Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Pozvánka na futbal

MUŽI
III. LIGA - 20. kolo - 15. 4. o 16.00 h Topoľčany - Vrbové (Poruban, Peťovský, Marinčák, Kysel), N. Zámky - Púchov B (Kráľovič, Kalčík, Černák, Hromník), Bánovce - N. Mesto (Formel, Gábor, V. Kováč, Schmidt), 16. 4. o 10.30 h Eldus Močenok - D. Vestenice (Kravárik, Sluk, Frič, Maštalír), o 16.00 h Myjava - Komárno (Žákech, Kastelovič, Laco, Vadkerti), Led. Rovne - J. Bohunice (Škadra, F. Farkaš, Mizerák, Didek), Nemšová - Prievidza (Barczi, Hádek, R. Farkaš, Šulla), Vráble - Štúrovo (Černek, Divéky, Kasznár, Hlavatý).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 17. kolo - 12. 4. o 16.30 h Dubnica B - Kanianka (Barcík, Chlebo, M. Gálik, Jeriga, v Košeci), Chynorany - Senica (Oselský, Briestenský, J. Kováč, Pecho), Moravany - Šimonovany (Kasáš, Baňár, Poništ, Novotka), Tr. Stankovce - Hrnčiarovce (Pucher, Cabaj, Lerint, Španihel), N. Pravno - V. Kostoľany (Fehér, Kiss, Pintér, Jurena), Častkovce - Tovarníky (Ševčík, Kálmán, Zs. Kukan, Inovecký), Partizánske - Chtelnica (Opačitý, Košík, Zifčák, Valach), Skalica - Domaniža (Otrísal, Obeda, Valla, Sloboda).
20. kolo - 16. 4. o 16.00 h Kanianka - Partizánske (Vindiš, Oselský, J. Kováč, Jurena), Skalica - Častkovce (Cifrík, Štrpková, Blaháč, Ligocký), Domaniža - N. Pravno (Čulák, Zifčák, Opačitý, Inovecký), Chtelnica - Tr. Stankovce (Haršány, Fehér, Vörös, Baláž), Tovarníky - Moravany (Tomčík, Baňár, V. Kukan, Martinec), V. Kostoľany - Chynorany (Otiepka, Fabian, Jediný, P. Gádoši), Hrnčiarovce - Dubnica B (Bencsík, Pucher, Titurus, Juráň), Šimonovany - Senica (Pintér, Lerint, Kiss, Novotka).
V. LIGA SEVER - 17. kolo - 12. 4. o 16.30 h H. Streda - Oslany (L. Monček, Palocsányi, Bartoš, Jambor), Z. Kostoľany - Tr. Jastrabie (Bílek, Tomčík, Valko, Janas), Hôrka n/V. - V. Uherce (Túbl, Línet, Mráz, Haršáni, um. tráva v N. Meste), P. Bystrica - Podolie (Jakúbek, Vánik, T. Monček, Olach), Bošany - Sverepec (Mihál, Vrábel, Vajzer, Trstenský), Prievidza B - H. Poruba (Špaček, Majerík, Dohál, Hengerics, v Novákoch), Prečín - Brezová p/Br. (Strečko, Golha, Párkanyi, Čapek), P. Teplá - M. Lednice (Badár, Tekeľ, Pavlačka, Bulík).
20. kolo - 16. 4. o 16.00 h Oslany - Prečín (Édes, Németh, Ďatko, Gálik), P. Teplá - Prievidza B (Palocsányi, Ľ. Monček, Kalčík, Lipták), M. Lednice - Bošany (Pišoja, Rosa, Kadlíček, Bulík), Brezová p/Br. - P. Bystrica (Vyskočil, Bojda, Vincze, Cabaj), H. Poruba - Hôrka n/V. (A. Grolmus, Hodoško, Caňo, Gajdúšek), Sverepec - Z. Kostoľany (Pupáková, Hancko, Marinčák, Haršáni), Podolie - H. Streda (Igaz, Adamkovič, Šamko, Slovák), V. Uherce - Tr. Jastrabie (Tanuška, Hanták, Zigo, Hengerics).
MO 22. kolo 16.4. o 10.30 h: D. Poruba – Selec (Bušo, Mrázik M., Malec, Ježík), o 16.00 h: Tr. Teplá – Dubodiel (Mrázik M., Sokol, Čič, Zámečník), Kľúčové – St. Turá (Opatovský, Poláček, Horňák, „R“), Očkov – V. Hradná (Kýška, Sokolovič, Mušuta, Batelka), D. Súča – H. Súča (Burian, Bolfa, Farkaš, Šesták), H. Srnie – Ľuborča (Ondrušek, Cintula, Koprivňanský, Neckář), Nová Ves n/V. – Mel. Lieskové (Tabak, Baláž, „R“, Anina), Čachtice – Soblahov (Puna, Zemko, Ďurech, Gróf)
Dohrávka 17. kola 21.4. o 17.00 h: V. Hradná – Tr. Teplá (Maráz, Pavlovič, Markech, Batelka), Čachtice – Kľúčové (Oravec, Tabak, Petrík, Neckář), Dubodiel – Očkov (Malec, Opatovský, Sokol, Anina), Soblahov – D. Súča (Oppenberger, Bušo, Stračiak, Šesták), Mel. Lieskové – D. Poruba (Klimčík, Kýška, Hruda, Ježík), Ľuborča – Selec (Nedveď, Burian, Podmajerský, Gróf), St. Turá – H. Súča (Tobiáš, Rožník, Puna, Halász), Nová Ves n/V. – H. Srnie (Majcher, Ondrušek, Mrázik M., Zámečník)
II. tr. Sever 18. kolo 16.4.o 16.00 h: Bobot – Svinná (Rožník, Hruda), Drietoma – Horňany – NEHRÁ SA, Tr. Turná, Mn. Lehota (Majcher), Ivanovce – TTS TN (Pavlovič), Zamarovce – Neporadza (Oravec) Tr. Teplice – V. Bierovce (Klimčík, Mitaš), Chocholná – Záblatie (Stračiak, Ševčík Miloš)
II. tr. Juh 18. kolo 16.4. o 16.00 h: Tr. Bohuslavice – Brestovec (Nedveď, Sloboda, Halász), Mor. Lieskové – Lubina (Naď, Petrík), Bošáca – Kálnica (Tobiáš, Švancara), Kočovce – Vrbovce (Marcinát, Vitko), Brezová p/B. „B“ – Považany (Oppenberger) v Košariskách, Myjava „B“ – Hrádok (Jančo) v St. Myjave, Beckov – Bzince p/J. (Maráz, Markech)
III. tr. Sever 14. kolo 16.4. o 16.00 h: D. Srnie – Z. Podhradie (Krajčovič), Lúka – Potvorice (Galko), Opatová n/V. – N. Bošáca (Ševčík Michal), Motešice – St. Lehota (Malec), Pobedím – voľno, Omšenie – voľno
III. tr. Juh 14. kolo 16.4. o 16.00 h: Krajné – Hrašné (Macejka), Lubina Kop. – Priepasné (Podmajerský), Polianka – Bukovec (Kolínek), Jablonka – St. Turá „B“ (Babrnák), Chvojnica – Hrachovište (Bušo), Vaďovce – voľno

Skryť Vypnúť reklamu

DORAST
MO 22. kolo 15.4. o 15.30 h: Lubina – Častkovce (Nedveď, Švancara), Tr. Turná – Ľuborča (Burian, Ševčík Michal), Tr. Jastrabie – Mel. Lieskové (Stračiak, Mušuta), Čachtice – Soblahov (Jančo, Maráz) 16.4. o 10.30 h: AS TN „C“ – Podolie (Majcher, Mušuta) Za Mostami, 16.4. 13.30 h: Tr. Teplá – Dubodiel (Sokol, Čič), Omšenie – LO TN (Klimčík, Mitaš), D. Súča – H. Súča (Bolfa, Farkaš)
Dohrávka 17. kola 19.4. o 17.00 h: LO TN – Tr. Teplá (Cintula, Poláček), Čachtice – Lubina (Švancara, Sloboda), Dubodiel – Omšenie (Sokolovič, Čič), Soblahov – D. Súča (Baláž, Ševčík Michal), Mel. Lieskové – AS TN „C“ (Macejka, Krajčovič), Ľuborča – Podolie (Zemko, Horný), Častkovce – H. Súča (Naď, Petrík), Tr. Jastrabie – Tr. Turná (Ježík, Horňák)
II. tr. Sever 17. kolo 15.4. o 10.30 h: Zamarovce – Tr. Teplice (Puna), 16.4. o 13.30 h: Svinná – Záblatie (Malec)
II. tr. Juh 18. kolo 15.4. o 13.30 h: Kočovce – H. Streda (Pavlovič), 16.4. o 13.30 h: Tr. Bohuslavice – Kostolné (Sloboda), D. Srnie – Krajné (Krajčovič), Bošáca – Kálnica (Švancara), Nová Ves n/V. – Považany (Baláž), Beckov – Bzince p/J. (Markech), Hôrka n/V. – voľno

Skryť Vypnúť reklamu

ŽIACI
MO 18. kolo 15.4. o 14.00 h: D. Súča – H. Streda (Cintula), Mel. Lieskové – Tr. Teplice (Rožník), 16.4. o 10.30 h: Častkovce – Podolie (Pavlovič), Záblatie – Čachtice (Horňák), o 11.00 h: Skalka n/V. – Soblahov (Burian), o 11.30 h: Drietoma – H. Súča (Tabak), o 13.30 h: Tr. Turná – Modrová (Ševčík Michal)
II. tr. sk. „A“ 14. kolo 15.4. o 13.30 h: Tr. Jastrabie – Ľuborča (Mušuta), 16.4. o 10.30 h: Tr. Teplá – V. Hradná (Čič), Kľúčové – D. Poruba (Poláček), Bobot – Horňany (Ďurech), Motešice – Dubodiel (Stračiak), Mn. Lehota – Neporadza (Opatovský)
II. tr. sk. „B“ 14. kolo 16.4. o 10.30 h: D. Srnie – Bzince p/J. (Krajčovič), Ivanovce – V. Bierovce (Sokolovič), Selec – Tr. Bohuslavice (Koprivňanský), Kálnica – Chocholná (Maráz) o 12.30 h: AS TN „B“ – Beckov (Oravec) Za Mostami, o 13.30 h: Mor. Lieskové – Bošáca (Petrík)
II. tr. sk. „C“ 14. kolo 15.4. o 10.30 h: Hôrka n/V. – Nové Mesto n/V. „B“ (Jančo), o 14.30 h: Hrádok – Potvorice (Kolínek), 16.4. o 10.30 h: Krajné – Brunovce (Babrnák), Pobedím – Vaďovce (Kolínek), o 11.00 h: Očkov – Nová Ves n/V. (Markech), o 14.00 h: Lúka n/V. – Považany (Galko)

Skryť Vypnúť reklamu

MLADŠÍ ŽIACI
MO 12. kolo 15.4. o 10.00 h: AS TN „B“ – St. Turá (Ševčík Michal) Za Mostami, 16.4. o 10.00 h: Vrbovce – Nové Mesto n/V. (Sloboda), o 10.30 h: H. Streda – Zem. Podhradie(Kýška).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  2. Hygge ako životný štýl
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  1. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  2. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  3. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  5. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  6. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  7. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  8. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  9. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  10. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 671
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 19 786
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 140
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 422
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 082
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 728
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 421
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 247
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 123
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 6 513
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Ilustračné foto.

Mesto Myjava adresovalo Ministerstvu školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVaŠ) SR list vo veci žiadosti o stanovisko k plánovanému otvoreniu škôl od 1. februára.

20m
Jozef Habánik, rektor Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne.

Podpora excelentnosti a výskumu sú prioritami staronového rektora Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne Jozefa Habánika v novom štvorročnom funkčnom období.

18m
Ilustračná fotografia.

Zástupcovia šiestich klubov z krajských súťaží odpovedali na naše otázky.

1 h
Ilustračné foto

Pokiaľ ste nezvestné deti videli, kontaktujte políciu.

2 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

22 h

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

19 h

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

19 h

Naše obce a mestá sa testovania zhostili na jednotku, hoci na prípravu mali len pár dní.

26. jan

Už ste čítali?