Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. TRIEDA JUH

Stará Turá „B“/Kostolné – Lubina kopanice 1:3 (0:2)
Šesťdesiat divákov videlo vyrovnaný zápas. O osude výsledku rozhodli chyby v domácej obrane, ktoré zúžitkovali hosťujúci hráči a po dvoch presných zásahoch Ďurneka a jedného Gulana hostia vyhrali 3:1.
Góly: Javor - Ďurnek 2, Gulan. Žk.: 2-1. Stretnutie rozhodoval Podmajerský.Branislav Belák

Polianka – Krajné 1:3 (1:3)
Na ťažkom teréne podali hráči oboch mužstiev dobrý výkon. O výsledku zápasu sa rozhodlo už v prvom polčase, keď padli všetky štyri góly. Zápas s prehľadom pískal rozhodca Babrnák.
Góly: Smolíček – Vavák, Málek, Lacho. Stretnutie sledovalo 120 divákov.
Dohrávka 16.kolo: Krajné – Hrachovište 2:1 (1:0) góly za domácich: Vavák (11m), Lacho.
Dorast: Krajné – Kostolné 8:0. Žiaci: Považany – Krajné 4:1.
Vítezslav Kroupa

Bukovec – Chvojnica 0:0
Na ťažkom teréne si domáci hráči vypracovali šesť vyložených šancí, ani jednu z nich však nedokázali využiť. V poslednej minúte zápasu zo štandardnej situácie nastrelili tyč, ale víťazstvo sa im na svoju stranu strhnúť nepodarilo.
Žk.: 2-4. Čk.: 0-1 (70. min) Pred 50 divákmi rozhodoval Sloboda.
Jaro Sabot

Vaďovce – Hrašné 2:1 (1:0)
Domáci išli do stretnutia s jednoznačným cieľom vyhrať. Už od samotného úvodu zápasu svojou aktivitou naznačovali fanúšikom, že budú vidieť pekný futbal s mnohými šancami. Avšak gól padol až v 20. minúte, kedy Ľubo Straka v šestnástke spracoval loptu a prudkou strelou pod brvno dostal domácich do vedenia. Hra sa prelínala s peknými šancami na oboch stranách. Druhý polčas začali opäť lepšie domáci, keď peknou stočenou strelou z priameho kopu z 20 metrov prekvapil brankára Svetlík. Potom hostia pridali na obrátkach, snažili sa o zvrat, avšak dobrá obrana domácich eliminovala všetky protiútoky. V 88. minúte však neustrážila hráča, ktorý vo vyloženej pozícii bol faulovaný a z následného pokutového kopu znížili na konečných 2:1.
Góly za domácich strelili Straka a Svetlík. Stretnutie sa hralo bez kariet. Pred 70 divákmi rozhodoval Švancara. Žiaci: Vaďovce – Nová Ves 7:1
Libor Barborík

Priepasné – Hrachovište 2:2 (1:1)
Stretnutie sledovalo 40 divákov, rozhodoval Tobiáš. Hralo sa čisto, bez kariet. Góly: Tibor Sloboda, Ján Holíč - Šimo, Košťát.
Ján Holíč

Jablonka mala v tomto kole voľno.

Dohrávky 16. kola:
Lubina kop. – Bukovec 8:2 (5:0). Góly: Alušic 2, Rubaninský 2, Durnek, Lukáč, Vojtek, Gulan – Gavlas 2. Chvojnica – Vaďovce 1:1 (0:0). Góly: Mišík – Potrok. Krajné – Hrachovište 2:1. Hrašné – Priepasné 2:1 (1:0). Góly za domácich: Vacholík, Mateják.
Zápas Polianka – Jablonka sa nehral pre nespôsobilý terén.

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Pri upratovaní našli staršiu pištoľ

Zbraň spolu s nábojmi našli pri upratovaní bytu po nebohom bratovi v Trenčianskych Tepliciach.

V Trenčíne je situácia prekvapivo dobrá, zhodnotil viceprimátor Žák

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Trenčín, Prievidza, Považská Bystrica, Púchov a ostatných okresoch kraja.

„Panenkovský dloubák“? Neriskujem, že zlyhám, hovorí penaltový špecialista Steinecker

Messi, Totti, Cristiano Ronaldo, či Ibrahimovič by mu mohli čistiť kopačky. Peter Steinecker z Hrádku sa za ostatných šesť sezón ani raz nepomýlil pri kopaní pokutového kopu. V súťažných zápasoch ich už zvládol 20 v sérií.