Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

FUTBAL / IV. liga Severozápad

Hrnčiarovce – Dubnica B 0:2 (0:1)
Góly: 35. a 68. Augustíni.
Oslabení domáci nastúpili proti súperovi z čela tabuľlky, čo hostia jasne dokazovali rýchlou a kombinačnou hrou. Domáci sa snažili držaž s Dubničanmi krok, no v 35. min po prečíslení obrany rozvlnil sieť Augustíni. Rýchly a technický futbal pokračoval aj po prestávke a druhý zásah hostí zaznamenal Augustíni hlavou v 68. min a uzavrel na konečných 0:2.
DUBNICA B: Igaz – Burdej (Pleva), Decký, Mujkoš, Kuzma (Poruban), Kiačik, Ondráš, Gábor, Augustíni (Závodný), Švikruha, Jakuš.

Skalica – Častkovce 2:0 (1:0)
Góly: 45. (z 11m) a 65. Valla.
Domáci nastúpili oslabení o zranených hráčov základnej zostavy. Šenk v 12. min netrafil bránu a v 15. min Brezinov pokus brankár vyrazil na roh. V 37. min strelu M. Madra vytesnil Zongor. Pred polčasom za držanie Ovečku Matyášom nariadený pokutový kop premenil Valla. Po prestávke videl za podrazenie červenú kartu brankár Minárik a z následného priameho kopu pekne trafil Valla - 2:0. Pokutový kop kopali aj hostia za podrazenie Martina Madra, sám postihnutý však neuspel, Zongor jeho úmysel vystihol a udržal tak čisté konto pre domácich.
ČASTKOVCE: Minárik – Šupka, Matyaš, Palkech, Vrábel, Gažo, Peterka, D. Madro, Brezula (Ležák), M. Madro, Ostrovský (Burza).

Chtelnica – Tr. Stankovce 1:2 (0:0)
Góly: 73. Hlavatovič – 70. a 90.+ Križko.
Po úvodnom výkope mohli hostia vyhrávať, no trafili len bočnú sieť. Pri následnom protiútoku postupoval Gába sám, brankár jeho strelu vyrazil a Piešťanský z následného priameho kopu mieril mimo. Pred polčasom sa zranil Gába a domáci si prestali vytvárať šance. Prvý gól dal hlavou po rohovom kope Križko, avšak domácim sa podarilo vyrovnať o tri minúty, po skrumáži vyrovnal Hlavatovič. O víťazstve hostí rozhodol v nadstavenom čase opäť Križko hlavou po rohu.
CHTELNICA: Bolla – Rechtorík, Kohutovič, Pollák, D. Piešťanský, R. Piešťanský, Gába (Žažo), M. Bílik (Gregorovič), D. Blaško, M. Blaško, Hlavatovič.
TR. STANKOVCE: Haško (Tretinár) – Meško, Jurčák, Bulko, Navrátil, Žúži (Koprivnanský), Sedláček, Križko, Brandís, Poruban, Dudák.

V. Kostoľany – Chynorany 3:0 (1:0)
Góly: 28., 66. a 83. Kadlíček.
Domáci predviedli výborný výkon, keď v prvom polčase sa hostia snažili držať loptu na svojich kopačkách, avšak domáci výbornou hrou rozbehali obranu hostí z čoho plynuli šance. Kadlíček v 28. min načal hostí po Polčíkovej prihrávke. Po zmene strán domáci jasne dominovali a v 66. min Mačica ideálne naservíroval Kadlíčkovi a ten sa nemýlil, 2:0. Tretí zásah pridal opäť Kadlíček, keď obišiel celú obranu a zakončil na presvedčivých 3:0.
V. KOSTOĽANY: Mráz – Polčík, Ondrášik, Kolarovič, Magula, Horváth (Galbička), Bednár, Kohút, Mačica, Karaba (Michalčík), Kadlíček.
CHYNORANY: Mikula – T. Magdolen, Turuban, M. Magdolen, Baláž, Maťavka, Pilát, Furek, Podmanický, Kelner (Gajdoš), Oravec (Ďuráček).

Ostatné výsledky: Tovarníky – Moravany 0:2 (0:0), Domaniža - N. Pravno 5:1 (3:0), Šimonovany – Senica 3:2 (3:0), Kanianka – Partizánske 0:2 (0:2).

Dohrávky 17. kola:
Partizánske – Chtelnica 4:1 (2:1), Kaplán 2, Briadka, Křapka – Gába. Chynorany – Senica 1:1 (0:1), 69. Parkan (11 m) – 20. Surový. Moravany – Šimonovany 3:1 (3:1), 33. Lančarič, 36. Havrlent, 39. Koprda – 41. Korec. Častkovce - Tovarníky 5:2 (2:1), 8., 80. a 83. Brezula, 37. Šupka, 49. Vrábel (11 m) - 35. Král (11 m), 90.+ Fráter. Skalica – Domaniža 3:2 (2:0), 29. Ovečka, 32. Dudáč, 71. Dobrovodský – 59. M. Štefánik, 70. Marián Augustín. Dubnica B – Kanianka 2:0 (2:0), 23. Augustíni, 36. Švikruha. N. Pravno - V. Kostoľany 3:2 (1:0), 31. Jurkovič, 69. Mir. Jamrich, 90. Mich. Jamrich - 51. Polčík, 79. Mačica. Trenč. Stankovce - Hrnčiarovce 2:0 (1:0), 9. a 60. Ľ. Poruban ml.

1. Moravany 19 17 2 0 74:10 53 (+23)
2. Dubnica B 19 15 2 2 59:9 47 (+20)
3. Domaniža 19 14 1 4 48:25 43 (+13)
4. Partizánske 19 13 1 5 50:19 40 (+10)
5. Častkovce 19 12 1 6 46:22 37 (+7)
6. T. Stankovce 19 11 2 6 38:20 35 (+5)
7. Chynorany 19 9 3 7 38:34 30 ( 0)
8. Kanianka 19 8 2 9 24:33 26 (-1)