 h Eldus Močenok - N. Mesto (F. Farkaš, Mikulaj, Žákech, Palacka), o 16.00 h Topoľčany - Bánovce (Panák, V. Kováč, Lieskovský, Šulla), Vráble - D. Vestenice (Peťovský, Gábor, Poruban, Hlavatý), Nemšová - Púchov B (Laco, Kravárik, Sluk, Martinec), Led. Rovne - Prievidza (Frič, Kráľovič, Petríček, Cabaj), Myjava - J. Bohunice (Otrubčák, Formel, Prešinský, Valach, v Myjave), Vrbové - Komárno (Kalčík, Černek, Koníček, Kysel).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 5. kolo - 1. 9. o 17.00 h Partizánske - Kanianka (Briestenský, Oselský, Kvaššay, Vnuk), Častkovce - Skalica (Zs. Kukan, P. Kováč, P. Kukan, Španihel), N. Pravno - Domaniža (Santa, Krivošík, Haršány, Cabaj), Tr. Stankovce - Chtelnica (Strasser, Vörös, Kasáš, Medovič), Moravany - Tovarníky (Očkovský, J. Šmidovič, Lauko, Hlavatý), Chynorany - V. Kostoľany (Opačitý, Cabaj, Žákech, Lipták), Dubnica B - Hrnčiarovce (Šimurka, Kútny, M. Grolmus, Pecho, v Košeci), Senica - Šimonovany (Pucher, Lérint, Darnadi, Kuchara).
6. kolo - 3. 9. o 16.00 h Kanianka - Šimonovany (Patka, Jediný, Obeda, Inovecký, v Lazanoch), Partizánske - Častkovce (Fehér, P. Bachratý, Kiss, Gálik), 4. 9. o 16.00 h Hrnčiarovce - Senica (Miksa, Šimurka, Štrpková, Jurena), V. Kostoľany - Dubnica B (Petránek, Otrísal, Lauko, Chalmovianský), Tovarníky - Chynorany (M. Gálik, M. Štrba, Ábel, Novotka), Chtelnica - Moravany (Bencsík, Ševčík, Titurus, Mičúch), Domaniža - Tr. Stankovce (Vindiš, Lérint, Darnadi, Baláž), Skalica - N. Pravno (Oselský, J. Kováč, Briestenský, Lukács).
V. LIGA SEVER - 5. kolo - 1. 9. o 10.30 h Prievidza B - P. Teplá (Tonkó, Madarász, Mosný, Jambor, v Novákoch), o 17.00 h Prečín - Oslany (Édes, Németh, Ďatko, Burza), Bošany - M. Lednice (Mokoš, Kellner, Meluš, Maštalír), P. Bystrica - Brezová p/Br. (Zigo, Tanuška, Hanták, Trstenský), Hôrka n/V. - H. Poruba (A. Grolmus, Hodoško, Kráľovič, Konečný), Z. Kostoľany - Sverepec (Majer, Mészáros, H. Kováč, Gajan), H. Streda - Podolie (Labai, Vašš, Ujvári, Dekýš), Tr. Jastrabie - V. Uherce (Jakúbek, Vánik, Badár, Novotka).
6. kolo - 4. 9. o 16.00 h Oslany - V. Uherce (Mészáros, Majer, H. Kováč, Gajdúšek), Podolie - Tr. Jastrabie (Mihál, Debnár, Marinčák, Vadkerti), Sverepec - H. Streda (Bílek, Mlinkovics, Jakubáč, Bulík, v Orlovom), H. Poruba - Z. Kostoľany (Vereš, Krajčovič, Fabian, Španihel), Brezová p/Br. - Hôrka n/V. (Maslo, Hagara, Caňo, Juráň), M. Lednice - P. Bystrica (Konečný, I. Gálik, Macháček, Blanárik), P. Teplá - Bošany (Ďatko, Németh, Édes, Machaj), Prečín - Prievidza B (Maršal, Lešš, M. Bachratý, Jambor).
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 5. kolo - 1. 9. o 15.30 h: Čachtice - Tr. Teplá (Openberger, Pavlovič, Naď - Zámečník), Dubodiel - Nová Ves (Nedveď, Felgr, Podmajerský - Gróf), Soblahov - H. Srnie (Tobiaš, Rožník, M. Mrázik - Ježík), Mel. Lieskové - Kľúčové (Puna, Klimčík, Petrík - Šesták), Ľuborča - Očkov (Valápka, Ondrušek, Malec - Neckář), St. Turá - D. Súča (Kyška, Stračiak, Krajčovič - Halász), V. Hradná - D. Poruba (o 10.30 h. Majcher, Maráz, Oravec - Anina), H. Súča - Selec (Bušo, Burian, Opatovský - Podhradský).
6. kolo - 4. 9. o 15.30 h: Tr. Teplá - Selec (Vl. Pavlovič, Stračiak, Kasala - Ježík), D. Poruba - H. Súča (4.9. - 10. 30 h. Kyška, Malec, Puna - Neckář), D. Súča - V. Hradná (Rožník, Opatovský, Oravec - Batelka), Očkov - St. Turá (Felgr, Macejka, Klement - Podhradský), Kľúčové - Ľuborča (Openberger, Farkaš, Ježík - Gróf), H. Srnie - Mel. Lieskové (Malec, Hruda, Koprivňanský - „R“), Nová Ves - Soblahov (Maráz, Petrík, Mušuta - Šesták), Čachtice - Dubodiel (Burian, Cintula, Baláž - Halász).
II. TRIEDA SEVER: predohrávka 8. kola 1. 9. - 15.30 h: Chocholná - Mn. Lehota (Sokol, Hruda).
5. kolo - 4. 9. o 15.30 h: Svinná - Bobot (Horňák, Mitaš), Záblatie - Chocholná (Puna), V. Bierovce - Tr. Teplice (Gajdoš), Horňany - Drietoma (Vl. Mrázik), Mn. Lehota - Tr. Turná (Klimčík, Ševčík - Anina), TTS Trenčín - Ivanovce (Tabak), Neporadza - Zamarovce (Ondrušek).
II. TRIEDA - JUH: 5. kolo - 4. 9. o 15.30 h: Brestovec - Tr. Bohuslavice (Nedveď), Bzince - Beckov (Naď), Hrádok - Myjava B (Bušo), Lubina - Mor. Lieskové (Tobiaš, M. Mrázik - „R“), Kálnica - Bošáca (Majcher), Vrbovce - Kočovce (Jančo, Markech - Zámečník), Považany - Brezová B (Valápka).
III. TRIEDA - SEVER: 5. kolo - 4. 9. o 15.30 h: St. Lehota - Pobedim (Sokolovič), Omšenie - Brunovce (Čič), Z. Podhradie - Motešice (Ľ. Pavlovič), N. Bošáca - Dol. Srnie (Galko), Opatová - Lúka (Ďurech), Potvorice voľno.
III. TRIEDA JUH: 5. kolo - 4. 9. o 15.30 h: Hrachovište - Krajné (Sloboda), Priepasné - Hrašné (Krajčovič), Vaďovce - Chvojnica (Sokol), Bukovec - Lubina kop. (Kyška), Jablonka - Polianka (Podmajerský), St. Turá B voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

DORAST

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 5. kolo - 1. 9. o 13.00 h: Čachtice - Tr. Teplá (12.30 h. Pavlovič, Naď), Dubodiel - Tr. Jastrabie (12.30 h. Felgr, Podmajerský), Soblahov - Tr. Turná (Rožník, M. Mrázik), Mel. Lieskové - Lubina (Klimčík, Petrík), Ľuborča - Omšenie (12.30 h. Ondrušek, Malec), Častkovce - D. Súča (12.30 h. Cintula, Mušuta), LO Trenčín - AS Trenčín C (v Mn. Lehote, Horňák, Sokolovič), H. Súča - Podolie (12.30 h.- Burian, Opatovský).
6. kolo - 4. 9. o 13.00 h: Tr. Teplá - Podolie (Stračiak, Kasala), AS Trenčín C - H. Súča (4.9. - 10. 00 h. Za mostami - Hruda, Koprivňanský), Dol. Súča - LO Trenčín (Opatovský, Oravec), Omšenie - Častkovce (Malec, Čič), Lubina - Ľuborča (3.9. - 15.30 h. Naď, Klement), Tr. Turná - Mel. Lieskové (3.9. - 15. 30 h. Ondrušek, Mušuta), Tr. Jastrabie - Soblahov (3.9. - 15. 30 h. Stračiak, Kasala), Čachtice - Dubodiel (4.9. - 12.30 h. Cintula, Baláž).
II. TRIEDA SEVER: 5. kolo - 4. 9. o 13.00 h: Svinná - Záblatie (3.9. - 15. 30 h. Opatovský), Zamarovce - Tr. Teplice (Tabak)
II. TRIEDA - JUH: 5. kolo - 4. 9. o 13. 30 h: Kostolné - Tr. Bohuslavice (Sokol), Bzince - Beckov (Naď), Krajné - D. Srnie (Podmajerský), Kálnica - Bošáca (Majcher), H. Streda - Kočovce (3.9.-15.30 h. Maráz), Považany - Nová Ves (Valápka), Hôrka má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

ŽIACI

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 3. kolo - 1. 9. o 14.00 h: Skalka - Častkovce (11.00 h. Baláž), Podolie - Tr. Turná (Klement), Soblahov - D. Súča (10.30 h. M. Mrázik), Modrová - Záblatie (Markech), H. Streda - Mel. Lieskové (Tabak), Čachtice - Drietoma (10.00 h. Naď), Tr. Teplice - H. Súča (Ďurech).
4. kolo - 3. 9. o 14.00 h: Častkovce - H. Súča (4.9. - 10.30 h. Sokol), Drietoma - Tr. Teplice (4.9.-11.30 h. Gajdoš), Mel. Lieskové - Čachtice (Sokolovič), Záblatie - H. Streda (4.9.-10.30 h. M. Mrázik), D. Súča - Modrová (4.9.-10.30 h. Oravec), Tr. Turná - Soblahov (3.9.-13.30 h. Mušuta), Skalka - Podolie (4.9.-11. 00 h. Burian).
II. TRIEDA SKUPINA A: 1.9. o 10.30 h - predohrávka 10. kola: Ľuborča - Mn. Lehota (Čič).
3. kolo - 4. 9. o 10. 30 h: V. Hradná - Tr.Teplá (Kasala), Ľuborča - Tr. Jastrabie (Horňák), D. Poruba - Kľúčové (v Omšení, Čič), Horňany - Bobot (vo Svinnej, Farkaš), Dubodiel - Motešice (Stračiak), Neporadza - Mn. Lehota (Ježík).
II. TRIEDA SKUPINA B: 1. 9. o 15.00 h - predohrávka 11. kola: Dol. Srnie - Beckov (Sloboda).
3. kolo - 4. 9. o 10.30 h: Beckov - AS Trenčín B (Jančo), Chocholná - Kálnica (Mušuta), Bošáca - Mor. Lieskové (Openberger), Bzince - D. Srnie (Naď), V. Bierovce - Ivanovce (Ďurech), Tr. Bohuslavice - Selec (Vl. Pavlovič).
II. TRIEDA SKUPINA C: 3. kolo - 4. 9. o 10.30 h: Nová Ves - Očkov (Bušo), Nové Mesto B - Hôrka (3.9.-16.00 h. v Považanoch - Markech), Brunovce - Krajné (Valápka), Vaďovce - Pobedim (Podmajerský), Potvorice - Hrádok (4.9.-13.30 h. Bušo), Považany - Lúka (Markech).

Skryť Vypnúť reklamu

MLADŠÍ ŽIACI

3. kolo - 4. 9. o 10.00 h: St. Turá - H. Streda (Klement), N. Mesto - AS Trenčín B (3.9.-14.00 h. v Považanoch, Markech), Z. Podhradie - Vrbovce(Macejka).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 18 557
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 108
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 180
  4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 12 862
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 261
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 334
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 879
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 960
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 792
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 770
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Rekonštrukcia historickej budovy Strážnica na Bradle je ukončená

Rekonštrukciu historickej budovy Strážnice, ktorá sa nachádza na Bradle pri Mohyle Milana Rastislava Štefánika, ukončili a odovzdali nájomcovi.

V autobuse sa viezlo osem ľudí, hasiči z osobného vozidla vyslobodili jednu osobu.

Na diaľničnom privádzači sa zrazil autobus s osobným autom

Hasiči z Dubnice nad Váhom a Trenčína zasahovali pri dopravnej nehode na diaľničnom privádzači v Ilave.

Trenčianska župa je čoraz viac eko, spolupracuje už aj so včelármi

Cieľom spoločného memoranda je podpora oblasti environmentálnej výchovy, zlepšovanie stavu životného prostredia na území kraja či spoločná realizácia projektov.

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V piatok zachytili takmer 1 700 pozitívnych (minúta po minúte)

Na Orave sa začala pilotná časť celoplošného testovania na Covid-19.

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Už ste čítali?