Góly: Minaroviech, Černák – Iliaš. Rozhodoval Németh.
Hôrka n/V: Turovský - Zmeko, Ševcech, Hrabovský, P. Koritina, Huna, Némethy, J. Koritina, Horniak, Minaroviech, Černák, striedal Jaroš.
Prievidza „B“: Šnirt – Pieeš, Šimka, Čertek, Škríp, Jankeje, Sedlák, Mojžiš, Iliaš, Chrenko, Belko.
(rš)

Podolie – Horná Poruba 5:2 (2:1)
Hráči Podolia začali veľkým náporom, svoje šance však Križák a Ostrenka nepremenili. Domáci sa v 11. minúte predsa len ujali vedenia, keď skóroval Ivana. Po zaváhaní domácej obrany hostia Krajčíkom v 31. minúte vyrovnali. V 38. minúte sa však domáci Ivana po prihrávke Križáka opäť presadil a domáci tak išli do kabín s jednogólovým vedením. Hneď po zmene strán, v 48. minúte, domáci R. Augustín zvýšil na 3:1. V 58. minúte hlavičkou po rohovom kope pridal ďalší gól Martin Hrušovský. V 74. minúte ukážkovým biliardovým gólom za pomoci oboch žrdí zvyšoval na 5:1 R. Augustín. V závere hostia už len Bortelom skorigovali výsledok na konečných 5:2.
Góly: Ivana 2, R. Augustín 2, M. Hrušovský – Krajčík, Bortel.
Rozhodoval Bašnár, 150 divákov.
Žiaci: Podolie – Čachtice 5:0. Góly: Ľ. Herák 4, V. Toráč.
Peter Srnec

Sverepec - Oslany 3:1 (0:0)

Horná Streda – Pov. Teplá 3:7 (0:3)
Hornostredský mladíci pokračujú už v zlepšených výkonoch, čo ukázali aj v stredajšej dohrávke, no stále im chýba ten povestný krok a skúsenosti k dosiahnutiu lepšieho výsledku. Po prvom polčase, ktorý vyhrali hostia 3:0, sa zdalo, že celkom ovládnu hru, no na začiatku druhého polčasu dvomi rýchlymi gólmi (Lúštik a Luža), znížili na rozdiel jediného gólu. Hostia však v 65. minúte dali náhodný gól, keď sa lopta odrazila od Muchu do domácej brány. Ten istý hráč v 69. minúte zvýšil opäť na rozdiel troch gólov. Domáci nepoľavili a v 78. minúte Cibulka ešte vykresal iskierku nádeje. Ale keď domáci vrhli všetky sily do útoku, hostia ich mladícku nerozvážnosť potrestali v samotnom závere zápasu dvomi gólmi.
Góly: 49. Lúštik, 51. Luža, 78. Cibulka – 10., 65., 69. a 85. Mucha, 26. Sárinec, 44. Jankejech, 83. Uhrík. Rozhodoval Rosa, 150 divákov.
H. Streda: Majerník – M. Beňo, Domin, Madunický, Petráš, Ľ. Beňo (46. Puchovský), Luža, Cibulka, Lúštik, Ošváth, Bílik.
Pov. Teplá: Lutišan – Slaninka, Kolenbus, Vrábel, Gardian, Jankejech, Mucha, Hrubo (65. Uhrík), Abík, Repáč, Sárinec.
Roman Markech

Pov. Bystrica – Bošany 1:0 (0:0)

Z. Kostoľany – Prečín 1:2 (1:1)

V. Uherce – Brezová p/Br. 1:3 (1:0)
Góly: 19. R. Kováč - 72. Michalica, 82. Pavlík, 86. Kalman.
Úvod zápasu vyšiel lepšie hosťom, keď sa už v 16. minúte ocitol Pavík pred Radosom, ale ten ho vychytal. O 3 minúty neskôr kopali domáci roh a R. Kováč hlavičkou k tyči rozvlnil sieť. V 31. minúte sa domáci Zeleník pokúsil prelobovať brankára, ale mieril tesne nad. Po zmene strán to boli opäť hostia, ktorí si vytvorili príležitosť, ale Šímeka zlikvidoval skvelo chytajúci Radosa. V 72. minúte sa lopta po centri z ľavej strany ocitla na hranici 11 m a na hlavičku hosťujúceho Michaličku bol Radosa už prikrátky. Zlom nastal v 82. minúte, keď lopta poskakovala po čiare domácej bránky. Hlavný rozhodca, stojaci dva metre ďalej, nechal hru bežať, čo sa však nepáčilo postrannému rozhodcovi Belanskému, ktorý (podľa jeho názoru) gól videl. Týmto zlomení domáci inkasovali ešte raz, keď o štyri minúty neskôr zvyšoval na konečných 1:3 Kalman.
Rozhodoval Boledovič, 180 div.
V. UHERCE: Radosa – Gupka (T. Kováč), Maťašeje (Birka), Svrček, Kopál, Hočko, Bartoš, Zeleník, R. Kováč, Húdok.
BREZOVÁ: Vajas – Dobrovocký, Sido, Míča, Michalička, Michalica (Kalecký), Pavlík, Kalman, Šímek, Sadloň (Nemec), Kutlák (Jankovič).

Trenč. Jastrabie – Malé Lednice 2:1 (2:1)
Zraneniami zdecimované mužstvo domácich začalo odhodlane hrať na víťazstvo. Už v 2. minúte spálil veľkú šancu Ľ. Piláthy, ale zakrátko nato - v 7. minúte, Martin Kyselica otvoril skóre zápasu – 1:0. Avšak ihneď po rozohrávke hostia vyrovnali na 1:1. Domáci zvýšenou snahou sa v 35. minúte opäť dostali do vedenia. Potom sa hra na dlhé minúty vyrovnala, šance sa striedali na oboch stranách. V druhom polčase domáci zvýšili aktivitu, ale ďalší gól už nepridali. Diváci boli s predvedenou hrou oboch mužstiev spokojní.
Góly: M. Kyselica 2 – Čerňanský.
ŽK: Rybárik, Lednický. Rozhodoval Palocsányi, 100 divákov.
Július Glasa

Dohrávky (streda 10. 5.):
Brezová p/B - Pov. Teplá - zápas sa neodohral, hostia sa nedostavili. Podolie - Bošany 1:3 (0:1), R. Augustín - Kalamár 2, R. Hodál. Trenč. Jastrabie - Hôrka n/V 2:2 (1:1), Marcel Doktor 2 - J. Koritina (11 m), Černák. Hor. Streda - Zem. Kostoľany 2:4 (2:1), Cibulka, Lúštik - Duda 2, Paukeje, Mokoš. V. Uherce - Pov. Bystrica 2:0 (2:0), 7. R. Kováč, 12. Král. Horná Poruba – Prečín 1:0 (0:0), 80. R. Puček. Sverepec – Prievidza B 4:0 (3:0), 24. a 54. M. Pavlík, 18. Klužák, 25. Patyka. Oslany – M. Lednice 2:1 (1:0), 42. Černák, 62. Ferjanec – 57. Mišutka.

1. Pov. Bystrica 25 19 1 5 75:19 58 (+19)
2. Bošany 25 14 6 5 57:22 48 (+12)
3. Sverepec 25 15 2 8 45:41 47 (+8)
4. Brezová p/B 24 14 3 7 61:34 45 (+12)
5. Podolie 25 13 5 7 57:31 44 (+5)
6. Veľké Uherce 25 12 5 8 60:33 41 (+2)
7. Trenč. Jastrabie 25 12 2 11 63:42 38 (-1)
8. Horná Poruba 25 11 5 9 56:41 38 (+2)